Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie w Internecie mogłeś zapoznać się z ofertą n-ki i programem TV który leci na kanałach nsport itp. Ja sportu nie potrzebuję (chociaż na sportklub trafiłem na poker co mnie rajcuje jeszcze z czasów szkoły średniej, a później z Wizji Jeden) i mnie oferta konkurencji jak najbardzie odpowiada. Rok spokojnie wytrzymam - nie samą TV człowiek żyje jak jest w moim podpisie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i takich wlasnie odpowiedzi sie spodziewalem... Otoz w reklamach n-ka wyglada kuszaco natomiast po porownaniu oferty dla mnie nie pasuje. A wzialem, bo przy kupnie plazmy zaoferowano mi ja w tak korzystnej promocji ze dalem sie namowic. I prosze sobie darowac dalsze zale i smiesznosci.

Powiadasz żale i śmieszności :P

To, co różni Canal+ od innych platform, to ledwie dwadzieścia dziewięć PLN! Na tyle sobie wycenia opcję premium sam Canal+ (Canal+, CanalFilm, CanalSport, CanalSport2)

Naprzykład robiąc koktajl! Można to "wszystko" mieć, za o wiele niższe pieniądze. A dodatkowo to, co znajdziesz via platformy Cyfrowy Polsat i n - a co za tym idzie - na n-ce - również bezpłatne kanaly HD, których darmo szukać gdzie indziej.

I czy to jest śmieszne! :roll: Czy nie jest ci żal, tak źle wydatkowanych twoich pieniędzy :(

A zobaczyłbyś to samo a nawet więcej :|:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W reklamach to nawet leki na [beep]zkę kusząco wyglądają. Inna sprawa, że kol.Marek76 dopiero po fakcie zauważył, że oferta eNki do jego potrzeb nie pasuje.

 

PS. Czy za pisanie eNka większą literą nie dostajecie panowie modowie i admini jakiejś kasy/opcji/sprzętu/gadżetu od eNki? Ja też chcę! Mogę się załapać?

 

bogdan425 - to nie moja wina, że nazwa n-ki jest z małej litery! Tak! Bezinteresownie - większą czcinką sobie i dla was wyróżniam :lol2:

Wracamy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

na pewno odpowiedz na to pytanie pojawila sie w tym temacie, ale przegladam i cos nie moge znalezc.

jesli umowa konczy mi sie 30go listopada to musze wypowiedzenie wyslac poleconym teraz do 30go pazdzernika, zeby bylo taki miesieczny okres wypowiedzenia, prawda ? tzn. inaczej wpadne w 3-miesieczny okres jak rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umowa kończy Ci sie z końcem listopada to jak wyślesz wypowiedzenie do końca października to umowa zostanie rozwiązana z końcem Twojego okresu minimalnego. Wysyłając rezygnację w listopadzie, umowa zostanie rozwiązana z końcem grudnia. 3-miesięczne wypowiedzenie będzie wtedy, jak wyślesz pismo od 1 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co różni Canal+ od innych platform, to ledwie dwadzieścia dziewięć PLN! Na tyle sobie wycenia opcję premium sam Canal+ (Canal+, CanalFilm, CanalSport, CanalSport2)

OOO nie do końca w innych platformach nie mam NG HD,Planete,Kuchni,Ale KIno a wg. mnie są to świetne kanały i dla nich plus cyfra jak dla mnie nie ma innej alternatywy.Bawić się w mixa mieć 3 dekodery - [beep]y bym dostał.Miałem swego czasu 2 - N i cyfry i już mnie to wkurzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo! Cóż to! Za wypominanki!

Można by również napisać, że to co jest w Cyfrowym Polsacie, to nie ma na Cyfrze! Jak również i to, że to, co jest w n-ce, nie znajdziesz na Cyfrze!

Gwarantuję, że na tych konkurencyjnych platformach są również znakomite kanały, takie, jakich brak jest na Cyfrze. Kto wie! Może są lepsze? :wink:

Ale o co tu chodzi :roll: Gdy rozpatrywałem tylko opcję premium :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć ,pozdrawiam wszystkich, jestem na wypowiedzeniu umowa do 30.11 ,dziś zadzwonił konsultant poraz drugi z nową propozycją przedłuzenia ,umowa na 13 miesięcy -9 miesięcy 50% upustu na dowolny pakiet a następne 4 miesiące normalnie z tym,że można zmienić na pakiet niższy czyli jeśli wybiore pakiet komfortowy plus za 60 zł to 9 miesięcy płacę 30 zł a póżniej zmieniam na podstawowy plus za 40 zł miesięcznie.

dałem sobie dzień do namysłu ,gościu ma oddzwonić jutro ,jak myslicie to dobra oferta i czy ktoś wie ile kosztyje zmiana pakietu na niższy

Pozdro wszystkich Treviso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz i się nie zastanawiaj to najlepsza propozycja przedłużeniowa o jakiej słyszałem (a raczej czytałem) . A czytałem wiele. Widocznie teraz mają takie propozycje bo niedawno były tylko 25% upustu przez 12 m-cy. A obniżka pakietu tylko 10 zł (na powitalny 59zł).

PS. Aha, dopytuj się jeszcze o 4 miechy kanałów premium gratis :wink: I ewentualnie tunka za 49zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyszedł i na mnie czas przedłużania umowy z cyfrą. Aktualnie korzystam z pakietu komfortowego i canal +. Umowa kończyła mi się z końcem roku. Około tygodnia temu zadzwoniłem do cyfry z pytaniem czy jest już przygotowana dla mnie promocja przedłużeniowa. Dostałem propozycje myślę ze standardową jak na ten czas czyli umowa na 18 miesięcy i przez 9 miesięcy 50% rabatu. Jako że tak długa umowa była nie do zaakceptowania zaproponowano mi umowę na 13 miesięcy. Następnie przeszedłem do oferty. Byłem zdecydowany wziąć pakiet prestiżowy. Przedłużając umowę w listopadzie musiałbym zapłacić pełną kwotę za pakiet w grudniu. Zależało mi na tym żeby przedłużyć umowę dopiero w grudniu dla uzyskania miesiąca prestiżowego w cenie którą płacę teraz. Uzyskałem informacje że w grudniu już będzie inna promocja i nie mogą zagwarantować mi że wtedy uzyskam podobną ofertę. Powiedziałem że muszę przemyśleć decyzję i poprosiłem o kontakt za kilka dni. Zadzwonili do mnie wczoraj z taką samą ofertą. Zgodziłem się na przedłużenie umowy na 13 miesięcy od stycznia z pakietem prestiżowym, do tego pytałem się o warunki promocji HBO do końca roku za darmo, ale niestety dwie promocje się podobno wykluczają. Jako że bardzo mi zależało na HBO już w grudniu w drodze wyjątku dostałem do mojej obecnej oferty pakiet HBO na grudzień gratis. Do tego otrzymam kupon na wykupienie dekodera za 49zł. ( Niestety HD nawet przy prestiżowym HD nie chcieli dać a szkoda ) jestem zadowolony. Co Wy sądzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normlanie rozbrajaja mnuie tacy ludzie jak ty. Najpierw coś kupią a potem płaczą. Czyta sie co podpisuje.

Oczywiście możesz rozwiązac umowe w każdym momencie ponoszczą tego konswekwencje zawarte w regulaminie i regulaminie promocji.

Proste pytanie po co podpisywałes umowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z umowy możesz zrezygnować w ciągu 10 dni (albo 14, nie pamiętam dokładnie) od dnia jej podpisania, zadzwoń na infolinię i dowiedz się co i jak, ale ogólnie to musisz wysłać pismo z rezygnacją do cyfry i czekać na pismo od nich, będziesz musiał zwrócić dekoder z osprzętem i kartą do dowolnego punktu C+, a antena (jeśli też kupiłeś) zostaje u Ciebie i za nią nie zwracają pieniędzy

 

i gratuluję za zdecydowanie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rozwiązać umowę w ciągu 10 dni od jej podpisania TYLKO jeśli umowa została zawarta poza przedstawicielem Cyfry+ tzn. np. u niego w domu podczas wizyty przedstawiciela w ofercie door-2-door.

Jeśli umowę podpisał u dystrybutora to jej rozwiązanie jest możliwe najwcześniej z końcem okresu na jaki została zawarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...