Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dzwonili do mnie, gość się nieźle wtopił. :>

 

1) Podstawowy - 29,40zł /mies

2) Komfortowy - 43,40zł /mies

3) PVR HD - 10zł /mies

4) NatGeoHD - 4 mies z "złotych plusów"

 

Umowa 13 miesięcy, 12 i 13 płatne 100%.

Oczywiście marensik zgodził się na Podstawowy + PVR HD = 39,40zł

Tylko tu zaczął się problem:

 

"Przykro mi, ale jest pan w okresie minimalnym i nie przejdzie to przez system. Proponuję zainteresować się w Czerwcu naszą ofertą. Miłego Dnia"

Nie może pan aktualnie z nami podpisać umowy.

 

Tylko teraz zastanawiam się nad "Nie może pan aktualnie z nami podpisać umowy".

a) saldo zerowe

B) sprzęt rozliczony

c) karte muszę oddać do 30.06.2009

 

No i teraz jest pytanie, czy:

 

1) Nie mogę podpisać w Maju, a w Czerwcu już tak

2) Nie zgadzam się z nowym regulaminem, więc spadaj

3) Straszył mnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"c) karte muszę oddać do 30.06.2009"

Czyli jestes jeszcze w okresie minimalnym, umowa jest aktywna do 31 maja

 

Jak ci mowi ze nie przejdzie przez system to nie sciemnia, poczekaj az wygasnie umowa, rozlicz sie, zdaj karte i bedziesz mogl podpisac nowa umowe.

 

"Zawarcie drugiej i następnej Umowy przez tego samego Abonenta wymaga zgody Operatora CYFRY+."

Myslisz ze by sie zgodzili jak jedna umowe wypowiedziales z powodu zm. regulaminu ?? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po zdaniu karty będziesz mógł spokojnie podpisać umowę, pójdziesz do dystrybutora i system rejestracji normalnie przepuści nowy kontrakt jeśli na poprzednich umowach nie bedzie żadnych zaległości 8)

 

Pozdro :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem może było wcześniej to pytanie

mam pytanko do rezygnujących

na co innego się przesiadacie jeżeli chodzi o telewizje cyfrową ??

przecież aktualnie nic fajnego w promocji nie ma

czy to w n , Cp czy Cyfrze

 

Do rozważenia jest promocja CP skierowana do użytkowników zmieniających operatora. Trzeba okazać opłacony rachunek z innej platformy i otrzymuje się 6 miesięcy gratis przy umowie na 29 miesięcy. Trochę długo, ale Familyjny wychodzi wtedy za niecałe 33 zł po doliczeniu aktywacji i sprzetu. Poza tym przez te 29 miesięcy może też coś się zmienić w regulanminie lub ofercie CP. Ale generalnie trzeba przyznać, że teraz ciężko znależć coś interesujcego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz, bo czegoś tu nie rozumiem :woot: . Skoro system nie może przepuścić nowej umowy, to po co konsultanci Cyfry+ dzwonią do abonentów, którzy wypowiedzieli umowy ze względu na zmianę regulaminu proponując im pozostanie, oferując umowę na 13 m-cy plus zniżki :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Myślał, że jestem po okresie minimalnym. Tylko dziwna sytuacja, bo przecież gdyby wiedział że nie może przedłużyć umowy to nie dzowniłby. Kiedyś pracowałem w pewnej sieci komórkowej na utrzymaniówce. System automatycznie łąćzył z losowo wybranymi klientami rozwiązującymi umowę. Może w Cyfrze jest coś podobnego? Chyba, że to takie przeszpiegi, kto się zdecyduje a kto odchodzi (tylko pytanie po co).

 

Mam w planach pozostanie w Polsacie (pre-paid) i poczekanie do DVB-T. Myślę, że te 42,90 są warte aby zaplacić np w święta, kiedy będzie miało się ochotę a przez pozostały czas siedzieć na DVB-T. Mam takie okresy wiosenno - letnie, że telewizor potrafi być włączany np raz na tydzień. Akurat zimą jest odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

 

Do rozważenia jest promocja CP skierowana do użytkowników zmieniających operatora. Trzeba okazać opłacony rachunek z innej platformy i otrzymuje się 6 miesięcy gratis przy umowie na 29 miesięcy

 

Wyobraź sobie, że bierzesz komórkę na 36miesięcy. Znam parę osób co sobie podpisało a teraz przeklinają bo mają 0,72zł/min czy 0,60zł a inni mają 0,29zł

 

 

@ marensik, okres minimalny, a kiedy on upływa :?;

 

Za 11 miesięcy, wziąłem na 17miesięcy. Nie pomyślałem, mogłem wziąść na 13 miesięcy. Ale teraz to nie ma znaczenia. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednym słowem lipa :roll: . Ja też jeszcze nie będę po tym okresie minimalnym, bo ja brałem Cyfrę w październiku 2008 i podpisałem umowę na 18 m-cy, gdzie przez 9 (1 m-c gratis) miałem zniżkę 50% na Pakiet Komfortowy+. Także też jakby co nowa umowa nie przejdzie przez system.

 

Myślał, że jestem po okresie minimalnym. Tylko dziwna sytuacja, bo przecież gdyby wiedział że nie może przedłużyć umowy to nie dzowniłby

 

Jak mógł nie wiedzieć, że nie jesteś :crazy: . Skoro dzwonił do Ciebie, to musiał widzieć Twoje dane, które wyskoczyły mu na konitorze, a wówczas chyba widział kiedy podpisywałeś umowę i kiedy zarejestrowano Twoje wypowiedzenie. Dla mnie, to dowodzi tylko jednego, a mianowicie jak niekompetentni ludzie pracują w CTA Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Miałem kilka ciekawych sytuacji, które dowodzą że jak się chce to można wiele zdziałać:

 

1) Chciałbym zaplanować odłączenie NATGEO HD, Eurosport HD od Lutego. Oddaje państwu pod koniec miesiąca PVR.

(nie było problemu, a co by się stało gdybym się rozmyślił i nie oddał, a ponoć nie można mieć PVR bez kanałów HD :locked: )

 

2) Oddawałem PVR HD i gość nie chciał przyjąć to wcisnął mi HD. Wróciłem do domu obdzwoniłem wszystkie Vobisy, czy można oddać HD bo pożyczyłem i się rozmyśliłem. 4 Vobisy kazały oddać w Centrum Cyfry trafiłem na paniusie, która pracowala aby być w pracy i nie ma problemu, przyjmie sprzęt.

 

3) Zmieniłem na CTA pakiet z Komfortowego na Prestiżowy, rozmyśliłem się (miałem mało czasu w tym okresie to po co płacić) dzwonię i nie można zmienić drugi raz w miesiącu. To idę do centrum Cyfry, że chce zmienić pakiet z Prestożowego na Komfort, czy jakoś tak. Przeszło bez najmniejszego problemu. Aby było ciekawie uprawnienia na prestiżowy miałem jeszcze 1,5miesiąca a płaciłem za Komfort.

 

 

4) Dodałem do Komfortu Canal+ i HBO, policzyłem za jakiś czas że wyjdzie drożej niż Prestiżowy to dzwonie i przepraszam ale jednak chciałbym wyższy pakiet. Przeszło bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam już nie wiem, może w moim przypadku nie będzie żadnych problemów i jeśli zadzwonią do mnie z CTA Cyfry+ zaproponować mi jakąś ofertę, aby jednak z nimi został, to przejdzie to przez system. System, to tylko system i czasami lubi robić różne psikusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiary rezygnować całkowicie z Cyfry (no chyba, że faktycznie przedstawią mi tak fatalne warunki, abym z nim i pozostał, że mnie tym zmuszą), gdyż oferta Cyferki spełnia moje kryteria czego nie można powiedzieć o konkurencji :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwsza umowa - to na trzy miesiące do wygaśnięcia umowy. Jak umowa kolejna - to na miesiąc przed wygaśnięciem. Konsultant powiedział kiedyś, że ludzie zawierają umowę a za kilka dni przysyłają pismo aby ją rozwiązać z datą upływu czasu na jaki została zawarta. Jak dodał - wiadomo, że robi się to po to aby uzyskać lepszą ofertę. Znaczy się - w Cyfrze + wiedzą, że abonent kombinuje. Może teraz - dalsze zawarcie umowy, zależne od zgody operatora ma powstrzymać kombinowanie abonamentów. Wolą wiernych :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Porównując Podstawowy+ z Familijnym...

 

Plusy Polsatu

-> Polsat

-> Polsat Sport

 

Plusy Cyfry

-> Hallmark

-> MTV

-> CNCB Biznes

-> National Geographic

-> Extreme Sports

 

Gdyby tak wziąść na kogoś innego z rodzinki Podstawowy+ za 32zł :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwsza umowa - to na trzy miesiące do wygaśnięcia umowy. Jak umowa kolejna - to na miesiąc przed wygaśnięciem. Konsultant powiedział kiedyś, że ludzie zawierają umowę a za kilka dni przysyłają pismo aby ją rozwiązać z datą upływu czasu na jaki została zawarta. Jak dodał - wiadomo, że robi się to po to aby uzyskać lepszą ofertę. Znaczy się - w Cyfrze + wiedzą, że abonent kombinuje. Może teraz - dalsze zawarcie umowy, zależne od zgody operatora ma powstrzymać kombinowanie abonamentów. Wolą wiernych :shock:

 

Wreszcie. Wnerwialo mnie juz tolerowanie cwaniaczkow, ktorzy pod byle pretekstem rozwiazawali promocyjne umowy i od razu zawierali nowe. A za nich my wszyscy placimy coraz wicej za abo. Bo platforma musi wyjsc na swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wszyscy musimy przeplacac 11 PLN za HBO czy 20 PLN za PVR HD, a w nagrode jeszcze za "wiernosc" dostalismy podwyzki za abo i uslugi dodatkowe C+/HBO :mrgreen: . Rzeczywiscie platforma musi wyjsc na swoje, dojac maksymalnie swoich klientow...No przepraszam, ale cyfra nikomu laski nie robi, ze zaproponuje jakis marny rabat, ja na przyklad biore pod uwage, ze nie dogadam sie z cyfra, moge przejsc do nki, albo wziac doskonala oferte Vectry i nie zamierzam bawic sie w okresy minimalne, oddawanie sprzetu...albo zaproponuja mi cos sensownego, albo mowie GOOD BYE C+...Wyslalem im wypowiedzenie, nie po to, aby laskawie zaproponowali mi nedzny rabat, ale po to aby nie przeplacac za oferte, ktora nie jest warta 130 PLN/miesiac... :roll: koniec kropka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...