Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

w sumie nie wiele to zmienia bo nadal nie można skorzystać z upustu tak jak przy złotym. Wychodzi jakieś 72 zł w Olsztynie tak cenią, to jest sporawo. A tak na przestrzeni lat wydaje mi się że nie serwowali chyba ciekawych promocji na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich promocja świąteczna jest pod starym hasłem 'dajemy więcej" - więc nie ma żadnych dodatkowych profitów po za tymi, które już oferowali. Ale szczerze powiedziawszy mogliby dorzucić np. HBO lub CANAL+ np. przez 5 mies za free :smile: korona z głowy by im nie spadła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś może wie jak włączyć napisy w HBO HD? Z moich obserwacji dźwięk 5.1 jest tylko w oryginalnej wersji językowej (pomimo iż pisze, że polski jest 5.1) natomiast polski - jest to tylko stereo. W takim układzie aby słuchać filmu w 5.1 trzeba go słuchać w oryginalnej wersji ale kiedy nie można włączyć napisów jest to trochę bez sensu.

Ps. Na HBO w wersji SD napisy działają normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w sieci:

 

Vectra chce do końca 2009 roku zwiększyć liczbę abonentów telewizji cyfrowej do 240 tys. z obecnych 175 tys. - poinformował na konferencji"Media Summit Tomasz Żurański, prezes spółki.

 

- Planujemy zwiększenie liczby abonentów telewizji cyfrowej do 185 tys. do końca tego roku i do 240 tys. do końca przyszłego roku - powiedział Żurański.

 

Obecnie Vectra ma około 700 tys. abonentów telewizji kablowej, z czego 175 tys. to klienci telewizji cyfrowej. 185 tys. abonentów korzysta z internetu, 40 tys. z telefonii stacjonarnej.

 

Żurański zapowiedział, że w III kwartale 2009 roku Vectra planuje rozszerzyć pakiet usług o osobistą nagrywarkę (PVR). Na przełomie 2009 i 2010 roku w ofercie spółki ma pojawić się video na żądanie (VoD).

 

Prezes podtrzymał wcześniejsze zapowiedzi dwucyfrowej poprawy wyników spółki.

 

- Staramy się, aby te wzrosty były co najmniej dwucyfrowe w kategorii EBITDA i przychodów - powiedział Żurański.

 

Vectra jest drugim pod względem liczby abonentów operatorem kablowym w Polsce i dostawcą usługi triple play. Spółka obejmuje swoim zasięgiem 137 miast.

 

Źródło: wp.pl/PAP

 

Tekst z media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zależy czy będą czekać aż klienci sami będą przechodzić na cyfrę czy może im trochę ;-) pomogą jakąś atrakcyjną promocją. Mnie najbardziej boli to że dają promocję na pakiety a nie na przykład na samą cyfrę. Nie każdemu potrzeba kompletu usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No świetnie! W sytuacji, gbyby nie mieli poślizgów (które zawsze mają), to na PVR czekamy jeszcze prawie rok? Następnie przez pół roku usługa będzie optymalizowana (jak każda nowa), czyli w połowie 2010 dopiero będę mógł zatrzymać program i iść siusiu?

 

To ja to chromolę i idę do JAMBOXa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artkon - jeśli chodzi o HBO HD to niestety nie ma możliwości włączania napisów. W tym temacie chyba trzeba atakować infolinię HBO aby udostępnili napisy tak jak to jest na pozostałych ich kanałach.

Ale jest pewne rozwiązanie : można włączyć telegazetę na stronę 776 i tam są wyświetlane napisy do kanału HD. Tylko co z tego -napisy są w bardzo małej czcionce i na dodatek o około 5 sekund wyprzedzają dialogi !!! Poza tym zamiast litery "ł" ukazuje się litera "B".

Ponadto zauważyłem że często na wersji oryginalnej jest brak synchronizacji dżwięku z obrazem .

Napisz czy u Ciebie jest z tymi problemami tak samo.

Dżwięk DD5.1 jest tylko na wersji oryginalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Vectry-wlaczcie w koncu MTVN HD i TVP HD i obnizcie ceny pojedynczych kanalow HD z 9.90 na 6 bo to skandal jest.Zeby miec MTVN HD musze albo cyfre+ dobic do platyny albo n.TVP HD moglibyscie do platyny wrzucic za free.Ma ktos jakies przecieki czy mozna liczyc na cuda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial wiedziec jakie to przeszkody stoja na drodze.TVP HD przeciez jest testowo a jeden kanal HD jak MTV to przeciez nie tak duzo.Kilka mniejszych kablowek moze go miec a my nie.A te ceny za pojedyncze opcje to wolaja o pomste do nieba.Chcialem wziasc canal+ w Vectrze 6 za 26 +6 za 36 ale bardziej sie chyba oplaca wziasc podstawowy w cyfrze dojdzie mi extreme i bede mogl sobie wziasc jeszcze Eurosport HD i MTVN HD po 5 zl a jak sie okaze ze mozna i HBO osobno wziasc i po 5 miesiacach zrezygnowac to sie zapisze na HBO tez.Panowie z Vectry robcie cos bo wolalbym Wam zaplacic niz wsadzac talerz za okno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artkon - jeśli chodzi o HBO HD to niestety nie ma możliwości włączania napisów...

No to nieźle namieszane z tym dźwiękiem w HBO HD. Powiem Ci, że dopiero kupiłem kino domowe i zaczynam oglądać filmy w HBO z dźwiękiem 5.1 - nie zauważyłem jeszcze efektu braku synchronizacji dźwięku z obrazem w wersji oryginalnej na HBO HD. Ale jak pisałem dopiero zaczynam oglądać w 5.1. Może to kwestia na ile dynamiczne są sceny w filmie. Wyglądało by na to iż wtedy nie wyrabia się dekoder. Miewałem takie efekty na starym dvd oglądając filmy divx.

Napisy z telegazety faktycznie są wyprzedzone choć u mnie nie widziałem na razie problemów z polskimi znakami o których pisałeś. Kiedy pooglądam więcej filmów i zauważę brak synchronizacji dźwięku w wersji oryginalnej 5.1 to napiszę.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 grudnia nasz „Sen o Warszawie” się spełni – mówi szef nowego kanału TVN Maciej Maciejowski. To wtedy ma ruszyć emisja nowego dziecka koncernu ITI. Kanał będzie dostępny w sieciach kablowych Aster, UPC, Multimedia, Vectra, a także na platformach „n” i Cyfra +.

Źródło: Życie Warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego VECTRA tak oszukuje 3 razy była awaria i to akurat w weekend za te pieniądze co się płaci powinno być ok a tu guzik nawet przepraszam nie było jak się dzwoni to strugają głupka przychodzą po dwa rachunki z Gdyni i z biura wiec który płacić ? niech tylko w święta znów niby awaria będzie :> to ja rezygnuje :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 grudnia nasz „Sen o Warszawie” się spełni – mówi szef nowego kanału TVN Maciej Maciejowski. To wtedy ma ruszyć emisja nowego dziecka koncernu ITI. Kanał będzie dostępny w sieciach kablowych Aster, UPC, Multimedia, Vectra, a także na platformach „n” i Cyfra +.

Źródło: Życie Warszawy

 

 

 

czy to znaczy ze tvn Warszawa pojawi sie w ofercie vectry??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Na Gornym Slasku osobno za kanaly HD trzeba placic 9.90 czy u kogos jest inaczej ?Chcialem brac cyfre+ na rok ale po przeliczeniu stwierdzilem ze wezme chyba canal+ z Vectry po Eurosport HD wyjdzie mi 15 zl wiecej niz w Cyfrze i nie bede mial MTVN HD ale przynajmniej nie bede sie stresowal zakladaniem anteny czy rezygnacja umowy i oddawaniem sprzetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...