Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z taką grą to do C klasy się nie nadają, widział tam ktoś biegających piłkarzy bo ja nie,truchtanie, męczenie się żeby podać piłkę do jakiegokolwiek zawodnika ,czyli gonienie swojego własnego cienia.Za co oni biorą pieniądze za truchtanie czy granie w piłkę. Dlaczego inni mogą grać lepiej niż my ,bo oni trenują na całego a nie człapią po boisku.Dlatego przegrywamy z drużynami ja np: Karabach a będzie jeszcze gorzej..... Za orać te wszystkie boiska i za gonić do roboty tych darmozjadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Teraz w potyczkach z polskimi klubami to mało kto nie jest faworytem. W tej chwili to wygląda tak, że polski klub jest faworytem w grach z drużynami z Andory, San Marino i może z Wysp Owczych, a jeśli polski klub przegra z drużynami z pozostałych lig europejskich to nie ma co się dziwić. Niestety, ale taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Fajnie trafił Lech, wprawdzie do końca liczyłem na Juve ale niestety :) Mam nadzieje, że Lech powalczy, w sumie to zawsze gdy gra polska drużyna liczę na dobry wynik. Bodajże w 2007 roku inna polska drużyna grała z Dnipro w eliminacjach Pucharu UEFA, o ile się nie mylę to na wyjeździe było 1-1, w Polsce GKS Bełchatów przegrał 4-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsłabsza z możliwych drużyn. Ale i tak Lech będzie musiał wspiąć się na wyżyny.Miejmy nadzieję że pan Peszko nie będzie więcej szantażował że został w Poznaniu tylko dla Ligi Mistrzów i zacznie grać.Panu Tchibambie podziękujmy i wypożyczmy go do Warty Poznań gdzie nauczy się czegoś od Piotra Reissa.Może w końcu obudzi się Semir i obsłuży w końcu Wichniarka jak trzeba.Z tymi nadziejami pozostanę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Dnipro jak mówił Edward Durda podczas losowania jak do tej pory wygrało wszystkie mecze w lidze ukraińskiej i jest tam na prowadzeniu. Na pewno będzie ciężko, ja osobiście po tym co widziałem nie wierzę już w Lecha i polskie kluby, ale jak to jest najłatwiejsze losowanie, to ja się pytam z kim my w końcu możemy wygrać?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Lech nie awansuje do grupy LE to najprawdopodbniej spadniemy w rankingu UEFA na 28 miejsce.Najgorsze od lat.I przez najbliższe 3 lata gorszego raczej nie będzie, bo mimo tej nędzy mamy dużą przewage nad Bośnią.

Problemy się zaczną jak odpadną punkty za sezon 2008/09.Wtedy w rankingu zamiast być między Chorwacją a Serbią, możemy być wśród Mołdawii, Gruzji, Azerbejdżanu.Nie, sorry, Mołdawia może odjechać.W końcu ich klub będzie grał przynajmniej do grudnia, więc jest gdzie zdobywać punkty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...