Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

mam pytanie odnosnie tej tvn warszawa. dzis zniknela z n, w cyfrze dalej leci. Niektorzy pisali tu, ze juz sie dowiadywali i wystarczy samo stwierdzenie tego przez nadawce. Czesc, chyba wieksza, ze musi zniknac. Przedluzylem ostatnio umowe na start + c+, teraz mam juz hd i w zwiazku z tym, usunieciem tvn warszawa oraz niedawnym info o tym, ze cyfra zaoferuje niby to samo wszystkim abonentom chcialbym zrezygnowac z obecnego pakietu, doplacic do dekodera i miec chociaz to co nowi. Nie chcialbym przegapic momentu, do ktorego mozna zrezygnowac w zwiazku z tvn, takze czy mozna juz zrezygnowac, czy dopiero po usunieciu kanalu z listy programow?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem SMS-a od Cyfry+, że przyjęli moją rezygnację i aby skontaktować się z numerem 22 22 00 191. Tu na forum podawane były jeszcze inne numery tzn. 22 310 45 60 lub 22 310 45 65 (ten drugi podano mi też w mailu). Czy ktoś jest zorientowany czym się te numery różnią i pod który najlepiej jest zadzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do C+ zapytanie czy będzie można zerwać umowę z związku zakończeniem nadawania TVN Warszawa i dostałem taką odpowiedź:

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że od 1 czerwca 2011 roku kanał TVN Warszawa zniknie z oferty programowej CYFRY+.

Rezygnacja z kontraktu z powodu braku ww. kanału, jest możliwa na podstawie pisma wysłanego listem poleconym w terminie miesiąca od zaprzestania nadawania kanału."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można rozwiązać umowę z powodu usunięcia TVN Warszawa posiadając tv na wynajem?

 

Możesz :

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że kanał TVN Warszawa zniknie z platformy CYFRY+ 1 czerwca 2011 roku.

 

Wyjaśniam, iż w ciągu miesiąca od zaprzestania nadawania ww. programu istnieje możliwość pisemnej rezygnacji z kontraktu.

 

W przypadku pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas876

Również dostałem tego smsa. Spam wysyłany do wszystkich co rezygnują. Numery nie różnią się niczym. Proponują warunki jak dla nowych klientów.

Nic nowego sms nie wnosi do naszych rezygnacji ;) Tak czy owak ktoś tu kiedyś pisał, że wysłanie wypowiedzenia

z powodu zmiany regulaminu nie wiąże się z oferowaniem promocji, a jednak ;] Może coś się ruszy bliżej 1 maja xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegły poniedziałek wysłałem wypowiedzenie umowy na adres skrytki pocztowej CYFRY+. Co prawda moja umowa wygasa dopiero z końcem czerwca, ale tak mnie zdenerwowała konsultantka z działu utrzymania, że jeszcze tego samego dnia napisałem i wysłałem wypowiedzenie umowy. Więcej nie będę do nich dzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można rozwiązać umowę z powodu usunięcia TVN Warszawa posiadając tv na wynajem?

 

Możesz :

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że kanał TVN Warszawa zniknie z platformy CYFRY+ 1 czerwca 2011 roku.

 

Wyjaśniam, iż w ciągu miesiąca od zaprzestania nadawania ww. programu istnieje możliwość pisemnej rezygnacji z kontraktu.

 

W przypadku pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji."

 

 

Trochę to dziwne, czyli za cały czerwiec trzeba płacić chociaż już ten kanał będzie wyłączony.

Nie ma to jak ustalanie prawa według siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas876

Skoro się da niech przedłużają. Ja wczoraj dzwoniłem i proponowali jak dla nowych. Drugi dzień pod rząd dostałem ten spam na komórkę, ale dzwonić drugi raz nie będę. Kwiecień dopiero się zaczął. Poczekam do końcówki miesiąca. Nie trzeba być w gorącej wodzie kąpanym ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałeś umowę? Więc masz możliwość rozwiązania umowy po USUNIĘCIU kanału a nie przed. Zgadzam się z Tobą że to nie całkiem normalne ale co mamy zrobić, taki regulamin. Pewnie takie regulaminy ssą w każdej platformie?

 

Ale ja nie mam zamiaru rezygnować PRZED tylko PO , a więc z dniem 1.06.2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie dzisiaj w południe i proponowali Optimum z C+HD za 98 zł. na 19 miesięcy , poprosiłem o czas na zastanowienie i wieczorem zgodziłem się na Optimum z C+HD + Multiroom za 78 zł. na 15 miesięcy. Czy to dobra oferta i czy mogłem ugrać coś więcej lub taniej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie dzisiaj w południe i proponowali Optimum z C+HD za 98 zł. na 19 miesięcy , poprosiłem o czas na zastanowienie i wieczorem zgodziłem się na Optimum z C+HD + Multiroom za 78 zł. na 15 miesięcy. Czy to dobra oferta i czy mogłem ugrać coś więcej lub taniej ???

Ja taką samą opcję podpisałem wczoraj za 72 zł.Dodatkowo dokupiłem HBO hd za 27zł i dekoder sd za 49zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegły poniedziałek wysłałem wypowiedzenie umowy na adres skrytki pocztowej CYFRY+. Co prawda moja umowa wygasa dopiero z końcem czerwca, ale tak mnie zdenerwowała konsultantka z działu utrzymania, że jeszcze tego samego dnia napisałem i wysłałem wypowiedzenie umowy. Więcej nie będę do nich dzwonił.

A ja zupełnie inaczej! Jeszcze w marcu przy okazji rezygnacji z promocyjnej paczki HBO na drugiej umowie, zostałem zaproszony by w miesiącu kwietniu zapoznać się ze specjalną przygotowaną „wyłącznie” dla mnie nową promocyjną ofertą przedłużeniową. Z tym, że ja dalej milczę. W maju wystosuję do Cyfry+ pismo w sprawie rozwiązania dobiegającej końca umowy. Wtedy też zapewne zaczną się telefony i będę wysłuchiwał, co takiego fajnego i wyjątkowego dla mnie mają.

O czym nie omieszkam tu wszystkich poinformować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas876

Skoro się da niech przedłużają. Ja wczoraj dzwoniłem i proponowali jak dla nowych. Drugi dzień pod rząd dostałem ten spam na komórkę, ale dzwonić drugi raz nie będę. Kwiecień dopiero się zaczął. Poczekam do końcówki miesiąca. Nie trzeba być w gorącej wodzie kąpanym ;-)

 

no ja miałem podobna sytuację, w związku z tym ze zrezygnowałem z ich usług dostałem sms-a aby oddzwonić, zadzwoniłem i dali mi takie oferty jakie dla pierwszych lepszych klientów prosto z ulicy...ale z opcją na 15 m-cy. Podziękowałem i poczekam na koniec kwietnia, może coś ciekawego wymyślą - chociażby Pace 500 za 200 zl na własność :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie było jeszcze śmieszniej, umowa kończy się w czerwcu, wypowiedzenie w systemie, przychodzi w tamtym tygodnia mail z informacją o wprowadzeniu rezygnacji i numer telefonu pod którym od 01,04,2011 będzie gotowa "specjalnie przygotowana" oferta, dzwonię z nudów w poniedziałek a tu informacja iż w systemie nie ma dla mnie żadnej propozycji i skoro z kwietniem się nie pojawiła to będzie dopiero w maju! Są po prostu mistrzami świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...