Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Wypowiedzenie w zwiazku ze zmiana regulaminu wyslalem jakos w okolicach 10 stycznia. Dzis otrzymalem informacje z Cyfry ze jeszcze nie zostala zanotowana. Chcialbym podpisac nowa umowe, korzystajac z obecnej promocji, wiadomo o co chodzi. Jednak czasu jest coraz mniej, raptem do soboty. NAPRAWDE nie wiem co robic, czy poddac sie i ciagnac swoj abonament do konca umowy a tym samym zrezygnowac z wyslanego pisma ktore nie wiadomo kiedy dojdzie czy podpisac w sobote nowa umowe i czekac az dojdzie do rozwiazania starej? Nie chcialbym podpisywac na kogos z rodziny ale z kolei jak w sobote podpisze na siebie to czy to nie bedzie dziwne ze rozwiazalem stara z powodu zmiany regulaminu a podpisalem nowa na warunkach z ktorymi sie nie zgadzam wedlug pisma z 10 stycznia?

Czy moze mi ktos z Was zagwarantowac ze podpisujac nowa umowe nie bedzie problemow z rozwiazaniem starej?? Wydaje mi sie ze Cyfra+ moze specjalnie zwleka z rozwiazaniem starych umow z powodu regulaminu bo dokladnie wie o co w tym wszystkim chodzi. Dokladnie wie ze ludzie powysylali pisma aby zrezygnowac ze swojej opcji aby podpisac nowa na lepszych warunkach. Wie dokladnie ze ludzie nie bede wiedzieli co robic w piatek i w sobote gdy nadal nie bedzie przyjete pismo z wyslana rezygnacja. Tak mysle. Licza ze ludzie zrezygnuja z wyslanej rezygnacji obawiajac sie jej nie przyjecia a tym samym dwoch abonamentow, starego i nowego. Ja jestem w kropce i ie wiem co robic. Watpie aby do soboty przyjeli moja rezygnacje.

 

WItam,

Nie mogą nie przyjąć wypowiedzenia z powodu braku akceptacji nowego regulaminu o ile rezygnacja została wysłana w wymaganej formie ( poolecony) i czasie ( do konca stycznia 2009) i zawiera podpis własnoręczny abonenta na którego była podpisania umowa.

Dlatego drugą umowę mozna smiało podpisywać a jak robia problemy to nawet na dziadka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan nie wiadomo na pewno będą szukać Klientów a co do najłatwiejszej drogi to właśnie interesująca Promocja;] :brawo: No ja ide ciekaw jestem co będzie:) a może sobie wezne prestiż :] mam do jutra czas:P AA Właśnie mam pytanie czy 1miesiąc 30dnio mam dostęp do całości pakietów czy tylko kilka dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to będzie w sytuacji, kiedy Cyfra pisze (wg niektórych forumowiczów na forach), że list z rezygnacją wysłany był wcześniej, niż oni to do danej osoby wysyłali? U mnie data nadania rezygnacji na poczcie i data nadania do wysyłki (z faktury) to ten sam dzień - 13.01.2009r. Czy też mogą mi nie uznać tego wypowiedzenia? W sumie nadane zostało zgodnie z przepisami, a regulamin nowy mogłem uzyskać od lokalnego APSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (28.01.2009) dostałem od Poczty Polskiej potwierdzenie odbioru mojego wypowiedzenia umowy w dniu 20.01.2009 (przy okazji - skandal że tak długo!). C+ dalej w tej sprawie milczy, wysłałem im zapytanie przez formularz kontaktowy co w tej sprawie robią. Myślicie, że już można brać nową umowę, czy należy czekać na pismo od C+? Biorąc pod uwagę opieszałość samej C+ oraz Poczty Polskiej, wyjdzie na to że dostanę informację o rozwiązaniu w połowie lutego, kiedy obecna promocja już dawno minie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj dostałem takiego maila z cyfry:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że wniosek o rozwiązanie Umowy o Abonament został zarejestrowany. Pana zgłoszenie zostało przekazane do rozpatrzenia.

 

W razie pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami

 

Czy mogą rozpatrzyć negatywnie mój wniosek? Bo nie wiem czy podpisywać już nową umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy próbował ktoś z was negocjować warunki umowy po wysłaniu wypowiedzenia w zwiąku ze zmianą regulaminu (wycofanie wypowiedzenia w zamian za jakies profity)?

na jednym z forów piszą ludziki, że w przypadku wypowiedzenia w związku z brakiem akceptacji regulaminu można się z C+ potargować

poniżej cytat jednej z wypowiedzi

"Ja wysłałem im wypowiedzenie na początku stycznia w związku ze zmianom regulaminu i wczoraj zadzwoniłem z pytaniem czy doszło; zaproponowali mi pakiet prestiżowy+HD za 84 zł przez 9 m-cy i umowa na 15 miesięcy no i się zgodziłem. Zachowując złote plusy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili masz kolego ostatni dzwonek na rozwiązanie umowy.Niezależnie od posiadanego pakietu. Jeśli posiadasz umowę na czas określony możesz rozwiązać ją teraz z dniem 31 grudnia. (ostatni dzień obowiązywania starego regulaminu) Jeśli zaś posiadasz na czas nieokreślony to czas wypowiedzenia wynosi 3miesiące.No chyba że powołasz się na zmianę regulaminu ale masz czas tylko do 31stycznia.Wtedy to można rozwiązać bez okresu 3miesięcznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to będzie w sytuacji, kiedy Cyfra pisze (wg niektórych forumowiczów na forach), że list z rezygnacją wysłany był wcześniej, niż oni to do danej osoby wysyłali? U mnie data nadania rezygnacji na poczcie i data nadania do wysyłki (z faktury) to ten sam dzień - 13.01.2009r. Czy też mogą mi nie uznać tego wypowiedzenia? W sumie nadane zostało zgodnie z przepisami, a regulamin nowy mogłem uzyskać od lokalnego APSu.

 

Powtarzam się znowu :( Ktoś coś wie, co w takiej sytuacji zrobić?

 

Może jutro wysłać jeszcze raz wypowiedzenie? Czy dać sobie spokój ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia wysłałeś to jest ok....Z regulaminem mogłeś się zapoznać nawet na ich www i nie zgodzić się.Opłaty za Styczeń będziesz miał zwrócone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia wysłałeś to jest ok....Z regulaminem mogłeś się zapoznać nawet na ich www i nie zgodzić się.Opłaty za Styczeń będziesz miał zwrócone.

 

juz nie wiem w zasadzie na jakim forum, ale ktos skarzyl sie ze dostal pismo od C+ nie uznajace wniosku wyslanego przed data otrzymania regulaminu. Mam w sumie tak samo, wyslalem im wypowiedzenie 5go, a regulamin dostalem 15go. Jak sprawdzam co chwile na infolinii, 24go zarejestrowali pismo i mam czekac. Rzekomo instrukcje przyjda w pismie do abonenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia wysłałeś to jest ok....Z regulaminem mogłeś się zapoznać nawet na ich www i nie zgodzić się.Opłaty za Styczeń będziesz miał zwrócone.

 

juz nie wiem w zasadzie na jakim forum, ale ktos skarzyl sie ze dostal pismo od C+ nie uznajace wniosku wyslanego przed data otrzymania regulaminu. Mam w sumie tak samo, wyslalem im wypowiedzenie 5go, a regulamin dostalem 15go. Jak sprawdzam co chwile na infolinii, 24go zarejestrowali pismo i mam czekac. Rzekomo instrukcje przyjda w pismie do abonenta

 

W pismie o wypowiedzeniu piszesz, że nie akceptujesz nowego regulaminu obowiązujacego od 1.1.2009 , nic nie wspominaj o nowym regulaminie na stronie www cyfry ani jakimś pismie z cyfry, też mogło nie dotrzeć jak wiele ważnych rzeczy , ktore czasem poczta gubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyslalem rezygnacje z powodu regulaminu jakos 10 stycznia. Jak narazie nie zostalo moje pismo przyjete. Jutro ide podpisac nowa umowe na brata a na rozwiazanie starej bede czekal. Trudno. Jezeli kiedys dojdzie do jej rozwiazania przeniose ta nowa umowe z brata na siebie. Jezeli z jakichs przyczyn Cyfra odrzuci moja rezygnacje to zostane z dwoma abonamentami. Ryzyk fizyk. Kto nie ryzykuje ten nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...