Skocz do zawartości

Czy jesteś za usunieciem moderatora burli z jego funkcji ?


barnej007
 Udostępnij

Czy jesteś za usunieciem moderatora burli z jego funkcji ?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za usunieciem moderatora burli z jego funkcji ?

    • Tak
      17
    • Nie
      23
    • Nie mam zdania
      5
    • Może jakas reprymenda ;)
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Obserwuje to forum kilka miesięcy i ostatnio zauwazylem:

 

Obserwuje to forum kilka miesięcy i ostatnio zauważyłem , ze moderator burli coś wszedł za skórę kilku użytkownikom. Oto przykłady:

 

Dlaczego po raz kolejny Burli usuwa posty skoro sam nie umie zrozumieć sensu wypowiedzi i twierdzi, że są nie na temat? A oczywiście swoje jedno zdaniowe posty pozostawił w temacie mimo, że są one nie na temat
.

 

Mimo, że niezbyt często się wypowiadam, ale obserwuję forum ze szczególną uwagą i nie mogę się powstrzymać komentarza. Zachowanie Burliego w ostatnim czasie bardzo mnie denerwuje i dziwi. Liczy się tylko jego zdanie i kropka. Wypowiedzi odbiegające od tematu(wg niego) są usuwane, lecz te wypowiedzi, które on napisał i jednocześnie również odbiegają od tematu są pozostawione w sposób nienaruszony. Jest w tym coś nie tak, bo Burli zawsze w moich oczach dobrze moderował. No cóż, zmiany sie zdarzają...

 

Jak tylko Burli widzi, że ktoś ma inne zdanie to od razu posty są kasowane. To jest żenujące. Już miałem z nim taki spór, który Mr. Orbita rozstrzygnął na moją korzyść

Burli pisze takie właśnie posty tylko na temat z z cyklu N to jest wspaniała. Każdy jego post to w temacie o podwyżce N to coś w tym stylu n jest super. I są to wypowiedzi jedno, dwu maks trzy zdaniowe. Więc zanim zacznie się czepiać innych niech zacznie o swoich postów. I posty schodzące z tematu są odpowiedziami na jego posty.

Każdy musi sie gdzieś dowartościować i poczuć się wielki i być przed chwile nad innymi, mając władzę i dla niektórych wystarcza forum internetowe..

 

I według mnie niektórzy mają rację i sam mam takie odczucia więc stąd ta ankieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie się drugi raz rejestrowałeś, bo zarówno ja, jak i Burli widzimy, kim jesteś :>

 

Wypadałoby mieć nieco odwagi cywilnej i zgłaszać tego typu wnioski osobiście...

 

Burli wykonuje swoją funkcję dobrze - spory zdarzają się zawsze, nie da się tak zrobić, żeby z każdym się lubić - trudno.

 

Pisałem w temacie w organizacyjnym, że porozmawiam z Burlim i to zrobiłem i sprawę uznaję za zamkniętą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już same wypowiedzi będące w pierwszym poście są naruszeniem punktu 4 zakresu możliwości i obowiązków moderacji. A to podlega pod Regulamin.

Nie będę się ustosukowywał do przedmiotu ankiety. Jedyne co zapowiem, to bardzo drobiazgowe sprawdzanie postów pod względem Regulaminu i bezwzględne karanie jego naruszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burli czasami trochę się pieni, ale ogólnie jest o.k. :wink: Ktoś musi być tym "złym gościem" na forum, inaczej zaczęła by się anarchia :twisted: Oczywiście jestem za tym żeby został.

 

PS.

 

Swoją drogą krytykant @barnej007 powinien ujawnić swoją prawdziwą twarz skoro zna ją Admin. Brak mu odwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak nawiasem @bogdan425, @pitter, @Don_Mag, @RafiX nie wzbudzają żadnych kontrowersji, a @burli stale. Może coś jednak jest na rzeczy? Najlepiej, jak @Mr Orbita raz na zawsze wyjaśni tą kwestię, ponieważ pojawia się ona na forum od dłuższego czasu. Moderowanie z pewnością nie polega na zrażaniu do siebie dużej liczby userów, w szczególności tych starszych, ponieważ to oni współtworzą i są solą forum:). Póki co najwyraźniej @Piort się obraził, @felik3, po banie, znów nas atakuje jako @mietek. Zobaczymy co dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie temat do zamknięcia, nic już nie wniesie poza niepotrzebnymi emocjami :locked:

 

O tym decyduje admin a nie Ty :)

Osobiscie uwazam ze kazdy moderator powinien sam wiedziec czy jest w stanie obslugiwac swoja funkcje czy nie. My jedynie mozemy ocenic danego moda a gdy nam sie cos nie podoba to mozemy tylko interweniowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...