Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w PWU to wszystko jest, powinieneś dostać go razem z umową. Tam jest cennik pakietów, zawartość pakietów itd. Zgodziłeś się na zapłacenie kary podpisując umowę. Tak to bywa jak niektórzy sprzedawcy nie potrafią w 2-3 zdaniach powiedzieć o tym co najwazniejsze oprócz okresu promocji i długości umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się tymi 10 PLN, bo jakoś się do nich nie "dokopałem" podczas studiowania dostępnych mi dokumentów.

W umowie 840,40 PLN ulgi na okres podstawowy, a za dodatkowy to już szukaj wiatru w polu. Może PWU (nie widzę), może regulamin (nie widzę), a może cennik (nie widzę też).

W cenniku jest Familijny, a Familijnego HD nie widzę. No chyba, że jestem ślepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce zrezygnowac z umowy z cyfrowym ale nie zdaze bo umowa mi sie konczy w lipcu i 3 miesiace na wypowiedzenie dawno minely. Pytanie czy ta informacja http://media2.pl/media/92282-Koniec-Pol ... ra-HD.html jest cenna? czy jesli napisze w wypowiedzeniu ze strasznie mnie interesowal polsat futbol nawet jesli mial mala ogladalonosc i go zdejmuja to ja dziekuje bardzo skladam wypowiedzenie ? Mam pakiet familijny i do tego internet. Chce sie pozbyc jednego i drugiego im czybciej tym lepiej. Modem i Dekoder to istna lipa co chwile sie psuje naprawiaja z [beep] i problemy sa w kolko te same. Czeka sie na modemy zastepcze moj odeslali stwierdzajac ze WSZYSTKO GIT gdzie facetowi w punkcie komputer jak i mi zawieszal. Nie chcialo mi sie bawic w odsylanie i lezy w szafie sie kurzac bo nie chce mi sie uzerac. Korzystam z innego internetu. Dali mi modem zastepczy na czas naprawy i nie dzialal bo co sie okazalo ze model jest inny od tego ktory ja mam i antena wzmacniajaca sygnal nie dzialala w zastepczym o czym dowiedzialam sie odbierajac swoj NIE naprawiony modem a przeciez wedlug nich dzialajacy super. Mam serdecznie dosc Polsatu i tego ze wedlug nich wszystko dziala a mi ani modem ani dekoder nie dzialaja poprawnie. Wiec stad moje pytanie czy usuniecie przez nich tak niszowego programu wystarczy do zerwania umowy? Bo nie wiem czy on jest w pakiecie familijnym ale jak go nie ma to moze chcialam go ogladac a jak go zdejmuja to zmieniam zdanie i nie chce "przedluzac umowy " ktora sie konczy i dlatego np nie zlozylam wczesniej wypowiedzenia bo myslalam ze ten kanal bedzie jednak ? przejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam umowę w Cyfrowym Polsacie na pakiet Mini HD na dekoderze SD, chciałbym tą umowę zakończyć i podpisać nową na dekoder HD, który mam w tzw. pre-paid. Z tego co wyczytałem to umowa ulega "zrolowaniu" na kolejny rok zawsze po 29 grudnia.

 

Jak prawidłowo wysłać wypowiedzenie umowy? Wypowiedzenie ma dojść przed 29 września 2012 r. do Cyfrowego Polsatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wysłać już wypowiedzenie, zaznaczyć, że z trzy miesięcznym okresem wypowiedzenia na koniec okresu podstawowego i podać datę. Będziesz miał pewność, że zdąży wypowiedzenie dojść :) Najlepiej dwa tygodnie po wysłaniu zadzwoń na infolinie i spytaj czy doszło już wypowiedzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mam w pre-paid trzy dekodery Samsung DSB-H370G z czego dwa nowe. A te teraźniejsze dekodery CP jakoś mi nie podchodzą, nie mogę sobie ustawić list kanałów jak chcę, nie mogę posortować kanałów. Ponadto mam jeszcze "zez" na Astra1. Nie wiem jak te nowe dekodery CP działają z Astrą1.

 

Właśnie Rodzinny HD mi nie pasuje bo to ma być dekoder dla rodziców, a oni potrzebują podstawowe kanały. Gdyby TV Trwam było w DVB-T to kupiłbym im dekoder DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...