Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po okresie podstawowym, umowa przechodzi na tak zwany okres dodatkowy, który też jest okresem określonym czasowo na jeden rok. Po tym okresie jeżeli nic nie wypowiadałeś, przechodzi na kolejny dodatkowy okres i tak w kółko. Prawdopodobnie jesteś w którymś z okresów dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Wam coś ciekawego ponieważ spotkała mnie niespodzianka dziś. Zrezygnowałem z cp na koniec lutego z powodu usunięcia BBC. Umowa wygasła 28 lutego. Na konto miałem nadpłacone 53 zł ale olałem to nie pisałem żadnych pism nic. Dziś dostałem przekaz pieniężny z CP 53zł zwrócili mi nadpłatę! Jestem w szoku, że są tacy uczciwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczytaj z umowy kwotę nazwaną "Ulga przyznana abonentowi". Pomniejsz ją sobie proporcjonalnie o ilość miesięcy przez jakie korzystasz z oferty i to co Ci zostanie jest Twoją karą umowną.

 

Wzór jak policzyć:

 

Kwotę ulgi podziel przez 15 (na tyle miesięcy podpisałeś umowę). Wynik dzielenia pomnóż przez ilość miesięcy do końca umowy jakie pozostaną do końca po skutecznym rozwiązaniu umowy. Kwota mnożenia jest karą umowną. W Twoim wypadku po wysłaniu teraz wypowiedzenia zostanie Ci 7 albo 6 miesięcy do końca umowy. Wszystko zależy kiedy masz cykl rozliczeniowy.

 

PS. Wzór ten był tutaj wielokrotnie poruszany. Wystarczyło użyć szukajki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Wątek jest monstrualny, a czasu na rozwiązanie umowy mało. Dzisiaj wyjąłem kopertę ze skrzynki, od Polsatu.

Zmieniają warunki umowy i mogę bezkarnie rozwiązać umowę. Chcę przejść z abonamentu na jakiś pre-pajd.

Czy to co poniżej napisałem, wystarczy Polsatowi do rozwiązania umowy ze mną? Dodam że dekoder (minicam) wykupiłem na własność.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Rozwiązanie umowy abonenckiej

 

Z powodu braku akceptacji na wprowadzone zmiany w umowie, zawartej pomiędzy:

 

Cyfrowym Polsatem S.A. z siedzibą w Warszawie, ul.Łubinowa 4A, 03-878 Warszawa.

 

Oraz abonentem:

 

Aron Lebiega

numer pesel: 09123456

numer dowodu osobistego: WTF997997

kod pocztowy: 00-000

miejscowość: Mojemiasto

ulica: Dziurawa

numer domu: 11

numer karty Cyfrowy polsat: 666-666-666

numer abonenta: 123456789000

 

Wnoszę o rozwiązanie umowy, z zachowaniem trzy miesięcznego okresu wypowiedzenia.

 

 

 

podpis........................................

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to ja nie wiem czy jakikolwiek operator dostał kiedyś dwa identycznie napisane wypowiedzenia. Grunt, żeby były dane osobowe abonenta i nr abonenta i treść, czyli, że chce się rozwiązać umowę i z jakiego powodu (zmiany regulaminu, koniec okresu minimalnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pewnie temat był wałkowany 1000 razy ae wątek jest tak obszerny, że straciłbym sporo czasu na szukanie odpowiedzi na moje pytanie, ja jak kolega wyżej rezygnuję z Cp w związku ze zmianą regulaminu, moje pytanie, kiedy muszę odesłać im wydzierżawiony dekoder i czy może to by szybciej niż koniec umowy, bo i tak z niego nie korzystam ? I Czy CP zwróci mi nadpłatę jaką wrzuciłem na ich konto (zapłaciłem do końca umowy) ?

 

Pozdrawiam

bronkovic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zwrot dekodera masz 30 dni od rozwiazania umowy chyba ze dostaniesz pismo od nich to moze byc 14 dni .Zwrot dekodera robisz dopiero po rozwiazaniu umowy.Po tym wszystkim wysylasz do nich pismo o zwrot nadplaconych pieniedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...