Skocz do zawartości

Komunikatory internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Chciałem u siebie do podpisu w listach (Outlook Express) umieścić znaczek zadzwoń SKYPE

Skorzystałem z generatora na stronie http://www.skype.com/intl/pl/tell-a-friend/wizard/

Gotowy wygenerowany kod do e-mail wkleiłem do podpisu i nic (wypisuje mi cały tekst zamiast aktywnej ikony Skype).

Co robię źle?

Mój stan

 

Pobierz Skype i zadzwoń do mnie za darmo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wtw (amd64), ostatnia instalacja gg 10 zakończyła się pięknym niebieskim ekranem po kilku minutach używania. He he. Niestety WTW idealne nie jest, sam komunikator jest goły, bez HTML-a, emotikon, dźwięków. Dla mnie najważniejsze że przesyła pliki w sieci gg i mogę korzystać z tlena. No i mogę włączyć XMPP (jabber). Facebook chat działa.

System operacyjny WINDOWS 7 Professional wersja 64 bitowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Outlooku, ale w Thunderbirdzie wystarczy zaznaczyć opcję HTML nas polem sygnatury w opcjach. Spróbuj czegoś podobnego poszukać.

Już jest OK.

W Outlooku niestety to nie wystarczyło, ale pomogło skopiowanie skryptu z generatora do .txt i później zmiana nazwy na .html

Mam zapłacony abonament w Skype dlatego z innych komunikatorów nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wtw (amd64), ostatnia instalacja gg 10 zakończyła się pięknym niebieskim ekranem po kilku minutach używania. He he. Niestety WTW idealne nie jest, sam komunikator jest goły, bez HTML-a, emotikon, dźwięków. Dla mnie najważniejsze że przesyła pliki w sieci gg i mogę korzystać z tlena. No i mogę włączyć XMPP (jabber). Facebook chat działa.

System operacyjny WINDOWS 7 Professional wersja 64 bitowa

 

może jest goły, ale jest duża ilość rozszerzeń które nieco rozbudowują WTW np. o dźwięki, emotikony graficzne, itp. JAk dla mnie najlepszy obecnie komunikator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...