Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, kończy mi się umowa w styczniu - wysłane już dawno wypowiedzenie.

Miałem wykupione dekodery na własność i antenę, co potem jest z kartami ?

One zostają dla mnie ? Czy tak jak gdzieś słyszałem że oddaję je do pierwszego lepszego pkt Cyfry ?

Dodam że posiadam Multiroom (zwykła i dodatkowa karta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ok, rozumiem wysłane wypowiedzenie już dawno, raz dzwonili to im podziękowałem że nie mam zamiaru i jest cisza z czego się cieszę :D

Jedno pytanie skąd ja mam wiedzieć czy doszło wypowiedzenie ? Dostanę jakieś wypowiedzenie pocztą polską ? Pytam się ponieważ mam do 9 stycznia br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wypowiadałem to mi przysłali pismo żeby zadzwonić pod przygotowany numer. Jak zadzwoniłem to konsultant poinformował że po zakończeniu umowy mam zwrócić kartę ale dokładnie nie pamiętam bo to już dawno było i nie wiem czy teraz nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chciałem zapytać Kolegów. Mam umowę do października 2013. Gdyby mi się śpieszyło załóżmy. Karę w umowie mam 300zł, więc jak dobrze kombinuje, nawet bardziej mi się opłaca zrezygnować, jak płacić im abonament. Bo od dziś wyszłoby w sumie ok 700 zł, "+", "-" do zapłaty. A tak tylko 300. Więc pytam czy dobrze kombinuję, czy nie bardzo. Nawrzucali mi rabatu na abonament, itd. Obawiam się, że pewnie chcieliby to ściągnąć ze mnie przy rozstaniu. Sprzętu od nich nie mam, poza kartą, rzecz jasna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinujesz.

Po dwóch niezapłaconych rachunkach wyłączą uprawnienia a potem wypowiedzą umowę i naliczą 300 PLN. Także nie ma żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

777, nie wprowadzaj w błąd.

 

Nie zapłacisz 2 razy rachunku - blokada sygnału. Czekają miesiąc na wpłatę. Potem następuje zerwanie umowy z Twojej winy. Musisz zapłacić 299zł kary + zaległy abonament. Sprzęt zdajesz po rozwiązaniu umowy. Jak w przeciągu kolejnego miesiąca nie zdasz sprzętu, to wtedy jest naliczana kara 300zł za brak zwrotu sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@777

 

Człowieku jak nie masz pojęcia o temacie na który toczy się dyskusja to weź poczytaj co piszą inni, a nie udzielasz się i tylko wprowadzasz w błąd nieświadomych abonentów. Tutaj ludzie wchodzą żeby ktoś udzielił im pomocy, a nie po to żeby poczytać brednie, które tutaj wypisujesz i wprowadzasz nimi niepotrzebny zamęt.

 

ps. A za ten Twój ostatni "rzeczowy" wpis powyżej to powinieneś dostać dożywotniego bana na tym forum człowieku i mam szczerą nadzieję, że tak będzie bo przez takich ludzi jak Ty to miejsce zaczyna coraz bardziej przypominać forum Onetu.

 

@MisiekPB

 

Operator naliczy opłatę za zaległe rachunki, karę umowę i ewentualnie za dzierżawiony sprzęt, jeśli nie zwrócisz go w ciągu miesiąca od rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...