Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@luk14144, w sumie to Polsat News by się przydał, a Polsat Play i Polsat Cafe są kanałami na wyłączność w Cyfrowym Polsacie, podobnie jeśli chodzi o nSport w N (i TNK).

O TVP Sport lepiej nie mówić, wątpię żeby jeszcze w tym roku ta stacja trafiła do którejś z platform cyfrowych.

 

Ma ktoś jakieś informacje, czy w najbliższym czasie będą jakieś kanały odkodowane? Mogliby jakiś czas temu odkodować C+ Sport, a nie strasznie nudny Poker Channel.

 

Kto Ci takich bzdur nagadał? Polsat Cafe i Polsat Play jest w Cyfrowej UPC Polsat Cafe jest w analogu w UPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James B jezeli nie zauwazyles to moj post byl napisany zartobliwie w formie prosby malego dziecka wiec nie myslalem ze" ja chcem" na kogos podziala i wszyscy zrozumieja zart ale jezeli cie urazilem to sorki he he.Ale do rzeczy.Poniewaz mialem dzis nocke w pracy myslalem co bym chcial od Vectry na swieta.Pomijajac nowe kanaly oczywiscie.Na co wpadlem

 

Opcja 1.Z pakietu Sport na ostro wywalic Spice i Viasat Explorer a w ostatecznosci ESPN Classic i dac cene 19.90 rowniez dla pakietu zlotego-obecnie trzeba placic 29.90.Nie byloby to zle szczegolnie dla tych ktorzy maja juz platyne na jednym tvjak ja i mysla nad wzieciem drugiego tunera z pakietem zlotym

 

Opcja 2.To ceny pojedynczych kanalow HD ktore juz walkowalem zbic cene Eurosport HD i PS HD z 9.90 do 5.90 jak NG HD

 

Opcja 3.Cena tunera HD dla pakietu zlotego rowniez mogla by byc 5.90 w najmie jak obecnie w platynie a nie 9.90.Niby 4 zl ale przez rok sie nazbiera

 

I to wszystko co wymyslilem.Pozdrawiam i zycze milego weekendu

 

Ale i tak CHCEM Extreme Sport w okienku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos drugiego punktu geroja0: coś mi się wydaje, że vectra "zapomniała" obniżyć cen tych dwóch kanałów HD po Euro2008 i olimpiadzie. Wtedy to może jeszcze był sens wołać za jeden kanał 10zł, teraz to jedna wielka pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D Jak widzę, każdy z Nas ma swoją listę życzeń w stosunku do Vectry. Proponuję więc te wszystkie nasze prośby wrzucac na e-mail'a i wysyłać do nich. A znając życie to vectra i tak będzier miała to w d :censored: . Jeśli chodzi o otwarte okienka z pakietu sport na ostro - to pewnie znowu odkodują EUROPSORT 2...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem do nich maila z zapytaniem o kanały TVP. Z tego co mi wiadomo, TVP ma prawa do następnych MŚ w kopaną, a to całkiem niezły pretekst, w końcu w 2006r. dodali PSE właśnie z tego powodu ;)

 

W odpowiedzi otrzymałem, że rozmowy z publiczną się przeciągają, a ich kanały sportowe będą transmitować wszystkie ważne wydarzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahhaha, właśnie wszedłem na stronę Vectry i wyskoczył mi baner, że wśród otwartych okien w marcu będzie m.in. "Kino Polska" :lol2:

Po kliknięciu okazuje się w szczegółach, że chodzi o kuchnia.tv ;)

 

Widocznie jakiś spec do banera na głównej stronie wrzucił niewłaściwe logo stacji :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie .... i tak w złotym cyfrowym nic nie ma
Co Ty piszesz ? twoja ocena jest zbyt pochopna. Jeśli chodzi o pakiet złoty cyfrowy to zawiera on ciekawą ofertę: ma 5 kanałów sportowych podstawowych jak na nasz rynek, 7 filmowych, 11 dokumentalno-przyrodniczych co jest bogatą ofertą jeśli chodzi o tą tematykę, nie mówiąc już o ogólnotematycznych, który posiada nawet TV SILESIA :) Ja bym powiedział, że raczej w platynie nic nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam dekoder SD Vectry (TechniSat) - poniewaz nie moglem sie przestawic na to ich dziwne numerowanie kanalow (od nr 100 w zwyz), ulozylem sobie swoja liste z taka kolejnoscia, jak mialem wczesniej w TV. Czy ktos sie orientuje, jak to wyglada, jak np. dodadza nowy kanal do glownej listy? Wyswietli mi sie jakas informacja na ten temat przy wlaczaniu dekodera, czy musze sam co jakis czas wyszukiwac kanaly od nowa i patrzec, czy czegos nie dodali? I drugie pytanko - czy jesli zrobie wyszukiwanie kanalow od nowa, to moja lista 'B' sie skasuje, czy zostanie bez zmian - jedynie ew. nowosci dodadza sie do glownej listy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie w Technisatach (SD). Przy pojawieniu się nowego kanału na wyświetlaczu dekodera pojawia się napis Info a na ekranie TV plansza z informacją. Taki kanał trzeba jednak dodać ręcznie do swojej listy kanałów. Automatycznie kanał ląduje tylko na głównej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że raczej w platynie nic nie ma...

 

Zgadzam się. Nie wiem, za co płaci się dodatkowo 21zł (14,90 + 5,90). Za Volksmusic, Style Network czy litewską telewizję? Jedyne, co jest tam warte uwagi, to dodatkowe AXNy, NGC i SCI-Fi. Inni operatorzy nie każą sobie dodatkowo płacić za AXNy, więc pozostaje wart uwagi NGC HD za 21zł ;)

 

Reszta to papka. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenniku na stronie wszystko jest jasne i czytelne: jeśli w Twoim mieście jest możliwość wzięcia drugiego dekodera, płacisz za niego dodatkowo 25zł miesięcznie z pakietem złotym lub 40zł miesięcznie z pakietem platynowym (plus wynajem dekodera HD). Jeśli na podstawowym dekoderze masz wykupione jakieś pakiety dodatkowe (C+, HBO itp), na dodatkowym nie będą dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

panowie a czy ktoś wie czy jeśli u mnie jest pakiet pełny za 45zł to czy w momencie wprowadzenia cyfry będzie w tej samej cenie;)?Nie mowie o c+ etc bo to osobno płatne;)I czy ktoś wie Kiedy Oficjalniej będzie Cyfrówka w Bełchatowie? panowie i panie w boa mówią że test testem i od roku mówią że będzie i nie widać:( Nie zależy mi zbyt na tym ale na analogowa ''jakosc'' nie mogę patrzeć;/Wogole zastanawia mnie czy uznają u mnie możliwość podpięcia dekodera:D bo neta i telefonu podpiąć nie chcą bo mówią że stare kable;/Choć wymieniali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...