Skocz do zawartości

Nagrywanie kanałów


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mam Cyfrowy polsat i wideo czy da sie rade jakos nagrac dany program. Np. gdy na dwoch rownoleglych kanalach leci cos fajnego czy da rade nagrac jeden z nich plax pomocy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak miałeś podłączone video. Jeśli bezpośrednio do dekodera to nagrywać się będzie to co leci w dekoderze, a możesz oglądać TV naziemną. Jeśli video połączyłeś bezpośrednio z telewizorem to nagrywać się będzie to co w danym momencie wyświetlane jest na telewizorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mozesz podłączyć video i dekoder przez wyjście antenowe - przeszukać na magnetowidzie kanał z dekodera ( u mnie jest na kanale 38 ) i nastawić w nim program na ktorym masz satelite...i wtedy możesz ogladac i nagrywać co chcesz...i tu i tu...nawet przy wyłączonym tv. :wink: ja tak właśnie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

 

A propo nagrywania. Panowie a może i Panie, mam do was wielką prośbę. Potrzebuje nagrać program Supernovi z kanału Wedding Tv. Pierwsza emisją odbędzie się 14.12. o 21.00. Niestety ani ja ani nikt z moich znajomych nie ma CP:(

 

Jeśli ktokolwiek z was może mi pomóc będę bardzo wdzięczny. Oczywiście zwrócę koszty płyty lub kasety. To na prawdę gardłowa sprawa, jak tego nie załatwię narzeczona mnie zabije:)

 

Proszę o kontakt mailowy: patrykd@o2.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz podłączyć video i dekoder przez wyjście antenowe - przeszukać na magnetowidzie kanał z dekodera ( u mnie jest na kanale 38 ) i nastawić w nim program na ktorym masz satelite...i wtedy możesz ogladac i nagrywać co chcesz...i tu i tu...nawet przy wyłączonym tv. :wink: ja tak właśnie mam...

 

To się nazywa pomysł :)

Można tylko prosić o jakieś bardziej szczegółowe informacje? Mój magnetowid ma już z 10-15lat i chyba nie da się tam przeszukiwać kanałów. Ale jak to przeczytałem to zainspirowało mnie do zmiany sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie później takie cyrki się dzieją, jak wchodzi nowy i odkopuje stary wątek :?

@Paranoic, zwróć uwagę na datę wysłania posta, a także na profil użytkownika @MasteR. Choć chciałbym aby ten user wrócił i odpowiedział (z innego konta), dobrze go wspominam, usunięty został chyba na własne życzenie. Dobrze go wspominam i pamiętam, mimo, że dwa razy zmieniał nicki. :|

 

A Twój magnetowid ma jakiś przycisk na pilocie, czy na obudowie oznaczony jako "Rec" czy coś w tym stylu? Wystarczyło by go wtedy podłączyć Scart'em do telewizora, z kolei tuner kablem antenowym pod TV (a jeżeli tuner nie ma modulatora, to robi się problem... musiałbym to dokładnie sprawdzić jakby wtedy rozwiązać ten problem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kolei tuner kablem antenowym pod TV

 

A, może tuner podłączyć z drugim Scartem do magnetowidu?

 

@Materna, a co masz? Kablówkę C+ czy n? Tutaj masz rozpis, gdzie i na jakiem kanale znajduje się ta telewizja :arrow: Polsat Cyfrowy kanał 61, Elwico kanał 37, Aster kanał 60, Multimedia Polska kanał 22, Toya kanał 49, Spry kanał 40, UPC-Pakiet Max kanał 121, Telesat kanał 114, Tele kab kanał 309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...