Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj się zgadzam posiadam zarówno internet Play jak i Polsatu. Play działa w miejscach w których go używam dużo wolniej niż Polsat pomimo tego, że Play ma lepszy zasięg. Do obydwóch internetów używam tego samego modemu. Nie mówię tu nawet o ściąganiu plików bo tutaj nie ma porównania, ale codzienne przeglądanie stron jest bardziej komfortowe w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do prędkości to polsat bije na głowę konkurencję. Wprowadzenie przez niego takiej prędkości spowodowało wielką burzę na polskim rynku mobilnego netu. Dostawcy prześcigają się w ofertach, ale tak tylko polsat ma tak duży zasięg przy tej szybkości. Co najważniejsze stale się rozwija poprzez kooperujące spółki tj. Aero i Sferię. Tak więc niedługo mapa zasięgu może wyglądać bardzo ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich :)

Jestem posiadaczem Interneru z CP od 4 dni. Mieszkam na obrzezach Radomia w miejscowosci Rajec Szlachecki. Moje spostrzezenia:

1. Szybkosc srednia D - 2,5 Mbs U - 0,4 Mbs.

2. Zasieg HSPA + 3 - 4 kreski

Wszystko wg mnie ok. ale w niedziele zdazylo mi sie ze w godz popoludnioych nie moglem sie zalogowac do sieci (modem sie logował a po okolo 5 s sie wylogowywyał). Dzwonilem na infolinie i facet kazał mi biegac po balkonie z antena bo twierdził ze jest zachmurzone powietrze :) - cytuje go. Po czym po godzinie wszystko wrociło do normy i nie bylo juz problemu.

Za to dzisaj sniezyca jak u kazdego chyba i tu nie było problemow z netem. Osiagi to D- 5,6 Mbs a U - 1,6 Mbs. I jak sie to ma do tego co powiedzial mi Pan z infolinii ze niebo jest lekko zachmurzone i to moze byc problemem.

Czy u was jest podobnie, czy w weekendy tak jest ze jak jest duzo uzytkownikow to sa problemy z logowaniem bo raczej jak widac moj przykład to nie warunki atmosferyczne były przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za odpowiedz. Dzisiaj tez w godz od 17 - do 19 był problem z netem rozłączał się, modem się nie logował a teraz wszystko śmiga ze aż miło. Wiec pogoda nie ma tu znaczenia chyba tak jak piszesz. Ciekawy jestem jak jest u innych, czy tez macie takie problemy. Proszę o odpowiedz bo testuje obecnie net przez 7 dni zostały mi jeszcze 3 na podjecie decyzji.

Dzięki wszystkim za odpowiedz i pozdrawiam

Robert Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja właśnie testuje internet CP i powiem tak: jeżeli chodzi o szybkość to jestem zadowolony tylko wkurza mnie ta niestabilność tzn modem się loguje wszystko śmiga przez jakiś czas a potem koniec zerwane połączenie, przerwa i potem znowu ok itd. Nie wiem co jest przyczyna bo warunki atmosferyczne takie same, zasięg dobry. Mieszkam na obrzeżach Radomia i wg map zasieg jest idealny. Czy wy macie podobnie.?

Pozdrawiam

Robert Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ciekawe jak będzie wyglądał zasięg tej usługi, wg mnie pierwszeństwo do neta powinno być tam, gdzie obecnie nie sięga zasięg HSPA+, żeby było sprawiedliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza nowa oferta będzie dostępna już wkrótce. Jeśli chcesz skorzystać ze specjalnej promocji, wypełnij formularz wpisując swoje dane. Gdy tylko Internet 4G pojawi się w naszych punktach sprzedaży, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub e-mailowo. Jeśli będziesz w zasięgu usługi, przedstawimy Ci ofertę oraz zaproponujemy podpisanie umowy. Dla pierwszych 10 000 klientów mamy szczególny prezent: Internet 4G za darmo nawet przez pół roku.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

 

Zależnie od wybranej opcji umowy (15 lub 29 miesięcy) przez 3 lub 6 miesięcy będziesz mógł korzystać z pakietu 100 GB miesięcznie bez żadnych opłat (50 GB w godzinach 8.00-24.00, 50 GB w godzinach 0.00-8.00).

 

Zapis nie jest wiążący. Jeśli po przedstawieniu szczegółów oferty uznasz, że nie jest ona dla Ciebie interesująca, nie będziesz miał obowiązku skorzystania z niej.

 

źródło: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/inte ... -polsce.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sznury ciemniaków wędrują do APSów, chca się zapisac sami do końca nie wiedzą na co(jakieś 4gy, 1800 cos tam), ważne że przez poł roku za darmo.

Zasięg jest w tej chwili do bani na częstotliwościach 900/850 a co dopiero na 1800. Kolega wyżej dobrze napisał, w tej częstotliwości nadajniki mają PRZYNAJMNIEJ 4x mniejszy zasięg, więc nie wiem z czym do ludzi. W miastach kazdy normalny bierze neta po kablu bez limitu!

Cała ta propaganda to w stylu Solorza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma żadnych testów! To na co są zapisy to chęć podpisania normalnej umowy w momencie wejścia oszukanego 4G (LTE to 3,9G).

6 miesięcy 100GB za darmo (50GB w normalnych godzinach) przy umowie 29mies (po 6 miesiącach opłata za pakiet pewnie około 100zł) i na start trzeba kupić modem w granicach 300-500zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...