Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bogdan425

 

Dlaczego uwazasz, ze ktos jest w goracej wodzie kąpany?

nie zamierzalem cierpliwie czekac, bedac odcietym od TV

Właśnie! To "ktoś bardzo niecierpliwy, nerwowy, działający pośpiesznie i bez zastanowienia".

Poprostu! Pośpiech, zły doradca. Zewsząd słyszy się głosy, że żyjemy w kulturze pośpiechu i powierzchownych ocen. Niestety, jakkolwiek chcielibyśmy wierzyć, jest w tych narzekaniach sporo prawdy.

Mego posta potraktuj jak groteskę na wszystkie bolączki tego systemu :wink:

Historia pewnego abonenta...... (długie, ale szybko się czyta ;-)

Świetny post! Z wielką przyjemnością i uwagą czytałem. Gratuluję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja umowa kończy się 30 czerwca, pod koniec maja wysłałem pismo z rezygnacja i dzwonili do mnie juz 3 razy każdorazowo z inna propozycją. Aktualnie dostałem oferte: umowa 13-miesieczna rabat na abonament 30% oraz rabat 50% na wszystkie opcje dodatkowe przez 11 miesiecy.Zastanawiam się czy podpisać aneks czy zaryzykować i jeszcze poczekać ? Jakieś opinie osób które już przedlużały umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to samo zaproponowali i także mam umowę do końca czerwca. Śmiać mi się chciało bo wczoraj dzwonili 4 razy i za każdym razem kto inny ;) każdy umówił się ze mną na inny termin kolejnej rozmowy. Też mam dylemat czy to dobra (w obecnej chwili) oferta nie wiem czy nie walczyć o 40% na pakiet ale chyba będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia pewnego abonenta z HAPPY ENDEM ......(ciąg dalszy opowieści ze strony nr 115)

 

Osobom, które były na tyle wytrwałe i dobrnęły do końca mojej opowiastki z poprzedniej strony, bardzo dziękuję. Dziękuję również Cyfrze+, która dzisiaj mnie

mile zaskoczyła oznajmiając, że od lipca 2009 r. nadal będę ich abonentem na dotychczasowych warunkach.

 

Ale po kolei. Po rozmowach telefonicznych przeprowadzonych w poniedziałek z konsultantami postanowiłem wczoraj napisać kolejne pismo do operatora (przesłałem je do Cyfry+ za pośrednictwem faxu), w którym zwraciłem się z uprzejmą prośbą o wyrażenie zgody na cofnięcie złożonego przeze mnie wypowiedzenia umowy o Abonament. Wspomniałem w tym piśmie o bardzo dobrej dotychczasowej współpracy, pełnym zadowoleniu z jakości świadczonych usług oraz wykazywaniu się dużym zrozumieniem i życzliwością przez pracowników Cyfry+, czego doświadczyłem w ostatnim czasie podczas rozmów telefonicznych i korespondencji e-mailowej (nie wiem jakie Wy macie doświadczenia z Cyfrą+, ale wypowiadanie się w superlatywach w kontekście moich doświadczeń wydaje się w pełni uzasadnione).

 

Dzisiaj zostałem poinformowany o tym, że złożone przeze mnie w maju wypowiedzenie zostało cofnięte (w przeciwieństwie do poniedziałku już nawet możiwe było dokonanie stosownej operacji w systemie informatycznym), a dodatkowo, że udostępniają mi na warunkach promocyjnych pakiet HBO na okres 4 miesięcy (50% zniżka Abonamentowej Opłaty Uzupełniającej za tę Opcję oraz 50% zniżka Raty Miesięcznej) co nastąpi w formie aneksu do dotychczas obowiązującej umowy.

 

Tak jak pisałem w moich poprzednich postach, wprawdzie w okresie wakacyjnym bardzo rzadko będę korzystał z dobrodziejstw telewizji, ale ten czas zapewne szybko zleci, a mi pozostanie bardzo dobra oferta programowa za relatywnie niewielkie pieniądze. W ślad za tym co bogdan425 napisał, zgadzam się w 100% z tym, że pośpiech jest złym doradcą. Jest to dla mnie nauczka na przyszłość, że pośpiesznie działania, bez dokładnego przeanalizowania wszystkich

aspektów zwykle przynoszą skutki odwrotne aniżeli zamierzone.

 

kończąc pozdrawiam i życzę Wam trafnych wyborów :-)

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50% na HBO i Cinemax na 4 miesiące to normalna aktualnie oferowana oferta dla wszystkich abonentów którzy zadzwonią na infolinie i wyrażą chęć włączenia HBO bądź Multipremium.

 

Zapewne tak jest, ale mi bardziej zależało na zachowaniu dotychczasowych warunków tzn. 50% zniżki na abonament do końca września br. oraz 100% zniżki na Canal+ do końca roku, no i bezpłatne wypożyczenie dekodera do końca trwania umowy (a na HBO to tak przy okazji się skusiłem i liczę, że czasami uda mi się oglądnąć na HBO coś ciekawego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia pewnego abonenta z HAPPY ENDEM ......(ciąg dalszy opowieści ze strony nr 115)

W ślad za tym co bogdan425 napisał, zgadzam się w 100% z tym, że pośpiech jest złym doradcą. Jest to dla mnie nauczka na przyszłość, że pośpiesznie działania, bez dokładnego przeanalizowania wszystkich

aspektów zwykle przynoszą skutki odwrotne aniżeli zamierzone.

 

kończąc pozdrawiam i życzę Wam trafnych wyborów :-)

marcin

Ta historia zakończyła się happy endem. To dobrze. Pamiętać należy, że w sprawach trudnych najlepiej jest wyłączyć emocje. Emocje wszystko psują i co ważniejsze pozbawiają logicznego myślenia. A już napewno ograniczają.

 

Też pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy w okresie wypowiedzenia umowy (mam promocję napakowane pakiety, wypowiedzenie 3 miesiące,umowa do konca stycznia, czyli wypowiedzenie trzeba złozyć do końca października?) mogę z cyfrą podpisać następną nową umowę np. w grudniu? i przez 1 miesiąc bedą się nakładac obie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy w okresie wypowiedzenia umowy (mam promocję napakowane pakiety, wypowiedzenie 3 miesiące,umowa do konca stycznia, czyli wypowiedzenie trzeba złozyć do końca października?) mogę z cyfrą podpisać następną nową umowę np. w grudniu? i przez 1 miesiąc bedą się nakładac obie umowy?

Tak trzy miesiące. Proszę pisać do nich pismo (list polecony)

Pamiętaj, że u Cyfry+ - nie wiedzieć czemu - do każdego klienta pdchodzi się indywidualnie tzn. indywidualnie uważa się go za idiotę.

I jeszcze jedna sprawa: Cyfra+ nie pozwala łatwo zapomnieć o sobie byłym klientom. Ale można być pewnym, że jak raz się zrezygnuje z ich usług, to już na zawsze. Odpychają niesamowicie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...