Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałem pocztą nowy regulamin. Mam do września 2011 umowę na pakiet powitalny w cenie 13,93zl

Czy mogę wypowiedzieć umowę?

Nie opłaca Ci się o ile chcesz nadal korzystać z Cyfry z najniższym abonamentem. Najlepsza oferta na Start to 19pln, więc Ty nawet po podwyżkach będziesz miał taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dziś wypowiem umowę w związku z niezakceptowaniem zmian Regulaminu - to kiedy wypowiedzenie jest skuteczne, z końcem marca, czy kwietnia?

 

wystarczy przeczytać DOKŁADNIE informacje.. Z dniem 1.05.2011 r..... więc chyba nie muszę dalej odp..???

 

I ileż można wałkować jedno i to samo...?!? przez 30 zakładek... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest z tym nowym regulaninem : można rozwiązywać umowy czy nie??

z cyfry przyszło mi:

rachunki do opłacenia

zestawienie za dwa miesiące

nowy rachunek

 

i list od cyfry w którym pisza o sobie bla bla bla.............. a pod koniec że cena za moje pakiety(promocyja ostania na pakiet wyższy) nie wzrośnie oraz że i na samym końcy że mogę rozwiązać umowę jeśli nie akceptuję regulaminu

 

to w końcu mogę czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i list od cyfry w którym pisza o sobie bla bla bla.............. a pod koniec że cena za moje pakiety(promocyja ostania na pakiet wyższy) nie wzrośnie oraz że i na samym końcy że mogę rozwiązać umowę jeśli nie akceptuję regulaminu

 

to w końcu mogę czy nie

Przecież Ci napisali wyraźnie, że możesz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie do C+ dowiedzieć się czy moje wypowiedzenie dotarło i okazało się że jeszcze nie, ale mniejsza z tym. Konsultantka udzieliła mi informacji która trochę mnie zdziwiła, mianowicie że korzystając z promocji dla klientów innych telewizji mam zagwarantowaną stałą cenę przez cały okres umowy czyli 130zł za prestiż. Dziwi mnie to ponieważ po pierwsze otrzymałem nowy regulamin a po drugie w umowie mam rabat kwotowy (co na logikę spowoduję podwyżkę - bo podniesiona zostaje cena pakietu od którego odejmuje rabat). Jeżeli to jest prawda że zostaje cena 130zł (a pytałem kilka razy) to oznacza że nie opłaca mi się wypowiadać tej umowy i przechodzić na c+ optimum+HD+multi bo wyjdzie na jedno i to samo.

Ktoś jest w podobnej sytuacji i może jakoś zweryfikować tą sytuację? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również podpisałem umowę w tej promocji (07.02.2011) co prawda na pakiet komfort, ale liczy się sam fakt.

Wysłałem zapytanie przez ICA odnośnie czy wzrośnie abonament, i o jaką kwotę.

Dostałem info że cena wzrośnie o 3.10 zł.

Także podwyżka raczej Cię dosięgnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie do C+ dowiedzieć się czy moje wypowiedzenie dotarło i okazało się że jeszcze nie, ale mniejsza z tym. Konsultantka udzieliła mi informacji która trochę mnie zdziwiła, mianowicie że korzystając z promocji dla klientów innych telewizji mam zagwarantowaną stałą cenę przez cały okres umowy czyli 130zł za prestiż. Dziwi mnie to ponieważ po pierwsze otrzymałem nowy regulamin a po drugie w umowie mam rabat kwotowy (co na logikę spowoduję podwyżkę - bo podniesiona zostaje cena pakietu od którego odejmuje rabat). Jeżeli to jest prawda że zostaje cena 130zł (a pytałem kilka razy) to oznacza że nie opłaca mi się wypowiadać tej umowy i przechodzić na c+ optimum+HD+multi bo wyjdzie na jedno i to samo.

Ktoś jest w podobnej sytuacji i może jakoś zweryfikować tą sytuację? :shock:

1.Stała (lub niestała) kwota abonamentu nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o otrzymanie nowego regulaminu.

2.Jeśli w "starej" umowie posiadasz rabat kwotowy to na pewno obejmie Cię podwyżka abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z innego źródła ta sama informacja:

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż aktualnie korzysta Pan z promocji, która nie zostanie objęta zmianą ceny.

 

W związku z powyższym, prognozowana opłata wynosi:

 

- od 1 kwietnia 2011 roku do 30 kwietnia 2011 roku- 0 zł,

- od 1 maja 2011 roku do 30.11.2012 roku- 130 zł."

 

Tym razem mam to na piśmie. Wygląda na to że można wycofać wypowiedzenie ;) (dotyczy promocji dla abo innych platform)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze wypowiedzenie wysłałem faksem i piorytetem, w dniu dzisiejszym napisałem meila czy dotarło wypowiedzenie i tu ciekawostka:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż rezygnacja z kontraktu została zarejestrowana na Pana Umowie natomiast nie spełnia wymogów określonych w Regulaminie.

 

W związku z powyższym, Umowa jest nadal kontynuowana.

 

Wyjaśniam, że rozwiązanie Umowy jest możliwe jedynie na pisemny wniosek Abonenta przesłany listem poleconym pod adres korespondencyjny:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

skr. poczt. 8

02-100 Warszawa

 

W piśmie, proszę zawrzeć dane adresowe, numer Abonenta, informację dotyczącą rozwiązania Umowy oraz odręczny podpis.

 

W przypadku pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

Jutro idzie polecony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze wypowiedzenie wysłałem faksem i piorytetem, w dniu dzisiejszym napisałem meila czy dotarło wypowiedzenie i tu ciekawostka:
A kiedy wysłałeś to wypowiedzenie? Obieg dokumentów w C+ do najszybszych nie należy. W mailu na 99% dostałeś odpowiedź na fax.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.Musisz wysłać wypowiedzenie listem poleconym a nie priorytetem.A oto co mi odpisali

 

Szanowny Panie,

 

z przykrością przyjąłem informację o chęci rezygnacji z abonamentu CYFRY+. Wierzę, że nie jest to Pana ostateczna decyzja.

 

Przedmiotowa korespondencja została odnotowana 16 marca 2011 roku.

 

Wyjaśniam, że okres wypowiedzenia upływa 30 kwietnia 2011 roku.

 

Jednocześnie w ciągu miesiąca od rozwiązania Umowy proszę o dokonanie zwrotu karty abonenckiej do punktu dystrybucyjnego.

 

Poszczególne placówki oznaczone są dopiskiem WYMIANA SPRZĘTU.

 

Lista Autoryzowanych Przedstawicieli, dostępna jest pod adresem:

 

http://www.cyfraplus.pl/_pro_znajdz-pun ... y-pro.html

 

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie:

 

Wysłałem dzisiaj wypowiedzenie umowy (zmiana regulaminu) na adres:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

z siedzibą w Warszawie

(„Operator CYFRY+”)

Al. gen. W. Sikorskiego 9

02-758 Warszawa

 

w ww. postach piszecie, że wypowiedzenie wysyła się na adres:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

skr. poczt. 8

02-100 Warszawa

 

Teraz się zastanawiam czy CYFERKA będzie robić jakieś problemy i czy uzna to wypowiedzenie - jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...