Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ,że nie jestem sam teraz totalna olewka jakby do nich nie docierało ,że ludzie mają dość tej firmy z wielkim bałaganem . Nawet gdyby im się udalo mnie zatrzymać a nie ma takiej siły to po minimalnym okresie pozegnam się na zawsze ! I nigdy więcej CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłałem 27 lutego, zadzwoniłem pod koniec ubiegłego tygodnia, konsultant powiedział, że wypowiedzenia wpłynęło 2 marca w ostatnim możliwym dniu i umowa zostanie rozwiązana 18 marca. Napisałem w wypowiedzeniu, że rozważę pozostanie wśród abonentów CP po otrzymaniu korzystnej oferty. Konsultant powiedział, że nie wie czy ktoś do mnie zadzwoni z propozycją przedłużenia umowy. Fajne mają podejście do klienta, tak naprawdę to chce zostać w CP ze względu na Polsat Sport ale nikt o mnie nie zabiega :brawo: Czekam więc do 18 i mocno zastanowię się nad pakietem mini w przypadku gdy nikt się nie odezwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zapytam krótko i z góry podziękuję. Wystarczy tyle napisać, oczywiście poza danymi abonenta i podpisem?

WYPOWIEDZENIE UMOWY

 

Informuję, że zachowując trzymiesięczny okres wypowiedzenia, wypowiadam umowę o abonament z ostatnim dniem Okresu Podstawowego, który kończy się 25 czerwca 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Muszę przyznać, że tak wyczerpujących odpowiedzi od Was, to się nie spodziewałem. No cóż, prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie. Byleby teraz tylko dobrze zaadresować kopertę.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie tobie konczy umowe masz miesiac . 3 miesiace kiedy rezygnujesz po skonczeniu sie tobie umowy, i przedluzeniu na okres nieokreslony.

Zgadza sie. ;)

 

3 miesięczny okres wypowiedzenia jest zawsze, jeśli umowa kończy się za miesiąc, i wtedy wysyłasz wypowiedzenie - i tak od chwili wpłynięcia pisma należy wnieść 3 opłaty abonamentowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

wypowiedzialem umowe wraz z wycofaniem paczki bbc z cp i ostatnio dostalem list z cyfrowego ... o tresci :

"Informujem, ze ze wzgledu na na zakonczenie wspolpracy przed uplywem Okresu podstawowego/Dodatkowego Umowy Abonenckiej zgodnie z postanowieniami :

 

paragrafu 16 ust. 3 Regulaminu Swiadczenia Uslug oraz

czesci B Umowy Abonenckiej

 

jest Pan zobowiazany do zaplaty kary umownej w wysokosci nieprzekraczajacej wartosci ulgi przyznanej przy podpisywaniu Umowy, pomniejszonej o proporcjonalna jej wartosc za okres od dnia zawarcia umowy do dnia jej rozwiazania "

 

OCB ?!

 

Co prawda kwota to tylko 32,35 ale skad ta kara umowna ?! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...