Skocz do zawartości

Parada Równości Wawa


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aha czyli jestem chory psychicznie, bo Ty tak mówisz. A ja uważam, że homofobia to choroba psychiczna, no ale jak pewien "profesor" powiedział: Ale jaki chory psychicznie wie, że jest chory? Żaden.

lukaszx napisał:

Czy murzyni to również odstępstwo od normy? No chyba białych to jest najwięcej. A Azjaci? A czy rudowłosi to osoby nienormalne. To bodajże tylko 1 % populacji (niepoparte żadnymi badaniami). No, a skoro mamy kilka kolorów włosów, który jest ten naturalny? Który jest tym odtępstwem. U Chińczyków to jest jasne, bo tam występuje tylko kolor czarny. A u nas białych, który jest ten naturalny?

 

Dlaczego zmieniasz temat? Czyżbyś była rasistą? Skoro porównujesz coś nienormalnego do innej rasy? A co do za różnica jakiego koloru ktoś jest? Chyba, że tak próbujesz się dowartościować. Gejostwo nie jest czymś naturalnym jak kolor skóry.

Pozostawię bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest o krok od zamknięcia - luzik Panowie... Argumenty mają być rzeczowe, a nie jakiekolwiek - dobry dyskutant to taki, który do samego końca zachowuje 100% spokój ;)

 

Co czyni homoseksualistów nienaturalnymi??

 

Nie mogą mieć dzieci - facet faceta nie zapłodni, to samo kobieta kobietę. I w tym sęk. Można kombinować z jakimiś invitro itp, ale to nie jest przecież naturalna droga zapłodnienia - naturalna jest taka, że spotykają się facet z babką wieczorową porą, kilka drinków i do łóżeczka :P;)

 

A odnośnie tego wymarcia ludzi: pierwsze wzmianki o homoseksualizmie pochodzą jeszcze z p.n.e. Dlaczego jeszcze nie wymarliśmy?

 

Bo obok homo byli także hetero. W tamtych czasach o invitro nie słyszano (z tym, że bocian przynosi dzieci to ściema ;) ) - gdyby zostali tylko homo - po prostu nie rodziłyby się dzieci i stopniowo ludzie by wymarli.

 

Ludzie po prostu zostali tak stworzeni, że facet pasuje do kobiety. Można kombinować inaczej, bo podstawą jest być sobą i być szczęśliwym, ale z naturalnego, czysto biologicznego punktu widzenia zawsze układem prawidłowym jest kobieta i mężczyzna.

 

Z drugiej strony:

 

Jesteś chory, tylko o tym nie wiesz. Ale jaki chory psychicznie wie, że jest chory? Żaden. Nie ma co z takim jak ty gadać. Bez odbioru.

 

Bez wjazdów osobistych :!: Mają być rzeczowe argumenty, jeśli temat ma ocaleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chory nie chory, ci którzy tu piszą o tym że [beep]y to [beep]ne zboki zapominają o jednym: to nie choroba a bycie gejem nie jest winą geja. I dlatego należy mu się szacunek taki jak każdemu. Wszelkie wkrętki niektórych poniżające gejów są zwykłą podłością z której Zachód już się leczy a Polska przez różnych giertychów wręcz odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr w pełni Cię popieram :!::lol:

 

A poza tym to im więcej szumu robi się wokół czyichś predyspozycji seksualnych tym większa jest tego reklama- vide "Teletubbies" gdyby nie idiotyczne wnioski chorego mózgu Sowińskiej setkom tysięcy dzieci do głowy by nie przyszło aby na bajkę spoglądać od tej strony.

Zostawmy tych ludzi w spokoju, niech sobie demonstrują

( inni też łażą po ulicach), gdy nie będziemy zwracać zbytniej uwagi na ich odmienność polska zacznie robić się normalnym krajem europejskim a nie kato-prawicowym zaściankiem minionej epoki :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo - robi się parady i "parady" aby sobie poparadować. A to, niektórych (no prawie 99% albo i więcej) wkurza. Po co dawać (wywoływać) innym taki emocjonalny "stress". Nie lepiej pójść, każde swoją drogą - robić swoje i poprostu żyć.

Jestem zapatrzony w kobietę (kobiety). Hmm, to też choroba...

Wielu mówi, że prze zemnie, tak zdrowie przemawia. To już nie wiem, mam i ja paradować na innej paradzie. :roll:

Zapytam, kto "tu" robi "szum" - najwięcej wokół.

 

Zupełnie inną sprawą jest, że lukaszxa akceptuję jako człowieka i kolegę.

 

...o!, bym zapomiał - SLD tolerancyjne przecież jest... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam być szczery to z siłą natury miałem już baaaardzo bliskie kontakty, ale ze mną tak łatwo k... nie poszło wciąż jestem :lol::!:

 

ps. Twój podpis "pachnie" mi czarnymi siłami "wudu", ale te mnie też nie rozłożą :D:D:D ja dość twardo stąpam po ziemi ( dosłownie i w przenośni) :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest o krok od zamknięcia - luzik Panowie... Argumenty mają być rzeczowe, a nie jakiekolwiek - dobry dyskutant to taki, który do samego końca zachowuje 100% spokój ;)

 

Co czyni homoseksualistów nienaturalnymi??

Nie mogą mieć dzieci - facet faceta nie zapłodni, to samo kobieta kobietę. I w tym sęk. Można kombinować z jakimiś invitro itp, ale to nie jest przecież naturalna droga zapłodnienia - naturalna jest taka, że spotykają się facet z babką wieczorową porą, kilka drinków i do łóżeczka :P;)

W moim pytaniu chodziło raczej dlaczego homoseksualizm jest nienaturalny. Jeżeli zdolność reprodukcji jest czynnikiem naturalności oznacza to, że np. mężczyzna homoseksualny jest bardziej naturalny niż bezpłodny mężczyzna czy kobieta. A jeżeli chodzi o związki to najzwyczajniej "parzenie" się osób bezpłodnych również jest nienaturalne :)

 

 

 

A odnośnie tego wymarcia ludzi: pierwsze wzmianki o homoseksualizmie pochodzą jeszcze z p.n.e. Dlaczego jeszcze nie wymarliśmy?

 

Bo obok homo byli także hetero. W tamtych czasach o invitro nie słyszano (z tym, że bocian przynosi dzieci to ściema ;) ) - gdyby zostali tylko homo - po prostu nie rodziłyby się dzieci i stopniowo ludzie by wymarli.

 

Ludzie po prostu zostali tak stworzeni, że facet pasuje do kobiety. Można kombinować inaczej, bo podstawą jest być sobą i być szczęśliwym, ale z naturalnego, czysto biologicznego punktu widzenia zawsze układem prawidłowym jest kobieta i mężczyzna.

Oczywiście masz rację, że kobiety i mężczyźni są bardziej do siebie dopasowani niż mężczyzna z mężczyzną czy kobieta z kobietą. No i mają możliwość spłodzenia potomstwa bez pomocy :) To jednak wcale nie oznacza, że homoseksualizm jest gorszy. Biologicznym celem każdego organizmu jest przetrwanie i wychowanie/wydanie potomstwa. A wg. mnie dla homoseksualistów jest to możliwe. Tylko, że z pomocą.

 

A odnośnie tego wyginięcia: chodziło mi bardzie o to, dlaczego ludzie nie wyginęli skoro każdy podnosi lament, że wyginiemy. Odpowiedź wg mnie jest raczej prosta: dlatego, że ilość homoseksualistów jest w społeczeństwie constans (stała). Od zawsze stała. I nie ma czegoś takiego jak propaganda. Każdy z nas ma swoją seksualność i tyle.

A nawet gdyby na świecie byli tylko homoseksualiści:każdy z nas (KAŻDY) ma "wbudowaną" w sobie potrzebę wydania potomstwa. Najzwyczajniej lesbijki i geje zapładniali by się aby tą potrzebę spełnić :)

 

Dlatego raczej uważam apokaliptyczne wizje wymarcia społeczeństwa za lekko nieuzasadnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem waszą bardzo kulturalną dyskusję. Dlaczego panuje wśród zwolenników LPR-u,taka homofobia?Wyjaśniło się to wczoraj w wiadomościach TVN24.Ponieważ ludzie dzielą się na :ludzi myślących {Homo sapiens} i LPR-owców {Hetero sapiens}.I już wiadomo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem waszą bardzo kulturalną dyskusję. Dlaczego panuje wśród zwolenników LPR-u,taka homofobia?Wyjaśniło się to wczoraj w wiadomościach TVN24.Ponieważ ludzie dzielą się na :ludzi myślących {Homo sapiens} i LPR-owców {Hetero sapiens}.I już wiadomo wszystko.

 

za duzo słuchania propagandy... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu się nie zgodzę. TVN24 stara się być obiektywne i warto posłuchać czasami gości,którzy myślą mądrze.Wczoraj jeden z nich powiedział,że jeżeli spalić wszystkie płyty Frediego Mercury,to i tak będzie on wielkim artystą i ludzie o nim nie zapomną.Chociaż był jak to mówi Giertych"wstrętnym [beep]tą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ministerstwo Kultury przygotowało projekt ustawy, która umożliwi władzy zakazywanie zgromadzeń. Wojewoda będzie mógł ocenić, czy np. demonstracja feministek przeciw zakazowi aborcji lub mniejszości seksualnej przeciw dyskryminacji mają prawo przechodzić obok krzyży, pomników czy tablic pamiątkowych.

 

Jak? Teraz można zakazać zgromadzenia tylko, gdy byłoby ono sprzeczne z prawem lub mogło zagrozić życiu lub zdrowiu ludzi albo "mieniu w znacznych rozmiarach". Ministerstwo dorzuca do tego jeszcze "utrzymanie powagi lub charakteru miejsca pamięci". Gminy same ustalą, jakie mają u siebie "miejsca pamięci". I jeśli ktoś chciałby zrobić w pobliżu takiego miejsca pamięci wiec lub przemarsz, to wojewoda będzie mógł go zakazać, powołując się na to, że "cel lub przebieg zgromadzenia może zagrażać w sposób rażący utrzymaniu powagi lub charakteru" miejsca pamięci.

 

- Władze dostaną groźny instrument, za pomocą którego będą mogły ograniczać wolność zgromadzeń - ocenia dr Adam Bodnar z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Projekt jest sprzeczny z niedawnym wyrokiem Trybunału w Strasburgu dotyczącym Parady Równości w Warszawie.

gazeta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...