Skocz do zawartości

CNN & pakiet tematyczny


sunmoon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na AF-7318UCI (najnowszy soft Fergusona) odbieram pakiet tematyczny C+. mogę obejrzeć wszystkie programy wchodzące w skład pakietu - za wyjątkiem CNN. jak rozumiem, to ma być na 12597V. ferdek pisze: "usługa niedostępna". zleciłem reaktywację karty, ale bez skutku.

 

czy u Was działa CNN na C+ tematycznym, a jeśli tak, to gdzie mam szukać problemu?

 

--

sunmoon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr: sygnał jest - nbox odbiera go bez problemu

 

@hanys: czyli wskazanie jest na soft, który nie potrafi zdekodować takiej kombinacji szyfrów, jaka jest stosowana dla CNN?

 

to zapytam się tak:

 

- czy z softem "niefabrycznym" na ferdku CNN działa, czy nie?

- czy na philipsie dsx 6010 CNN działa, czy nie?

 

--

sunmoon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sunmoon CNNI nadaje w 9 wersjach kodowych i aby poprawnie odbieroło w C+ CA musi być ustawione na Seca 100/nie wiem jaki masz soft i czy to możliwe u Ciebie/,bo przy tylu wersjach kodowania dekoder nieraz się gubi jak nieraz były też kłopoty z Eurosportem.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz moge powiedzieć,rzcezywiscie jest pewien problem z CNN.Na fabrycznym sofcie na pewno nie pojdzie z prostego względu,nie widzę aby on był kodowany w Seca2 i aby był on "otwarty" na C+.

W sumie jestem ciekawy jakby ta sytuacje wyjasnili na infolinii..

Co do tego czy jest problemem kodowanie w kilku systemach (simulcrypt) i dla 9 roznych platform - o ile sie orientuje nie ma z tym najmniejsego problemu, zawsze mozna odznaczyc ktory system nas interesuje..

 

Edycja Burli: Wykasowałem fragment o piractwie. Nadaję jedno ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak TPS sobie pójdzie z HB, to sytuacja się poprawi? Jeśli oprócz TPS-u ktoś również korzysta z Viaccess (np. kablówki), to niech zdecyduje się na wersję 2.5, a wersje 2.3 i 2.4 niech wyłączą. Oprócz Viaccess 2.5 zostanie jeszcze Conax (N), Irdeto 2 (Nova), Mediaguard 2 (C+) i Nagravision 2 (CP). Niestety wśród kablówek oznaczało by to wymianę kart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, bo używa się złego sposobu :P

 

Problem jest chyba tylko na Ferdkach, aczkolwiek...

 

Macie wgrany najnowszy soft z ferguson.pl?

 

Tu nie chodzi tylko o Ferdki, ja na moim ID (Humax) też nie mam CNN. Cała reszta jest, tylko nie CNN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast CNN kodować powinni sobie w końcu darować te kombinacje i dać FTA, jak to jest na Astrze. I tak kanał jest właściwie we wszystkich platformach z 13E

 

Tyle że wtedy największe cwaniaki (czyt. platformy polskie) przestałyby płacić (o ile w ogóle płacą...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odkopię temat, bo znalezłem rozwiązanie problemu.

 

Tak, jak pisze wyżej Mr. Orbita, na Fergusonach trzeba uaktualnić soft. Ja wgrałem najnowsze opgrogramowanie (oryginalne) do obydwu egzemplarzy DSR-7001 i CNN na HB z 12597 V już działa. Eurosport 1 też chodzi normalnie (w końcu) :wink:

 

Jeśli u kogoś z najnowszym softem dalej nie działa - to ma pecha i musi dalej oglądać z Astry 1 :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...