Skocz do zawartości

Robert K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli będzie nadawał prawie 24h...

Bo teraz nadaje program od 16 do ok. 5 - 5.20

 

Czyli jednak nie od stycznia a od marca będzie wydłużenie programu...

Lepiej późno niź wcale...

No tak lepiej poźno niż wcale ale ja już w Polsat nie wierze...

Przestalem w niego wierzyc, gdy nie wyrobili sie z wymiana kart na euro 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem dlaczego wydłużą program dopiero od wiosny, ale nie chcę tego pisać. Bez sensu. Wierzyć nie musisz, nikt nie będzie płakał. ;)

 

Ale co z tego, skoro same powtórki, lub jakiś Play Randki. :/

 

Bo Polsat Play to kanał tematyczny. Inne kanały tematyczne też są w godzinach popołudniowych wypełnione powtórkami, bo bez sensu w te pory łądować premiery. Niektórzy chyba nie potrafią rozróżnić stacji tematycznej od ogólno tematycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przeglądałem program na kolejny tydzień w To & Owo i od 9.03. Polsat Play swój właściwy program będzie nadawał od 8.30...

 

o 6 będzie co prawda Play Randka, lecz od 8.30 program staje się treściwy - w programie pojawią się odcinki "Świata według Bundych", "Starskiego i Hutcha"...

mam nadzieję, że program z czasem bedzie jeszcze bardziej ubogacany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to tylko powtórki. "Starsky i Hutch" może być, ale "Świat według Bundych" to małe przegięcie. Zresztą, nie wydaje mi się, żeby ten serial był specjalnie skierowany do mężczyzn :D Prędzej do starszej młodzieży oraz dorosłych obu płci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle PP nadaje jakieś programy w 16:9?

 

No jasne, że tak. I to w telewizorach 4:3 logo jest przesuwane bardziej do środka ekranu (jak np. Ale Kino! podczas 16:9 albo Polsat Sport podczas takich transmisji) i wygląda to naprawdę ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na to. A w ogóle PP nadaje jakieś programy w 16:9?

No raczej.... Tworząc projekt założenia były proste - wszystkie produkcje własne i oprawa w 16/9, produkcje robione w 4/3 - emitowane w 4/3. Chodzi tutaj np. o ''Świat wg...''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kanały Polsat Play i Polsat Cafe stworzyły własną stronę internetową (kopiuj, wklej z http://www.polsat.pl :lol: ) Linki:

http://polsatplay.pl/

http://polsatcafe.pl/

Jest nawet news:

Polsat Play i Polsat Café mają swoje serwisy internetowe

News dniaRuszyły, wyczekiwane od dłuższego czasu, witryny internetowe kanałów tematycznych Polsat Play i Polsat Café. Serwisy swoim wyglądem ściśle nawiązują do strony internetowej głównej anteny Polsatu. Podzielono je więc na 5 podstawowych działów: Program TV, Nasze programy, Nasze Gwiazdy, O nas i Kontakt.

 

Internauci mogą również oglądać materiały wideo, które reklamują poszczególne propozycje programowe obu stacji. Witryny polsatcafe.pl i polsatplay.pl utrzymano w ciemnych barwach, które urozmaicono odcieniami kolorów z logotypów kanałów. Warto dodać, że nadal nie wystartowała strona internetowa stacji informacyjnej Polsat News (domena polsatnews.pl w dalszym ciągu kieruje do działu z programem telewizyjnym w serwisie polsat.pl).

Stron jeszcze nie ma Polsat Sport HD bo PS i PSExtra mają razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że stworzenie re:dfine przez Solorza było strzałem w 10 bo nowe strony tworzone przez nich są po prostu dla mnie świetne. Eleganckie i jednocześnie nowoczesne. Przykład stron Polsatu pokazuje że można stworzyć funkcjonalną strone internetową. Według mnie najgorsze są strony C+ i N bo strona cyfry jest dla mnie po prostu brzydka, a N niefunkcjonalna i strasznie długo się ładuje. Ujednolicone strony z stronami Polsatu powinny mieć też strony Polsatu Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a N niefunkcjonalna i strasznie długo się ładuje.

Wcale nie ładuje się tak długo. Obiekty wczytują się stopniowo, ale często można zdążyć kliknąć na interesujący element na chwilę wcześniej. Zresztą, nie wiem jakie trzeba mieć łącze by stwierdzić, że ładuje się "wolno". Jak dla mnie to ekspres przy i tak słabym łączu 1Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Więcej sportu na antenie kanału Polsat Play

Polsat Sport oraz Polsat Play pokażą relacje z Pucharu Suzuki GSX-R oraz Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski, których I rundę zaplanowano na ten weekend (Tor Poznań). Ponadto, na antenach kanałów Polsatu można oglądać reportaże na temat serii Monster Jam. Więcej
Bardzo dobrze, że ten kanał nadal się rozwija. Te propozycje mogą dobrze wpłynąć na jego ramówkę i oby tak dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dla miłośników piłki nożnej polecam History of Football: The Beautiful Game. Wiele ciekawych informacji i bramek ze starych czasów. Dziś fajny tekst rzucił Pele: "Drugiego Pele już nie będzie, a wiecie dlaczego? Bo moi rodzice zamknęli fabrykę" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...