Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to nie jest prawda. jak wejdzie wypowiedzenie, to zaczna dzwonic i oferowac przedluzenie. nie sa blokowane zadne pakiety specjalne. wypowiedzenie mozna wyslac nastepnego dnia, od daty zawarcia umowy. jesli ktos ma obok siebie punkt c+ z prawdziwego zdarzenia, to maja tam wglad do systemu i nie trzeba dzwonic i sie pytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest prawda. jak wejdzie wypowiedzenie, to zaczna dzwonic i oferowac przedluzenie. nie sa blokowane zadne pakiety specjalne.

 

ciekawe: od paru lat zawsze wysyłam wypowiedzenie, a w momencie jego przyjęcia od razu są blokowane oferty specjalne i możliwość zmiany pakietu w ICA, aktywna jest tylko zakładka "zostań z cyfrą". Przedłużałem już sporo umów dla różnych osób i u każdej ICA zachowuje się tak samo po przyjęciu wypowiedzenia. Telefony i oferty przedłużeniowe to normalna rzecz po wypowiedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł 6.§ 1. mówi że:

"W wypadku gdy w Okresie Minimalnym, na który została zawarta Umowa, Abonent nie zawiadomi Operatora CYFRY+ na piśmie, listem poleconym, że nie zamierza kontynuować Umowy, wówczas Umowę zawartą na Okres Minimalny uważa się za zawartą na czas nieokreślony. W wypadku zawiadomienia o powyższym w ostatnim miesiącu Okresu Minimalnego – Umowa ulega rozwiązaniu na koniec miesiąca kalendarzowego następującego po ostatnim miesiącu Okresu Minimalnego."

 

Nic nie ma o dacie stempla pocztowego, więc lepiej wysłać tydzień wcześniej i nie mieć niepotrzebnych stresów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam z koncem stycznia 2013 konczy mi sie umowa z cyfra i chce zrezygnowac,co musze zrobic,jaki dokument wyslac,skad go wziasc(czy dostane taki dokument w punkcie cyfry)i co potem zrobic ze sprzetem,gdzie oddac?bardzo bym prosil o odpowiedz na moje pytania,z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczoraj wygasla mi umowa z Cyfrą, nie moglem przedluzyc z roznych względów, bylem niedostepny pod telefonem, czy dziś mozna to zrobic ? W domu mowia, ze kanaly jeszczedzialaja.

Beda dzwonic czy musze kontaktowac sie z nimi sam ?

Czy jest szansa na dostanie ofert jak dla przedluzajacych czy beda nowe propozycje -z kim sie teraz kontaktowac?

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...