Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie konkurencji kablowej brak, więc jestem na nich skazany. Ewentualnie nc+, ale siatkówkę oglądam :) Myślę, że dadzą to co koledzy pisali wcześniej za 95zł. Teraz po podwyżce płaciłbym prawie 106zl za platynę+16mb+hd+sno. Szybszego neta nie potrzebuje, ale jak zaproponuje to zmartwiony nie będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w Wawy, i u mnie w bolku jest Vectra i UPC. I całe szczęście żę mam konkurencję dlatego nie dawno przeszedłem z UPC do Vectry i dostałem dobre warunki. Niestety nie udało się podobnie zrobić teraz w związku ze zmianą regulaminu w Vectrze. Aczkolwiek jestem bardzo zadowolony z obecnego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Vectra w porównaniu do UPC ma jeden + ten plus to nSport gdzie ostatnio lecą mecze sobota - Valencia, niedziela - PSG, a dziś Real

 

Po za tym same minusy. Brak Fox - najlepszego w Polsce kanału serialowego, Planete+ - najlepszego w Polsce kanału dokumentalnego, Sundance Channel - najlepszego na świecie kanału z kinem niezależnym, po za tym brak wszystkich kanałów polskojęzycznych nadających FTA. Oferta Vectry w porównaniu z bezpośrednimi konkurentami czyli UPC i Multimedią to dno. Pierwsi nie maja tylko Nsportu a drudzy tylko pełnego pakietu Canal+. Mają do wyboru dwa podobne kanały czyli angielskojęzyczny Trance Sport HD i polski Family Sport HD. Vectra włącza ten pierwszy. Gdzie tu logika. Wg pani Wojtaszko Polak woli oglądać kanały z angielską fonią! W tej sytuacji nie dziwi lawina wypowiedzeń (przy okazji zmiany regulaminu) która miała miejsce np: w Warszawie, a pewnie i w innych miastach. Aby zatrzymać abonentów dawali platyne i internet 40 mb/s (80 w nocy) za 20 zł miesięcznie przez pół roku! przy umowach na dwa lata, ale to tylko w stolicy gdzie mają konkurencje która ma dużo lepszą ofertę, no i sporo pozostało. Tych z którymi rozmawiałem skusiła cena, ale jak mówili przy nadarzającej się okazji wybiorą jednak konkurencje, bo ile można czekać na wymienione przez mnie kanały. Brak Nsportu można przeboleć i tak praktycznie nic w nim nie ma oprócz Ligi Mistrzów i to zaledwie dwa mecze z każdej kolejki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTFl. Sundance Channel z 5 filmami powtarzanymi w kółko to dla Ciebie coś lepszego niz nSport i pełna paczka Canal+, to już jest szczyt fanbojstwa ;-).

 

Planete w Vectrze nie ma, jest za to bardzo dobre Viasat History/Nature w HD. Coś za coś. Zapewne także Novela TV HD w Multimedii jest lepsza od Eurosportu 2 HD w Vectrze ;). Co do UPC - przypominam, że jeszcze do lipca nie miała w ofercie nawet całej paczki HBO i Cinemax w HBO. Wszystkie te trzy sieci są porównywalne. Mają o wiele lepszą ofertę niż platformy cyfrowe, ale każda ma jakieś braki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Vectra w porównaniu do UPC ma jeden + ten plus to nSport gdzie ostatnio lecą mecze sobota - Valencia, niedziela - PSG, a dziś Real

 

Po za tym same minusy. Brak Fox - najlepszego w Polsce kanału serialowego, Planete+ - najlepszego w Polsce kanału dokumentalnego, Sundance Channel - najlepszego na świecie kanału z kinem niezależnym, po za tym brak wszystkich kanałów polskojęzycznych nadających FTA. Oferta Vectry w porównaniu z bezpośrednimi konkurentami czyli UPC i Multimedią to dno. Pierwsi nie maja tylko Nsportu a drudzy tylko pełnego pakietu Canal+. Mają do wyboru dwa podobne kanały czyli angielskojęzyczny Trance Sport HD i polski Family Sport HD. Vectra włącza ten pierwszy. Gdzie tu logika. Wg pani Wojtaszko Polak woli oglądać kanały z angielską fonią! W tej sytuacji nie dziwi lawina wypowiedzeń (przy okazji zmiany regulaminu) która miała miejsce np: w Warszawie, a pewnie i w innych miastach. Aby zatrzymać abonentów dawali platyne i internet 40 mb/s (80 w nocy) za 20 zł miesięcznie przez pół roku! przy umowach na dwa lata, ale to tylko w stolicy gdzie mają konkurencje która ma dużo lepszą ofertę, no i sporo pozostało. Tych z którymi rozmawiałem skusiła cena, ale jak mówili przy nadarzającej się okazji wybiorą jednak konkurencje, bo ile można czekać na wymienione przez mnie kanały. Brak Nsportu można przeboleć i tak praktycznie nic w nim nie ma oprócz Ligi Mistrzów i to zaledwie dwa mecze z każdej kolejki...

 

Skąd wiziąłeś określenie najlepszy ?. Jest to Twoje subiektuwne spojrzenie czy masz jakieś źródła które o tym wyraźnie mówią ?.

NSport to jednak nie tylko LM, ale i Ekstraliga Żużlowa na żywo, Ligue 1 na żywo, T-Mobile Ekstraklasa i kilka innych wydarzeń sportowych + powtórki meczów z np. ligi hiszpańskiej i magazyny sportowe. Dlatego też w moim przypadku porzegnałem się z UPC na korzyść Vectry, głównie ze względu na cenę ale i na NSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie Vectry są pewne braki - wspomniany Planete+ czy FOX, ale używanie słowa "dno" w określeniu pakietu programowego zawierającego ponad 100 programów przypomina marudzenie rozpieszczonego dziecka :)

 

Przeciętny abonent nie rezygnuje z powodu tego, że UPC dodało jakieś nowe kanały, a Vectra nie :) Klient patrzy na cenę i awaryjność. Reszta to już są dodatki. Szczegóły ofertowe to już tylko dla zapalonych tele-sat-maniaków takich jak my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem z końcem miesiąca ze wszystkich usług Vectry,dziś dostałem propozycje umowy na sam internet bo taka mnie interesowała.Nowa umowa Flashnet 20Mb za 45zł,umowa 24 miesiące,aktywacja 0zł,instalacja 0zł.Zgodziłem się i myślę że to dobra oferta.

 

Mnie odwiedził dzisiaj PH też oprócz internetu nic mnie nie interesowało , ale 60 Mb + złoty = 55 zł . Myślę że to też dobra oferta. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt w Olsztynie nie zauważył, że od wczoraj jest VOD? Co prawda "repertuar" pozostawia wiele do życzenia, ale "w końcu" po latach czekania jest ;)

Niestety jestem posiadaczem dekodera 5810CDX i "nie zauważyłem" ;) W 2008 r. usługa była "blisko wdrożenia", więc w sumie to już macham ręką jak przyjdzie mi poczekać jeszcze z rok :P

 

PS: Na stronie Vectry informują, że z początkiem września zaprezentują nowe oferty dla stałych klientów. Ciekawe czym tym razem nas (nie) zaskoczą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...