Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowa się skończy jeśli ją wypowiedziałeś, jeśli nie przejdzie na czas nieokreślony. uprawnienia nie znikną 1'szego: będą aktywne przez kilka kolejnych dni. na oddanie karty do dowolnego punku C+ masz 30 dni liczone od końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie... Umowa kończy mi się 30 września. Wypowiedzenie wysłałem 15 sierpnia. I teraz tak... Umowa była podpisywana jakieś 12 lat temu i przedłużana. Nie pamiętam czyj mam dekoder. Czy on już jest mój czy mam go zwrócić. przy którymś tam przedłużeniu pamietam chyba dali nam go na własnosć i od tego czasu nie trzeba było płacić za dzierżawę. To jakiś stary Pace. mam go oddawać czy nie? Nie mam już tamtej umowy i nie wiem co z tym zrobić. Pilota sterego chyba sobie jeszcze gdzieś zachowałem bo wiem ze tez powinno się oddać :brawo:

I jeszcze jedno. jak ta umowa się skończy to chcę wziąć następną - już na mnie (bo ta umowa była na mamę). Nie będą robić problemów gdy zobaczą że usługa będzie świadczona w tym samym lokalu co poprzednio? Po prostu nie chcą mi teraz dać promocji która mają dla nowych klientów. I nie wiem jak rozwiązać problem z dekoderami. Aktywacja nowej karty musi odbyć się na ich dekoderze czy mogę na swoim ktory nie jest nabyty w Cyfrze? Chodzi o to że mam połączone 2 dekodery splitterem. Sagem nowy nie działa ze spliterami wiec musiałbym kupić np jakąs arivę zeby im nie płacić za dzierżawę i teraz nie wiem czy aktywacja nowej karty przejdzie przez to czy muszę od nich jakiś dekoder brać? Ewentualnie ten Pace mi zostanie ale nie wiem czy mam go oddać czy nie? I kiedy sygnał mi wyłączą? Bo z tego co rozumiem to oni mają jeszcze prawo do jednego okresu rozliczeniowego po dacie wygaśnięcia umowy czy jakoś tak? Czyli wychodziłoby cos 30 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie pod koniec września zadzwonią (ewentualnie jeśli nie, to około 20.09 napisz emaila ze swoją propozycją). A co do dekodera to zapytaj konsultanta w czasie rozmowy, to się dowiesz Twój czy Ich.Jeśli wypowiedzenie dotarło przed końcem sierpnia, to Twoja umowa obowiązuje do końca września.Jeśli rozwiążesz umowę to nową możesz spokojnie brać na siebie (jak nie masz zadłużenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zawsze pytają dlaczego rezygnujesz jak dzwonią, sami sugerując odpowiedzi. Podstawa, drogo... Oferta taka sobie, sport ok, zwłaszcza piłka nożna, jak kto lubi. Traktowanie swojego klienta (bez względu na staż), jak nowego, a często gorzej. Ofertę jaką złożyła mi pani w salonie skwitowałbym śmiechem, gdyby nie moja grzeczność. Opłata za programy HD w pakietach, które mają w nazwach HD!!! Kpina. Całe szczęście, że jest konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu wysłałem wypowiedzenie z Cyfry i wręcz z bezczelną szczerością stwierdziłem, że pomimo możliwości posiadania CanalSatu Cyfra jest o wiele tańsza i z nią zostanę na co konsultantka sprawdziła coś tam w komputerze i po kilku minutach miałem zablokowane obie karty abonenckie... pomimo iż zostawiłem je w kraju, a sam przebywam zagranicą. ciekawe co będzie przy kolejnym przedłużeniu oferty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zwrotu sprzętu

umowa wypowiedziałem i muszę zwrócić sprzęt w terminie 30 dni od zakończenia. Mam kartę i tuner pace SD w bezpłatnej dzierżawie. Dostałem pismo od cyfry że mam zwrócić kartę.

W związku z powyższym zwracam samą kartę tak jak w piśmie czy kartę i tuner do punktu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawa sprawa z tym zwrotem dekodera SD... :shock:

Skoro ktoś ma go na wynajem to pozostaje on ciągle własnością CYFRY+ i CYFRA+ powinna przyjąć jego zwrot.

Jeśli z jakichś powodów nie chce przyjąć już takiego dekodera to też nie powinna od abonenta żądać wykupu tego dekodera za wspomniane 99 zl.

W takim przypadku CYFRA+ powinna wystawić abonentowi jakieś poświadczenie, że zrzeka się praw własności tego dekodera i że przekazuje go abonentowi na własność za free. Dopiero po otrzymaniu przez abonenta tego typu pisemka, będzie on mógł spać spokojnie. Bo żeby jakiś czas później nie było jakichś jaj, że CYFRZE+ coś się odwidzi i jednak zażąda zwrotu tego dekodera albo zechce naliczyć za niego jakąś karę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze sam już nie rozumiem

kartę oddałem wcześniej tak jak pisało w piśmie cyfry i pan ( w play) chciał dekoder SD który miałem w dzierżawie

no to przyjechałem ponownie i przywiozłem ten dekoder ale pan już go nie chciał przyjąć bo w systemie już nie widniało żadne zobowiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...