Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(...)Witam

117 zł za pełny pakiet hd plus ewentualnie multiroom za 15 zł przy umowie na 18 miesięcy na cały okres 18 miesięcy. I do tego nie musiałbym płacić tych dwóch miesięcy bez promocji tylko przechodzę od razu na nową. Trochę obawiam się tych 18 miesięcy. Co sądzicie, opłaca się??

 

Jak dla mnie to się opłaca.. A te 117zł/mies. nawet jaka taka oferta a czego się tu obawiać?? :D

A te 117zł to opłata z razem z ceną najmu dekodera czy tylko za pakiet?? bo jeżeli miało to by wyglądać tak że 117zł/mies za pakiet+15zł za wynajem dekodera + 15zł za multiroom to nie byłaby jakaś powalająca oferta.. :)

 

 

Szczerze Kubaa.? Promocja nie jest najlepsza, ja na twoim miejscu bym poczekała przynajmniej do świąt. A tak w ogóle, to dopytaj dokładnie o promocję, od kiedy zaczną obowiązywać rabaty, bo z tego co się orientuję aktualnie nie ma ofert skracających okres minimalny, co znaczy ze zniżki naliczyłyby Ci się dopiero od czerwca 2010 roku.

 

Nie wiem czemu piszesz że jest to słaba oferta fakt że mogli by dorzucić multiroom gratis ale pamiętajmy że oni narazię nie mają jakiś super ofert i rzeczywiście można byłoby poczekać do świąt jeżeli masz taką możliwość..

A co do tych rabatów to rzeczywiście musisz się dowiedzieć od kiedy obowiązują bo mi też mówili że przejdę odrazu na nowy abonament ale okazało się że tu chodzi tylko o pakiet kanałów a nie o cenę i musiałem zapłacić ostatnie 2 abonamenty zanim zaczęła się nowa umowa.

 

No i raczej posłuchaj się taiszo i załóż nowy temat w tamtym dziale :smile: tam więcej osób ci pomoże i nie będzie się czepiać :D ... żart oczywiście trzeba trzymać się regulaminu :read::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zły dział, ale wydawało mi się z przeczytanych kilku postów, że rozmawiacie tu też o przedłużeniu umów. W cenę 117 wliczona cena najmu dekodera. I na pewno konsultant powiedział, że nie muszę płacić dwóch miesięcy bez promocji. I właśnie dzięki temu dość poważnie zastanawiam się nad przedłużeniem już teraz, początkowo chciałem czekać do końca ale z tego wychodzi prawie 200 zł oszczędności za te dwa miesiące a wiele więcej pewnie już nie zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

117 zl to w miare ok, a 18 miesiecy... nawet dobrze, liczac od kwietnia to skonczy sie w pazdzierniku, ale zawsze mozna przebolec 2 miesiace ostatnie... przy pisaniu rezygnacji we wrzesniu 2012 zalapiesz sie na wypowiedzenie 3 miesieczne, ale akurat bedzie sie konczylo na swieta Bozego Narodzenia 2012... a to daje duze prawdopodobienstwo dostania duzych znizek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już raczej nic lepszego raczej ci nie dadzą...

Jeszcze zadzwoń i pogadaj w sprawie tego Multirooma bo raczej o cenę to już się nie opłaca targować a co do kanałów to też nie możesz liczyć na nic bo PrestiżHD+ ma już wszystkie :D ..No chyba że interesuje cię France Tv ale raczej tego to ci nie dorzucą... A tak à propos to interesuję cię opcja z Multiroomem czy raczej nie?

 

No i to co pisze @cidik też można brać pod uwagę ja miałem możliwość podpisania umowy na 13mies. która miałaby się skończyć w sierpniu 2011r ale wolałem podpisać na 18mies. i dzięki temu kończy się w Grudniu i mam nadzieję ze to coś pomoże i dostanę jakąś super ofertę świąteczną :D

 

@cidik pytanie do ciebie..

Dla czego piszesz że umowa kończy mu się w 2012r :?: licząc od kwietnia 2010r umowa kończy się w październiku 2011r no chyba że podpisałby na 30mies wtedy to co innego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom chce mieć, liczyłem właśnie na to, że dadzą to za darmo. Spróbuje jeszcze to wywalczyć, france tv mnie nie interesuje, ewentualnie hbo digital ale też nie jest to musik, bo to nic specjalnego nie jest. Dziekuje wszystkim za rady

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 18 miesięcy, rabat 30% na cały okres umowy, multiroom płatny 15zł (nie próbuj negocjować- nie uda się), PVR jeśli na stanie to za 0 zł na 18 miesięcy.

Rabat wchodzi w życie od kolejnego miesiąca, a okres umowy się nie skraca, czyli zostają 2 miesiące płatne znowu na koniec okresu minimalnego.

 

 

Możesz czekać na coś lepszego, lecz "podobno" promocje, które mogą się pojawić to śmiech na sali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 18 miesięcy, rabat 30% na cały okres umowy, multiroom płatny 15zł (nie próbuj negocjować- nie uda się), PVR jeśli na stanie to za 0 zł na 18 miesięcy.

Rabat wchodzi w życie od kolejnego miesiąca, a okres umowy się nie skraca, czyli zostają 2 miesiące płatne znowu na koniec okresu minimalnego.

 

 

Możesz czekać na coś lepszego, lecz "podobno" promocje, które mogą się pojawić to śmiech na sali....

 

 

niezła oferta.. :shock:

1 : 0 dla CTA :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :wink:

Mam pewne pytanko, mam nadzieje, że ktoś raczy mi na nie odpowiedzieć... :roll:

Z końcem maja kończy mi się umowa z Cyfrą. Po najnowszych "promocjach" oraz tym, co zaproponowano mi na infolinii jestem zdecydowany zakończyć współpracę z tą platformą. Stąd też mam pytanko, prośbę: co muszę umieścić na liście, w którym wypowiadam umowę? Muszę podawać konkretny powód? Jeśli nie byłoby to problemem to prosiłbym kogoś życzliwego o odpowiedź jak napisać tego typu pismo... :wink: Z góry dzieki za pomoc! :D Pozdrawiam Serdecznie! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem List o takiej treści i przyjęto bez problemu.

 

{Data i miejscowość}

{Adres},

{Telefon},

{Nr abonenenta}

 

Rezygnacja z umowy o abonament Cyfra+

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu {Data zawarcia umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie okresu minimalnego.

 

 

Z poważaniem,

{Imię i nazwisko}

I nie zapomnij o własnoręcznym, czytelnym podpisie.

 

List wysłałem na ten adres:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości z jakim okresem wypowiedzenia wypowiada się umowy w Cyfrze w chwili obecnej (mam umowę zawartą 4 stycznia 2010 na 18 miesięcy więc wypadnie to na okres wakacyjny przyszłego roku czyli do końca lipca 2011)??? Nie chciałbym podpisywać nowej umowy w tzw. "sezonie ogórkowym" gdzie każda z platform nie oferuje żadnych godnych polecenia promocji. Wolałbym ją rozwiązać i podpisać nową w późniejszym terminie np. jesienią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Umowe z cyfrą przedłużyłem w styczniu przez telefon.Podczas rozmowy zostałem powiadomiony że dekoder PACE dostanę z opóznieniem,najprawdopodobniej w lutym.Ze wzgledu na nieprzewidziane okoliczności ostateczny termin to 31.03.2010.Dzwoniłem na infolinie i został wysłany do mnie list,że termin 31.03 nie bedzie dotrzymany.Czy z powodu małej wiarygodności firmy i nie dotrzymania umowy mogę zrezygnowac z umowy???Oowiązuje ona od 1 lutego na 13 mieśięcy.

Dzięki za pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...