Skocz do zawartości

TV Polmusic


neo_patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie nagrywal zadnych teledyskow

z Vivy, chociazby z tego wgledu, ze jest to fizycznie nie mozliwe....

wszytskie satelity Europejskie ,sa poza horyzontem dlatego tez sa

uzywane posrednicze satelity na Atlantykiem do przesylania

syganlow do Ameryki ,czy tez Azji...

Nie przypominam soebie aby Bogdan Smolen wystepowal w

Vivie z teledyskeim "Ani be, ani me, ani kukuryku".....

Dziadku, sam sobie zaprzeczasz. Raz piszesz, że VIVY w Stanach Zjednoczonych oglądać nie możesz. W mailach mi sypiesz farmazony, że już kilkanaście lat nie byłeś w Polsce, a tu jedziesz, że nie przypominasz sobie aby Smoleń był w VIVIE. Widocznie był. Ja przecież fotomontażu nie zrobiłem.

 

Polish Cartoon Network, tutaj mamplany zmienic nazwe kanalu na

"Bajki dzieciom>

Co to w ogóle ma znaczyć? Jak możesz zmienić nazwę czegoś, co nie istnieje. Na polskie kreskówki nie ma takiego boomu w naszym kraju, abyśmy potrzebowali następnego półgodzinnego bloku. Zresztą - polish kreskoofki lecą już w TVP, MiniMini, Kino Polska i TMT.

 

Reasumując. Pan Strzałka znów wciska ścieme nie znając polskiego prawa autorskiego.

 

Korzystając, że piszę na forum (a nie na łamach serwisu internetowego, gdzie potrzebna jest szczypta obiektywizmu) dodam, że TV Polmusic w moim przekonaniu jest totalną pomyłką. Słyszałem opinie od osób, które miały szansę oglądać ten kanał i zauważyłem, ze po obejrzeniu półgodzinnego bloku z "polish mjuziką" były po prostu zdołowane. Oczywiście Pan Strzałka będzie chciał, abym beknął za tą wypowiedź, a wszystko wina tego, że nie każdy rozumie jaki sens ma prowadzenie forum dyskusyjnego.

 

Zaznaczam także, że nie życzę sobie publicznego szkalowania ani w ogóle wspominania mojej osoby przez użytkownika tv-polmusic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wojna rozgorzała na nowo...

 

W przerwie (zapewne docelowo skończy się na zamknięciu tematu) dodam tylko:

 

Dlaczego moderatorzy pozwalają na reklamowanie kanału przez jego dystrybutora/właściciela/udziałowca (niepotrzebne skreślić) na forum ????????????????

 

Właściciela ;) A pozwalają, ponieważ ma prawo wypowiedzieć się jak każdy użytkownik. Ma czas i ochotę poinformować o własnym projekcie, więc zarejestrował się i dostał taką możliwość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko polacy to naród który potrafi tylko krytykować i nic więcej. Tak samo jest z Lokalnym Radiem Hit we Włocławku też niektórzy im docinają że grają Biesiade I Disco Polo jednak mi to nie pszeszkadza :) cięszę się że powstanie Telewizja TV Polmusic tylko i Wyłącznie Z Polską Muzyką zagraniczni niech się na Swoich kanałach promują :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś uruchomisz własny kanał TV to też pozwolę Ci się wypowiedzieć :>

Wstawiając filmik na YouTube mogę liczyć na większą oglądalność niż tworząc kanał typu TV Polmusic na satelicie.

 

Póki nie łamie się regulaminu, może to zrobić każdy (przy czym przy reklamie należy się wcześniej zapytać o moją zgodę, ale powyższe informacje nie mają znamiona reklamy)

Jasne, że nie. Pokazuje tylko jak Pan Strzałka bardzo się stara pokazać polską muzykę (która zresztą jest nieaktualna) naszej kochanej amerykańskiej Polonii. To jest śmieszne, ponieważ kultura naszego kraju jest pokazywana w sposób absurdalny, a poziom przedstawianej muzyki pokazuje, że Polska chyba żyje w latach 93-95, gdy disco-polo raczkowało.

 

A o chybionym, a nawet jeśli nie chybionym, to kompletnie źle zrealizowanym pomyśle wskazuje poniższy fragment wypowiedzi p. Strzałki.

 

przez ostatnie 3 lata staralem sie zdobyc jakieklwiek

zapomogi finansowe w Polskim Konsulacie w Nowym Yorku, dzwonilem

do Ambasady Polski w Washington-DC w USA, piasalem takrze do naszego Prezydenta Pana Lecha Kaczynskiego

Z pewnością został uznany za [Edycja Mr. Orbita: Za mocno]. Słusznie.

 

GrobreK: Szanuję twoje zdanie, ale pomyśl chwilę. We Włoszech kanałów typu TV Polmusic mają naćkane równo. Nie wiadomo co oglądać, jednak duża ilość kanałów przełożyła się na ich poziom. Zamiast konkurować i wzbijać się coraz wyżej, wyglądają jak zwykłe, lokalne (no cóż, akurat takie są), amatorskie kanały telewizji kablowej/internetowej. Taka jest TV Polmusic - nie patrzmy na ilość, lecz na jakość. Proponuję poczekać, aż ktoś na poziomie zajmie się tworzeniem kanału z polską muzyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat skręca na ścieżkę wojenną... Mam nadzieję, że wiecie, że jestem pacyfistą :P

 

Proszę umiarkowanie spokojnie podchodzić do dyskusji, bez wycieczek osobistych, żebym nie musiał zamykać tematu - być może jeśli uda się zrealizować zapowiedzi jeszcze będzie o czym rozmawiać, więc szkoda blokować tematu ;)

 

Szanuję zdanie każdej ze stron, ale należy je przekazywać bez zbędnych emocji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wberw powyższych opinii, ten temat pojmuję z przymrużeniem oka i z wielkim zaciekawieniem i do tego wszystkich gorąco namawiam. Nie dlatego, że są "potyczki imienne", ale dlatego, że ciekawie się zapowiada realizacja pewnych marzeń - czy aby realna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są osoby które takiej muzyki słuchają i nie możesz im tego zabronić :( to równie dobrze ja moge powiedzieć że nie potszebna jest Viva Polska :) gdyż ja słucham Takiej muzyki i się nie wstydze tego choć ludzie niektórzy z mojego miasta mi dokuczają ale olewam to. jak Masz Karolu coś do zarzucenia pszykładowo grupie "Boys" to napisz im to jeśli to będzie w miare sensowne to się podstosują ... Jeśli chodzi O TV Polmusic to czekam na ten kanał z niecierpliwością :) gdyż będzie tam Wszystko tak jak w Radio Hit

 

P.S Niedziela 15:00 ITV Discostacja na żywo Teledyski I Wywiady z zespołami DP

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt póki co nie napiernicza. Nazwijmy to dyskusją po prostu.

 

Michał, dlaczego nie chcesz zrozumieć co do Ciebie piszę? Zrozum, p. Strzałka tworzy tą telewizję, robi to w sposób amatorski, na krytykę którego po prostu sobie nie pozwala strasząc mnie i serwis Media2 sądem. Dla mnie jest to nie do pomyślenia spotkać się z nim w sądzie z powodu stwierdzenia faktu, że teledyski, które emitowano w TV Polmusic, pochodziły z VIVY Polska - posiadały logo oraz elementy oprawy graficznej, których nie dało się zamazać montażyście. No cóż, okazało się, że to ja mam rację - co potwierdził VIACOM, jednak p. Strzałka nadal zachowuje się [beep]ko, wypisując do mnie maile (ot tak bez powodu). Dla mnie jest on takim amatorem kontaktów z ludźmi, jak jego stacja beznadziejnym kanałem muzycznym.

 

A co twoich zarzutów Michałku, to nie mam nic do zarzucenia grupie Boys. Nie ukrywam, że i mi czasem zdarza się posłuchać ich kawałków. Dziś ludzie potrafią się z disco polo nabijać, a niegdyś dobrze się przy nim bawili. Mniejsza o to: forma, w jakiej przedstawiana jest polska muzyka w TV Polmusic jest godna pożałowania. Nie można dać także czegoś nowego?

 

No i na koniec bajki: dlaczego TV Polmusic będzie nadawać tylko przez pół godziny dziennie? A co przez resztę (23,5h) czasu? Jak znam życie to jakaś Al-Arabyja albo Sahar-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja zauważyłem na tej stonie,co podałeś , że nie tylko disco polo tam leci :!: , leci tam też taki rodzaj muzyki jak HH czy pop...więc chyba każdy może tam znaleść w muzyce co chce... :P (tak mi się wydaje.) :P na TV Polmusic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Juz w krotce .... Sat - Kurier

w naszych blokach muzycznych na satelicie Galaxy-25,

gdzie zobaczy was Polonia na FTA

w Kanadzie ,Hawai.Alska,

South America,PuertoRico.

Bahamas..i wielu innych zakatkach swiata.

 

Dziekuje za pomoc.

Eugeniusz Strzalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie propagować polską muzykę proponuję najpierw popracować nad polszczyzną. Posty @tv-polmusic są na bardzo słabym poziomie, jeśli idzie o czystość języka. To, że ktoś mieszka w USA, Niemczech, itd. nie usprawiedliwia go, od komunikowania się w Polsce w miarę poprawnie. Szanujmy swój język i kraj, na forum i poza nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do języka: gorzej jak ktoś mieszka w Polsce i robi takie błędy (@mietek - jesteś tu? :lol: )

 

Co do projektu - życzymy powodzenia w rozwoju i docieraniu do skupisk Polonii także poza USA. Zawsze jest to jakaś forma kontaktu z językiem, o co nie jest tam łatwo, bo sygnał z Hot Birda nie dociera do Ameryki i polska telewizja nie jest tam tak dostępna jak w Europie...

 

PS: W ramach uzupełnienia wypowiedzi p. Eugeniusza: TV Polmusic będzie dostępna FTA z satelity Galaxy 25 (97°W) z tp. 23 o częstotliwości 12.115V SR=22425 w każdą sobotę od 10:00 do 11:00 PM.

 

Mapka pokrycia sygnałem:

 

G-25-Ku-band-cropped.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panstwo..

Szanowni telewidzowie TV-Polmuisc..

zwrocilismy sie do Sat Kurier o pomoc w rozpowszechnieniu informacji

o powstaniu naszego kanalu TV-Polmusic,gdyz zwracajac sie do ITVN,

TV-Polonia, oraz Telewizji Polskiej nie otrzymalismy zadnej pomocy...

Zatem zworcilem sie z prosba za posrednictwem Mr.Orbita do redakcji

Sat Kurier o pomoc, ktora jak widzicie zostala nam udzielona,

takze prosze nie myslicv pojec ze "cos-ktos-za cos"

dla nas komunizm sie juz skonczyl,

jestesmy INDEPENDENT TELEVISION NETWORK

i bedziemy pokazywac w naszej telewizji to o co nas beda prosili

nasi telewidzowie , nie bedzie u nas zadnej polityki,

zadnych programow z donosami ze ten to a ten tamto...

jestesmy kanalem tylko i wylacznie z Polska muzyka poswiecona

TYLKO POLSKIM piosenkarzom za ich wieloletnia tworczosc muzyczna..

Sat Kurier moim zdaniem zachowal sie "Profesjonalnie"...

wiec dziekuje im serdzcnie za pomoc,

jest latwo brac, ale tez trzeba umiec dziekowac moi drodzy telewidzowie..

Dlatego juz w przyszlym tygodniu baner https://satkurier.pl

bedzie widoczny w naszych programach na satelicie Galaxy-25

w USA, CANADA,SOUTH AMERICA, HAWAII

To jest moja decyzja jako wlasciciela kanalu i doceniam ich zyczliwosc.

TEMAT-DISCO-POLO..........

Moi drodzy Pasnstwo.....

wiele z was wysmiewa sie z tych ZESPOLOW I CHLOPAKOW Disco-Polo,

ale przeciez to wasi rodzice, wasze rodziny babcie .dzidkowie,

starsze siostry lub bracia a moze nawet i niektorzy z was sa widoczni

na teledyskoach ktore otrzymaklicmy z firmy

GREENSTAR I MTJ bawia na koncertach w latach 80-90...

ZOBACZCIE NA CLIPY DISCO-DANCE

http://www.tv-polmusic.com

jak te wlasnie

zespoly DOSCO-POLO, Boys, Milano,Akcent i wiele innych potrafily rozbawic waszych rodzicow ,

prosze was docencie to bo im sie to nalezy.......

Sami chodzicie po dyskotekach i prosicie DJ,aby wam zagral

BOYS-"Jestes Szalona"

nie oszukojcie sie sami i innych......

Tylko o drobine podziekowania dla tych chlopakow.......

Juz w krotce zrobimy wam 3 kanaly w Internecie aby kazdy z was

znalazl u nas cos dla siebie ...

robimy to dla was aby wam umilic czas nawet kiedy

czasem nie ma za co chleba kupic bo sa i tacy ludzie w polsce

o ktorych wile z nas nie mysli na codzien...

Prosze dajcie nam czas...

wspolpracujemy powoli z firmami fonograficznymi w poslce

ktore prosimy o pomoc w uzyskaniu muzycznych teledyskow

prosze o wyrozumialosc, my jestesmy w USA, a wszystkie teledsyki

w Polsce TERZBA TROCHE CZASU ABY JE ZDOBYC...

Juz w krotce..w inetrnecie

TV-POLMUISC-1-ROSCKJAZZ,BLUES,

TV-POLMUSIC-2-DISCO-DANCE

TV-POLMUISC-3-HIP-HOP

====================

w przyszlosci chemy zrobic:

TV-POLMUISC-4-SZANTY

TV-POLMUSIC-5-MUZYKA POWAZNA

........................................................................

W internecie mozemy wam to zrobic, wiec piscie do nas co myslicie

o takim [pomysle,

nasz e-mail

redakcja@tvpolmusic.com

 

Chcemy docenic wszystkiich wykonawcow, ale prosze djcie nam

wiecej czasu, bez zgody wykonawcow i firm fonograficznych w polsce.. nic nie moge zrobic...

na satelicie, bedziemy odtwarzac bloki , gdyz nie mamy

funduszy aby wam stworzyc 3 osobne kanaly .

================================

Teraz odpowiedz na glowne pytanie??

Skad sie wzial pomysl-TV-Polmuisc??

Sam jestem basista i DJ w USA od 25 lat:)

 

Tym czasem....

 

Pozdrawiam was serdecznie zyczac wam milutkiego tygodnia...

Eugeniusz Strzalka-Exclusive dla Sat Kurier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz od 23 czerwca nadajemy jak juz wspomnialem wczesniej na satelice

KU-Band -Galaxy-25,

za posrednictwem kanalu HSTV......Z Brooklyn-NY

FTA, W KAZDA SOBOTE OD 10:OOPM DO 11:OOPM

na dekoderze Globecast, ci z Panstwa ktorzy posiadaja taki

dekoder i antene wpiszcie tylko nowe parametry w

dekoderze i za darmo mozecie nas ogladac,

parametry

sa podane w text-bar pod glownym monitorem...

na stronie

http://www.tv-polmusic.com

Przesunelismy czas transmisji z niedzieli na sobote wieczorem

ze wzgledu na to aby pokazac sie w poslkich barach klubach restauracjach w sobotnie wieczory,

gdyaz wiekszosc polonii spedza czas w lokalnych barach

czy tez klubach,wiec zapraszamy polskie bary i kluby

do reklam w tv-polmusic.

http://www.tv-polmusic.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...