Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie opłaca się bo kara to 299 zł a oferta 30% taniej to i tak nieźle jak na obecne oferty a w konkurencji za tą cene to jak Kolega powiedział wiele więcej się nie dostanie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to jest najgorsza oferta przedłuzeniowa Cyfry od lat. Przepraszam, ale umiem liczyć.... Po uśrednieniu wychodzi upust około 24% na pakiecie, nie ma promocji na HBO, nie ma promocji na kanały HD. Czyli w skrócie jest beznadziejnie.

To są ceny na poziomie n, lepiej chyba wypowiedzieć umowę i poczekać na grudniowe promocje - wtedy aktywować ponownie. Tak kiepsko nie było dawno. Sam miałem poprzednio 25% na wszystko z umową na 12 miesięcy i 11 miesiącami zniżki.

Trochę to dziwne bo konkurencja nie śpi. Ja np. zacząłem rozważać migrację do Cyfrowego Polsatu, Familijny jest co prawda gorszy niż Komfortowy+ ale lepszy niż Podstawowy+ I mamy 37 zł, powiedzmy 6 za jakieś kanał HD z umową z 3 miesięcznym wypowiedzeniem (mam w szufladzie moduł CI Polsatu- najwyżej zadzwonię po umowę). Hasła typu Cyfra najlepsze filmy, sport etc sobie można między bajki włożyć - to akurat wszyscy wiemy. Więc wywalanie ponad 60PLN za Komfortowy+ z jakimś HD za praktycznie to samo co w Polsacie zaczyna mi się bardzo mało podobać. W poprzedniej promocji było 50% na opcje dodatkowe w tym HD i to miało jakiś sens. Teraz to jest jakaś porażka... Promują stare dekodery Mediasata, a ludzie z HD do konkurencji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu przedłużyłem umowę. 50% zniżki na wszystko oprócz HBO przez 11 miesięcy, a umowa na 18. Wiem, że ktoś niedawno brał umowę na 13 ale u mnie już się nie chcieli zgodzić. I tak ich przetrzymałem miesiąc, bo proponowali 30% tylko na abo i opcje dodatkowe. Podziękowałem i poczekałem na telefon od nich. Opłacało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przymierzam się do wysłania wypowiedzenia umowy, którą podpisałem podczas słynnej promocji świątecznej. Podpisałem ją 22 grudnia. Kiedy najlepiej wysłać wypowiedzenie? Czy wystarczy wysłać wypowiedzenie w takiej formie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowę z Cyfrą zawarłem w październiku 2007 na 13 miesięcy, dobrze rozumiem, że jeżeli wyślę rezygnację to moge się spodziewać telefonu z Cyfry z jakąś ofertą promocyjną ?

 

Z tego co wiem to obowiazuje mnie 3 miesięczne wypowiedzenie, tak ?

 

Jak to wygląda z tymi promocjami ? Jesli powiedzmy moje wypowiedzenie dotrze do C+ 10 wrzesnia to po jakim czasie dzwonią z promocją ?

 

Dziękuje, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sawyer

a nie lepiej samemu zadzwonić do niech i czegoś sie dowiedzieć ??

 

dzwonisz do nich mówisz że chcesz rozwiązać umowę

prosisz o adres gdzie masz wysłać wypowiedzenie i wtedy zaproponują Ci coś nowego

lub po jakimś czasie zadzwonią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eMTi

szybki jesteś :wink:

Szybki, bo od października nie będę miał do tego głowy. Ta umowa obowiązuje mnie do końca grudnia czy do końca stycznia? Czytając regulamin zrozumiałem, że do końca grudnia, więc wypowiedzenie wystarczy wysłać gdzieś w listopadzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to jest najgorsza oferta przedłuzeniowa Cyfry od lat. Przepraszam, ale umiem liczyć.... Po uśrednieniu wychodzi upust około 24% na pakiecie, nie ma promocji na HBO, nie ma promocji na kanały HD. Czyli w skrócie jest beznadziejnie.

Miałem podstawowy jeszcze bez + i dodatkowo Canal+ oraz opcję Canal+ HD. Umowa na 13 miechów zniżka 20% na 12 miechów. Umowa kończy się więć dzwonię do Działu Utrzymania Abonenta chcąc podnieść pakiet na Komfort+ oraz oczywiście Canal+. Propozycja jaką dostałem to umowa na 13 miesięcy i 50% zniżki na opcję Canal+ a Canal+HD i abonament Komfortowy+ bez zniżek. Razem do zapłaty 84,90. U mnie na osiedlu jest kablówka w której pakiet Rodzinny hd kosztuje 61 złotych do tego 29 za Canal+. Jest 6 złotych drożej ale mam Polsat sport i polsat sport extra, sportklub i wszystkie BBC szkoda tylko że nie ma Eurosport 2 no ale przeżyję. Dziś wysyłam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy mówicie. Niecały miesiąc temu przedłużałem i dali 50%. na wszystko. Na początku była mowa o 30% tylko na abonament ale jak wysłałem wypowiedzenie to zadzwonili i dali 30% na wszystko. Powiedziałem, że nie satysfakcjonuje mnie to i podzękowałem. Zadzwonili ponownie jakies 1,5 tyg. przed rozwiązaniem umowy i dali 50% na wszystko. Trzeba po prostu być cierpliwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do Was takie oto pytanie (może ktoś będzie wiedział):

Czy można zrezygnować bez żadnych konsekwencji z opcji premium HBO w okresie kiedy się ma na tę opcję rabat 50% (został mi przyznany rabat na 4 miesiące (do października włącznie), ale chciałbym zrezygnować z tej opcji już od października (tj. po 3 miesiacach korzystania z opcji) ???

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Już wszystko załatwione.

Pozwoliłem sobie zapytać Was o to ponieważ gdy kilka dni temu próbowałem załatwić tę sprawę telefonicznie za pośrednictwem konsultanta to upierał się, że nie ma takiej możliwości (tzn. przed zakończeniem okresu objętego promocją). Nie potrafił jednak wskazać konkretnych uregulowań regulaminu świadczenia usług, który wskazywałby na brak takiej możliwości. Dzisiaj dało się to załatwić bez problemu.

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...