Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziękui juz tam mam znalazlem gotowy :D

Witam jeszcze raz jak pisze wypowiedzenie mam gotowy i dam ze tak powiem kawałek tego wypowiedzenia i możecie mi powiedzieć co tu wpisać mam jakie daty bardzo prosił bym o pomoc z góry dziękuje

Jednocześnie informuję, że przedmiotowe wypowiedzenie Umowy Abonenckiej wysyłam zgodnie z zapisem Regulaminu Świadczenia Usług $7 punkt 5 tj. w terminie do 30 dni od czasu wystąpienia przedmiotowej zmiany przypadającej na dzień [tu wpisz właściwą datę] i wnoszę o zaprzestanie świadczenia usługi zgodnie z zapisami przedmiotowego Regulaminu Świadczenia Usług $7 punkt 5 tj. ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy Abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia, czyli z dniem [tu wpisz właściwą datę]

 

P.S jakie tam daty mam wpisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie Rodzinny HD mi nie pasuje bo to ma być dekoder dla rodziców, a oni potrzebują podstawowe kanały. Gdyby TV Trwam było w DVB-T to kupiłbym im dekoder DVB-T.

 

Dzięki BOGU nie ma tego w DVB-T i mam nadzieję że nigdy nie będzie :!::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pisząc wypowiedzenie umowy muszę się powoływać na jakieś paragrafy czy od razu napisać, że wypowiadam umowę zawartą w dniu.... na określony pakiet?

 

Bo kiedyś pisałem tak:

 

Ja niżej podpisany .................. niniejszym oświadczam, że na podstawie § 16 pkt. 2 Regulaminu o Świadczenie Usług oraz na podstawie części B pkt. 11 Umowy Abonenckiej obowiązującej od .................. kontraktu: ................., nr karty dekodera: ................. pomiędzy ......................, zameldowanym na pobyt stały pod adresem ..........................., legitymującym się dowodem osobistym ........................... wydanym przez ............................., a Polsatem Cyfrowym ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, której przedmiotem jest świadczenie usług programowych w ramach pakietu „MINI” odstępuję od powyższej umowy zgodnie z obowiązującym 3 miesięcznym okresem rozliczeniowym po upływie okresu podstawowego tj. 29.12.2012 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej tak;

 

Niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usług zawartą w dniu ……………………. pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz o swojej umowie?

 

Dwa zdania wystarczą.

 

Z dniem dd.mm.rrrr wypowiadam umowę na abonament w Cyfrowym Polsacie i proszę o jej rozwiązanie z dniem dd.mm.rrrr. Numer karty do dekodera ....................

 

 

i to wszystko, po co kombinować itd. Oczywiście trzeba znać datę do kiedy ma się umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z racji tego, że mama dawno temu dała sobie wcisnąć na długi okres czasu umowę na CP, która obowiązuje, aż do 07-2013 szukam możliwości rozwiązania umowy jak najniższym kosztem.

Dowiedziałem się, że CP wyłącza POLSAT FUTBOL, czy jeżeli mam pakiet familijny i nie mam tego kanału w pakiecie to jest możliwość na podstawie tego rozwiązania umowy bez ponoszenia żadnych kar? Jeżeli nie, to ile wynosiłaby kara? Proszę o pomoc bo chcę przejść na telewizję z UPC (internet już od dawna mam z UPC i byłoby to dużo taniej)

lub ewentualnie telewizję cyfrową.

Pozdrawiam,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że ilość miesięcy jakie mi pozostały mnożę razy wysokość miesięcznego abonamentu? Średnio opłacalny interes...

Sprawdź w umowie jaką masz wpisaną ulgę Przyznaną abonentowi np. ja mam w umowie wpisane 1422,33 zł.

Umowa jest na 29 miesięcy czyli wychodzi 49,04,teraz te przykładowe 49,04 mnożysz razy ilość miesięcy do końca umowy np 12 czyli wychodzi nam 588,48. suma pomniejszy o trzy okresy rozliczeniowe bo tyle wynosi termin odstąpienia od umowy czyli wyjdzie 441,36.

takim samym wzorem oblicz swoją karę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...