Skocz do zawartości

TVK Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy mógłby ktoś posiadający Vectrę w Warszawie podac mi częstotliwości kilku kanałów?

Zrobiłem skanowanie na karcie TV i niestety nie wyszukało mi wszystkich kanałów z tego co widzę na stronie Vectry (http://www.vectra.pl/telewizja/telewizja_analogowa/). A tam niestety nie ma wykazu częstotliwości.

W sumie wątpię aby ta lista na stronie była aktualna bo są na niej HBO i CANAL+, no ale brakuje mi z niej m. in. Eurosportu, nSport, AXN, Kino Polska, ITV, TVP Historia, Movies 24, Travel Channel, Edusat, Nat Geo Wild, CC Family, MTV Rocks, MTV Dance, MTV Hits, Rebel TV, VH1, Superstacja, RTL.

Pewnie części z nich już nie ma w analogu, tylko zapomnieli na stronie zaktualizować, ale jeśli są to proszę o podanie ich częstotliwości jakby ktoś mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jak masz cyfrówkę to nic Ci nie włącza w to miejsce po prostu kanał za chwile przejma pod cyfrową ewentualnie jak będą potrzebować zwolnic inny kanał a będzie tam kanał który będą chcieć zostawić w analogu to przesuną na ta częstotliwość co był Movies 24 u mnie tak zrobili z TVN Meteo jak zastępowali go Movies 24 to tylko wyłączyli TVN meteo zostawili pusty a potem przesunięto tam TVN Style

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nic. Po kilku dniach planszy wyłączono tuner w stacji czołowej. Prawdę mówiąc nie spodziewam się by coś planowali włączać. Obecnie u nas jest już dostępna TV cyfrowa i do niej odwołuje się abonentów.

Należy spodziewać się stopniowego skurczania oferty TV analogowej tam gdzie jest ona dodatkiem gratisowym do cyfry. Abonenci przechodzą na przekaz cyfrowy więc utrzymanie analogowych staji czołowych będzie nieracjonalne i kablówki będą z tego rezygnować oszczędzając przy tym koszty utrzymania tychże stacji.

Chociaż z punktu widzenia ilości kanałów analogowych to byłoby co włączyć: TV6, TVN Meteo czy KinoPolska. Tych programów nie ma u mnie w analogu a są miasta gdzie dwa ostatnie występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A propos Kanału7 w Białej Podlaskiej (który od ponad roku zmienił się w Biała.TV): W połowie lat 90 (np 1995 rok) w Białej był taki mały planszowy lokalny kanał kablowy o nazwie TVK-Sat-Wola. Może ktoś kojarzy? W 1997 przekształcił się w Kanał7 a kablówka w Podlaską Telewizję Kablową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...