Skocz do zawartości

ProPolskaTV - nowy kanal FTA???


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W internecie przypadkiem natknalem sie na strone nowego kanalu polskiego ProPolskaTV ktora informuje sie jako: "polski, niekodowany satelitarny kanał tematyczny dostępny na wszystkich platformach cyfrowych w Europie oraz na każdym odbiorniku dostrojonym do satelity Hot Bird". Moze ktos wie o co tutaj chodzi???

 

http://www.propolskatv.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info o stacji:

 

Telewizja ProPolskaTV powstała we wrześniu 2005 roku jako polski, satelitarny kanał tematyczny. W założeniu jest to kanał niekodowany - bezpłatny, dostępny na wszystkich platformach cyfrowych w Europie oraz na każdym odbiorniku dostrojonym do satelity Hot Bird. Udziałowcami telewizji są: Akabar Sp. z o.o. LiderPlus oraz YORD SC. W październiku rozpoczęły się prace przygotowawcze do emisji programu. Nakręcony został pierwszy reportaż na potrzeby ProPolskaTV prezentujący Solec Kujawski. Obecnie prowadzone są prace wdrożeniowe do emisji internetowej programu. Równolegle produkowane są kolejne materiały filmowe. Satelitarna emisja programu planowana jest na II/III kwartał 2006 roku.

 

Jak oglądać:

 

Aktualnie możecie Państwo pobrać z naszej strony - klikając na tytuł materiału - wyprodukowane dotychczas materiały. W przyszłości w tym dziale można będzie oglądać - w czasie rzeczywistym - dokładnie to samo co emitowane przez satelitę, a wcześniej emisję internetową.

 

Gdzie to nadaje??? Bo pierwsze otym słysze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko piękne i cacy, ale dlaczego bez polskiego? :?: ! :!:

Pierwsza Polska Telewizja nadająca w obcych językach: angielski, niemiecki, docelowo francuski, hiszpanski, rosyjski.

.... a gdzie polski ? :?: .

Niech mnie ktoś wyprostuje. :lol::lol::lol:

P.S.

SATKURIER donosi "polskojęzyczny" więc jak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej mają małą niejasność. Oczywiście kanał będzie jak najbardziej po polsku - chodziło im o to, że poza polskim będą mieli jako pierwsi inne wersje językowe ;) Tak w praktyce to najprawdopodobniej na początku będą tylko po polsku, a kolejne wersje dołączą w ciągu kilku miesięcy po starcie (o ile do startu wogóle dojdzie). Przy czym jako pierwsze pojawią się angielska i niemiecka, a dalej francuska, hiszpańska i rosyjska.

 

Ale tak czy siak trzeba czekać na bliższe informacje od źródła - w końcu trzeci kwartał się zaczyna ;) Tekst na SK pisałem sam i opiera się tylko o info ze strony - przy niedzieli nie ma możliwości skontaktowania się z kimkolwiek :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Mr. Orbita, że tak będzie. :lol: Chciałem tylko, tym zaczepnym postem porwać ludzi do dyskusji. Ożywić temat :lol: w ten niedzielny "podwieczorek" - a tu klapa i jeszcze się nie zaczeło a już się skończyło. :wink:

:wink: -pozdrawiam- :wink:

 

Edycja Mr. Orbita: A to taki wałek - to było pisać, żebym nie odpowiadał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze strona internetowa tego kanalu dziala juz od dluzszego czasu a jednak bylo cicho i nikt nie naglosnial tego newsu. Ciekawy jestem co by bylo gdybym nie zalozyl tego tematu? Pewnie nic by nie bylo. :wink:

 

A tak swoja droga mam nadzieje ze ten kanal wystartuje bez zadnych problemow juz niedlugo!!! :)

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze strona internetowa tego kanalu dziala juz od dluzszego czasu a jednak bylo cicho i nikt nie naglosnial tego newsu. Ciekawy jestem co by bylo gdybym nie zalozyl tego tematu? Pewnie nic by nie bylo. :wink:

 

A tak swoja droga mam nadzieje ze ten kanal wystartuje bez zadnych problemow juz niedlugo!!! :)

 

Pozdrawiam :wink:

 

....właśnie takich użytkowników, tu na forum trzeba. :lol::lol::wink:

 

:lol: -też pozdrowię- :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym dziwnego - przecież to ja go pisałem :P Wiadomo, że na forum wcześniej zerkłem. Zapewne faktycznie sprawa przeszła by bez echa, bo nie ma totalnie żadnych informacji w sieci poza tą stroną, do której linka dał RafiX (dzięki ;) )

 

Ogólnie jeśli pokazuje się coś ciekawego na forum, to nie widzę przeszkód, aby pojawiło się to także na stronie SK, ale musi to być naprawdę jakiś mocny news :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kanal wystartuje. Bo jak na razie mowi sie tylko o startowaniu nowych kanalow FTA na satelicie i jak na razie nic jeszcze nie pojawilo sie nowego. Pod koniec roku 2005 zapowiadano start wielu kanalow z ktorych sporo mialo nadawac FTA. (Superstacja, TV nieruchomosci, ABCDomTV i jeszcze sa jakies ktorych nie pamietam, chyba cos jeszcze z TVP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie opłacono domeny i strona zniknęła. Na SAT Krak jeden ze zwiedzających w rozmowie przekazał nam, że dzwonił do Pro Polska TV i poinformowano go, że start możliwy będzie najwcześniej w połowie przyszłego roku (jeśli dobrze pamiętam ;) ). Bynajmniej jeśli nie stać ich na domenę to czarno to widzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ich" cudowne i pieknie brzmiace haselko pod nazwa ProPolska jeszcze istnieje:

"ProPolska TV - polski, niekodowany satelitarny kanał tematyczny dostępny na wszystkich platformach cyfrowych w Europie oraz na każdym odbiorniku dostrojonym do satelity Hot Bird".

http://katalog.onet.pl/74,stacje-telewizyjne,k.html

 

Szkoda, bo chcialbym miec ten kanal :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...