Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie niektorzy bali o transmisje wyjazdowych meczow Jagi i Slaska a tu wyglada ze nie bedzie transmisji z domowych meczow tych zespolow. Ani laola ani bukmacherzy nie mowiac juz o tv nie zapowiadaja transmisji czwartkowych spotkan z Bialegostoku i Wroclawia.

 

Edit: Niewykluczone ze mecz Jagiellonii bedzie dostepny w internecie http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... #Skomentuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Jagiellonia oficjalnie poinformowała, że żadnej transmisji w internecie nie będzie, pozostaje radio.

Link prosze. Jeszcze po godz 18 sport.pl pisal ze "Trwają rozmowy o realizacji transmisji w internecie. O szczegółach poinformujemy wkrótce."

http://www.sport.pl/sport/1,144964,1832 ... misja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W II rundzie Legia zagra z ósmą drużyną ligi rumuńskiej - FC Botoșani, tylko dlatego, że nie dostały licencji: trzeci CFR Cluj, piąta CS U Craiova, szósty Petrolul Ploiești i siódma Dinamo Bukareszt, a Jagiellonia jeśli wygra w dwumeczu, a jest bardzo blisko awansu JAG 2-0 KRU po 10.minutach :D to zagra z czwartą ekipą ligi cypryjskiej - AS Omónia Lefkossías. Jakby nie było to poza el. LE już drugi i czwarty klub ligi gruzińskiej. Według mnie, CANAL+ (lub/i TVP jako nadawca publiczny na otwartych antenach) emitując na swoich antenach Ekstraklasę przez cały sezon walkę o mistrzostwo Polski i o awans do eliminacji LM i el. LE powinien pokazywać wszystkie mecze polskich drużyn w europejskich pucharach. Powinno to być od wielu lat uregulowane prawnie, żeby nie było żadnych kombinacji tj. TVN Turbo jako kanał otwarty lub Puchar UEFA w ustawie zamiast Liga Europy UEFA.

 

Mecz Śląsk Wrocław - NK Celje także w TakSięGra FM, prosto z Wrocławia komentuje Mateusz Orłowski.

http://taksiegra.com/kanal-1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk wygrał 3:1, ale poziom meczu mnie nie zachwycił, za tydzień zagrają z IFK Goteborg i to będzie zupełnie inna klasa rywala. Jacek Kiełb mnie irytował swoimi zagraniami przez cały mecz, a strzelił dwa gole. :)

 

Po pierwszej rundzie będziemy mieli komplet zwycięstw, to cieszy, ale czekam z niecierpliwością na pierwsze mecze Lecha i Legii, bo jeśli któryś z tych zespołów odpadnie szybko z pucharów, to będzie znowu ogromna plama na polskim futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przestaje ogladac polskie druzyny :) Nie ogladalem pierwszych meczow i dzisiejszych, bylem zajety czyms innym totalnie - i pieknie zasuneli, 4 zwyciestwa, z czego u Siebie naprawde zagrali tak jak trzeba :)

Wczesniej szukalem streamow po sieci i zawsze ogladalem co sie dalo, to dostawali baty ... Po prostu nie moge sie tym ekscytowac, wtedy bedzie dobrze moze wreszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ujęte, sam czasami nie oglądam meczów i dany zespół wygrywał co kibicowałem.

 

Dobre spotkanie Jagiellonii i wysokie zwycięstwo, Śląsk przeciętnie zagrał spotkanie lecz przynajmniej wygrali. Jeszcze odnośnie Jagiellonii, niestety ale zabrakło jednej bramki do wyrównania polskiego strzeleckiego rekordu w europejskich pucharach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to już razy w podobnych pojedynkach nasi dostawali spektakularne baty? Nic dziwnego, że cieszymy się z fajnych zwycięstw. Do rankingu liczy się każde zwycięstwo dlatego szczególnie w najniższych rundach ważne jest, aby te punkciki nabijać.

Teraz Śląsk ma trudne zadanie, Jaga trochę łatwiej. Mimo wszystko liczę na obie ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że z tego meczu nawet bramek nie idzie znaleźć, mam nadzieję, że któraś stacja telewizyjna się zmobilizuje i postara się o pokazanie meczów z Omonią, bo zapowiadają się bardzo ciekawe mecze z dużą szansą na sukces. W trzeciej rundzie Jagiellonia zagrałaby z rywalem z niższym współczynnikiem od Cypryjczyków. W składzie Omonii mamy dobrze znanych z polskich boisk Goulona i Kirma.

 

Prześledziłem wyniki drużyn z Bośni, słabo wyglądają: Awansował jedynie wicemistrz Zeljeznicar (przegrał mistrzostwo trzema punktami z FK), wynik dwumeczu 3:0 z czwartym zespołem ligi maltańskiej nie powala. Natomiast odpadły dwie inne Bośniackie drużyny, które nie sprostały rywalom z Armenii i Słowacji. Lech powinien sobie poradzić z FK, jeśli utrzymał chociaż trochę formy z ostatnich meczów sezonu.

 

Mecze Legii z Rumunami oficjalnie w TVP:

 

http://www.90minut.pl/news/253/news2531 ... osani.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...