Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł 3

1. W wypadku, gdy w Okresie Minimalnym, na który Kupujący zawarł lub przedłużył Umowę o Abonament_w ramach Akcji Promocyjnej: „TTV4",

„24TV", „TVD4" lub „TELEWIZOR DLA PRESTIŻU", nastąpi rozwiązanie Umowy o Abonament - Abonent zobowiązany pędzie do zapłaty na •

rzecz Operatora Cyfry + kwoty 800 złotych (słownie: osiemset złotych) tytułem dodatkowej kary umownej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do kiedy można wysyłać wypowiedzenie ze względu na TVN Warszawa?

Masz 1 miesiąc na wysłanie wypowiedzenia od chwili zniknięcia kanału TVN Warszawa z oferty Cyfry.

Czyli wypowiedzenie musisz wysłać przed końcem czerwca bieżącego roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze masz umowe z tv - wtedy nie obowiazuje Cie nowy regulamin i masz 3 miesiace na wypowiedzenie.

 

Po co wprowadzasz ludzi w błąd? Dzwoniłem do cyfry+, gdy otrzymali moje wypowiedzenie i konsultant wyraźnie powiedział, że nie zapłacę żadnych kar i dodatkowych opłat. Powiedział, że mam zwrócić dekoder PVR razem z kartą z początkiem lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze masz umowe z tv - wtedy nie obowiazuje Cie nowy regulamin i masz 3 miesiace na wypowiedzenie.

 

Po co wprowadzasz ludzi w błąd? Dzwoniłem do cyfry+, gdy otrzymali moje wypowiedzenie i konsultant wyraźnie powiedział, że nie zapłacę żadnych kar i dodatkowych opłat. Powiedział, że mam zwrócić dekoder PVR razem z kartą z początkiem lipca.

 

Nie wprowadzam ludzi w blad - jesli masz umowe z tv mozesz wyslac wypowiedzenie przez 3 miesiace od znikniecia kanalu, ktore bedzie skutkowac na koniec miesiaca w ktorym C+ otrzyma pismo. Czyli jeszcze w sierpniu bedzie mozna rozwiazac na tej podstawie umowe.

 

Ty wyslales pismo w czerwcu, wiec rozwiazanie nastapilo na koniec czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="Frog"]QRcze panowie to jak to jest z tymi umowami z TV. Bralem rok temu z promocji z TV i z checia bym rozstal sie z powodu znikniecia Orange Sports np... No ale w wypadku gdy trzeba placic kare 800zl to jest to nieoplacalne....

 

nie trzeba nic płacić! Wyslalem wypowiedzenie.

i konsultant powiedział że nie będę nic płacil.

 

Koulin masz racje zle sie zrozumielismy, to inni wprowadzają ludzi w blad ze w ogóle nie można zerwać umowy bez kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem Wam podziękować:) dziś dostałem maila (po uprzednim zapytaniu) czy dostali wypowiedzenie, odnotowali to 10.06.2011 i 30.06.2011 umowa wygasa.

Ale proponują nowe lepsze warunki...a jak sam wyszedłem z propozycją renegocjacji, to mnie wysłali z kwitkiem i zapraszali w maju 2012:) więc będę wybredny:)

Jeszcze raz dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QRcze panowie to jak to jest z tymi umowami z TV. Bralem rok temu z promocji z TV i z checia bym rozstal sie z powodu znikniecia Orange Sports np... No ale w wypadku gdy trzeba placic kare 800zl to jest to nieoplacalne....

 

nie trzeba nic płacić! Wyslalem wypowiedzenie.

i konsultant powiedział że nie będę nic płacil.

 

Koulin masz racje zle sie zrozumielismy, to inni wprowadzają ludzi w blad ze w ogóle nie można zerwać umowy bez kary.

 

Do kacperek14

Masz tv na wynajem czy kupiony za 1zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kk5282, bo normalnie w trackie umowy nie ma możliwości renegocjacji warunków. Wyjątkiem są sytuacje takie jak mamo ostatnio, czyli zmiany regulaminów czy też wyłączenie jakiegoś kanału z ofert.

mówiłem im o tym, że zamierzam zrezygnowac z powodu wycofania tvn wawa, mimo wszystko szli w zaparte:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei miałem dziś taką sytuację. Zadzwoniłem sprawdzić, czy dotarło do Cyfry moje wypowiedzenie, nadane 2 czerwca listem poleconym, związane z wycofaniem Orange Sport (pakiet Prestiż HD). Pani na infolinii poinformowała mnie, że zostało odrzucone, ponieważ jest to opcja dodatkowa. Ja jej na to, że moja umowa zawiera ten kanał w spisie, w pakiecie, w kategorii sport, na co pani uznała, że powinienem otrzymać nowy regulamin, wysłany na początku kwietnia. Oczywiście, żaden list do mnie nie dotarł. Nie pozostało nic innego jak napisanie wypowiedzenia w związku z wycofaniem TVN Warszawa i wysłanie go listem poleconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie na temat, ale ze względu na remont, musiałem zdjąć antenę satelitarną:) do tego wypowiedzenie zaakceptowane, 30.06. umowa wygasa i mam w poważaniu Cyfrę:)

Od tygodnia nie włączyłem tv i da się żyć bez C+, a żyłem z nim/nią od 12 lat:) a ile czasu na inne życiowe przyjemności:)

Czasami sobie nie zdajemy sprawy jak jesteśmy uzależnieni od tego pudła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie nie na temat... Pewnie, że są lepsze przyjemności niż oglądanie telewizji :wink::wink: - dlatego masz moje całkowite, absolutne poparcie w temacie swojej rezygnacji z Cyfry+ :!::!::!: Przez chwile wahałem się, czy nie powołać jakieś nieformalnej grupy wsparcia,..., ale zrezygnowałem. Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie do C+ czy w mojej sytuacji mogę zrezygnować na podstawie wyłączenia TVN Warszawa.

Średnio mi się uśmiecha płacić 76zł miesięcznie za 2 kanały C+ HD, reszta kanałów na poziomie podstawowym i oczywiście opłata za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...