Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój typ na ten mecz 3:1 dla APOEL, ale nie dlatego, ze jestem złośliwy czy coś, bo każdy by w końcu chciał aby Polski klub zagrał w LM - z jakim skutkiem to już chyba się nie liczy, no i to , że Wisła może nie grać w Krakowie.

Ale Ci się wynik sprawdził.Wisła odpada w kiepskim stylu.Na pocieszenie Liga Europejska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy efekty znakomitej taktyki Wisły w pierwszym meczu. Teraz dopiero widać, jak to 1:0 zaważyło... Dzisiaj to w ogóle pogrom i bramka Wilka wypacza obraz gry. Nie da się dojść do LM stawiając autobus po 20 minutach pierwszej połowy... Obrona Częstochowy w drugiej to już w ogóle brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APOEL jednak w tych warunkach jakie były dziś pewnie jest nawet i mocniejszy od Spartaka bedącego w nie najwyższej formie.

 

Wisła będzie jedynym polskim klubem grającym na jesieni w Europie. Sląsk juz można powiedzieć odpadł, Legia w Moskwie 1 % szans na awans :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy rzeczy z dzisiejszego meczu:

 

1)z taką grą w LM nie ma szans na pkt. Szczęścia choć milion razy przywołują komentatorzy szczególnie Borek - nie mamy

2)niech czasem prezes Wisły nie zwalnia Maaskanta, naprawdę zrobił dużo i może jeszcze więcej

3)komentarz Kowalczyka stronniczy dla Apoelu, aż się słuchać nie dało. I Ci jego koledzy/kibice Apoelu ?. Może lepiej trzeba było zatrudnić kibica Wisły jako drugiego komentatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby Pareiko nie zawalił to może nie było by tak tragicznie( choć uratował w kilku sytuacjach ) ale niestety gra przypominała obronę twierdzy . Teraz Wisłę będzie czekać le i zapewne sprzedaż najpierw poleci Małecki a później Melikson a na końcu Maskant za słabe wyniki w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła to cienki Bolek. Grała na bezdechu. Do tego bojaźliwie i strachliwie. Dowodem jest pierwsza bramka z niczego. Zachowali się jak nowicjusze. Ale cóż taka jest właśnie nasza piłka.

Nogi jakby mieli umaczane w smole. Biegali bez przyśpieszenia i grali bez kontrataków. Z taką grą daleko nie zajdą. Pograją w grupie LE i wypad.

Komentatorzy? Szkoda klawiatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Wisła to cienkie bolki w porównaniu do APOELU. Ale przerażające jest to, że Wisła to najlepsza polska drużyna, że nie ma lepszych u nas na tę chwilę. Ale jednak trochę szkoda, bo jednak zasłużona porażka przyszła w tak dramatycznych i przykrych dla Wisły okolicznościach. Mam nadzieję, że Wisła zdobędzie mistrzostwo Polski i za rok, już z gotowym stadionem, uzupełnionym składem, tym samym trenerem wywalczy awans do LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zabrakło 3 minuty...

 

Zawsze czegoś brakuje od 15 lat, i mój typ się sprawdził 3:1 dla APOEL, i wszystko w tym temacie.

Ktoś tu kiedyś pisał, nie pamiętam jaki użytkownik (a nie chce mi się go szukać i cytować :wink: ), ze w typowaniu daleko bym u buków nie zaszedł bo niby jestem realistą - to teraz powiedz mi jeśli masz odwagę co myślisz , optymisto drogi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...