Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@ksx - na Twoim miejscu ekspresowo wykupiłbym opcję HD za 6 zł jeśli tylko jest taka możliwość. Wiesz, Vectra nie będzie nic robić z kanałami, poza zmianą ich miejsca w EPG. Przejdą one rebranding który robi nC+ i nadawać będą 24 h. na dobę itd. Dlatego w momencie gdy masz tylko paczkę SD, obawiam się, że zaproponują Ci jedynie wykupienie paczki C+ Platinum za 49zł (gdzie masz pełną ilość kanałów). A 5 kwietnia będziesz miał nadal dostęp do tych samych kanałów

 

Z tego co mi przekazał konsultant Vectry wynika, że mając pakiet Canal+ w SD od 5 kwietnia będę miał dostęp do nowej paczki i wcale nie muszę dodatkowo mieć opcji w HD. Mimo wszystko opcja za 6 zł jest kusząca biorąc pod uwagę to, iż będą to prawdopodobnie najlepsze kanały na rynku.

W poniedziałek jestem w swoim BOK więc dam znać czy można jeszcze dokupić opcje HD za 6zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego za pakiet z dwoma dekoderami HD to bym nie zapłacił w Vectrze tyle ile w Polsacie - 59,90 zł/mies.

 

I tu się mylisz, bo ja płacę nawet mniej- za platynę + dekoder z nagrywarką 50 zł, do tego multiroom HD 5,90, sport na ostro za 1 zł i wifi za darmo co daje w sumie 56,90 zł. Czyli jeszcze oszczędzam 3 zł, nie mówiąc o duuużo bogatszej ofercie programowej(jedyna przewaga CP to Fox HD). Nikt mi nie powie, że w Vectrze nie można wynegocjować dobrej ceny:-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Nie wiem jak to będzie w praktyce bo mi jeszcze te 18 miesięcy nie minęło ale umowa jest na czas nieoznaczony. Co innego jest w regulaminie promocji. Natomiast w bok twierdzą, że to umowa odnawialna co 6 miesięcy z gwarancją ceny. Zakładam zatem, że jest jak mówi bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek podpisałem w punkcie Vectry umowę na multiroom. Dodatkowo pracownik zaoferował mi dodatkowy pakiet OSTRY za 1zł przez okres 6 miesięcy, a po tych 6 miesiącach 29zł. Nie chciałem brać tej opcji jednak pracownik powiedział, że w 5 miesiącu mogę zrezygnować z tej opcji. Teraz się zastanawiam jak będzie wyglądała rezygnacja i czy będzie ona bezpłatna. Ma może ktoś ten pakiet w tej promocji. Pracownik nic nie wspominał o kosztach za rezygnacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc mamy informację potwierdzoną na oficjalnym "fejsbukowym" koncie Vectry - http://www.facebook.com/cyfrowavectra odnośnie tych osób, które korzystają obecnie z pakietu Canal+ w SD za 19,99. Zyskamy, UWAGA, dodatkowo 2 kanały i wszystko w HD! Szok Cyt. "Abonenci korzystający z aktualnej oferty Pakietów Canal + zostaną automatycznie przełączeniu do Pakietu Canal + Platinum bez zmiany ceny. W wymienionym abonamencie dostępnych będzie 12 kanałów, w tym 6 w wersji HD".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek podpisałem w punkcie Vectry umowę na multiroom. Dodatkowo pracownik zaoferował mi dodatkowy pakiet OSTRY za 1zł przez okres 6 miesięcy, a po tych 6 miesiącach 29zł. Nie chciałem brać tej opcji jednak pracownik powiedział, że w 5 miesiącu mogę zrezygnować z tej opcji. Teraz się zastanawiam jak będzie wyglądała rezygnacja i czy będzie ona bezpłatna. Ma może ktoś ten pakiet w tej promocji. Pracownik nic nie wspominał o kosztach za rezygnacje.

 

Pakiet ostry? Chyba chodzi o sport na ostro. Pakietu ostrego juz dawno nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek podpisałem w punkcie Vectry umowę na multiroom. Dodatkowo pracownik zaoferował mi dodatkowy pakiet OSTRY za 1zł przez okres 6 miesięcy, a po tych 6 miesiącach 29zł. Nie chciałem brać tej opcji jednak pracownik powiedział, że w 5 miesiącu mogę zrezygnować z tej opcji. Teraz się zastanawiam jak będzie wyglądała rezygnacja i czy będzie ona bezpłatna. Ma może ktoś ten pakiet w tej promocji. Pracownik nic nie wspominał o kosztach za rezygnacje.

Ja tego nie brałem. Koszty rezygnacji wynoszą 0zł ale jak nie złożysz wypowiedzenia to umowa automatycznie odnawia się chyba na 6 miesięcy i wtedy musisz już bulić :-).

Pakiet ostry? Chyba chodzi o sport na ostro. Pakietu ostrego juz dawno nie ma.

Tak Pakiet OSTRY.

Oferowany jest przy usłudze Multiroom za 1 zł przez 6 miesięcy a po tym okresie za 29,90.

W jego skład wchodzi Sport na ostro i Pakiet Erotyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc mamy informację potwierdzoną na oficjalnym "fejsbukowym" koncie Vectry - http://www.facebook.com/cyfrowavectra odnośnie tych osób, które korzystają obecnie z pakietu Canal+ w SD za 19,99. Zyskamy, UWAGA, dodatkowo 2 kanały i wszystko w HD! Szok Cyt. "Abonenci korzystający z aktualnej oferty Pakietów Canal + zostaną automatycznie przełączeniu do Pakietu Canal + Platinum bez zmiany ceny. W wymienionym abonamencie dostępnych będzie 12 kanałów, w tym 6 w wersji HD".

No i super. Kolejny raz wypada podkreślić, że Vectra spisała się w wypadku nowej paczki (n)C+ na medal. Brawo. Osobiście - jestem zachwycony. Dajcie jeszcze FOX HD i będzie komplet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć. W telewizji oglądam głównie sport. A tutaj, mając jeden dekoder mamy praktycznie wszystko co prawdziwy kibic chciałby mieć. C+ Sport, Polsat Sport, NSport, Orange Sport itd. :) Szkoda tylko abonentów enki i Cyfry+... :)

Najbardziej skorzystali ci abonenci Vectry, którzy "załapali się" na paczkę C+ w promocji za 19,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super. Kolejny raz wypada podkreślić, że Vectra spisała się w wypadku nowej paczki (n)C+ na medal. Brawo. Osobiście - jestem zachwycony. Dajcie jeszcze FOX HD i będzie komplet :)

 

Mam dokładnie te same odczucia, oby Vectra i tu się postarała. Ja już piszę rezygnację z N-ki, dokupuję HBO i miałbym wszystkie programy, które mnie interesują. Tak z ciekawości warto wziąć HBO GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to mam szybki net, żeby ściągnąć film 700mb w 2-3 minuty i puścić sobie na TV...

 

Przez rok czasu posiadania Full Pack Canal + HD nie oglądałem żadnego filmu ( żona oglądała Misja Afganistan )i co z tego jak kilka minut po emisji odcinka na torcie wychodziła wersja SD i HD do ściągniecia. Osobiście oglądałem Podbeskidzie na C+SportHD... ( to samo leciało na Polsat Sport Extra HD, a to mam za 1zł ) więc nie rozumiem po co płacić tyle kasy za HBO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oferty programowej Vectry w dniu 21 kwietnia zniknie kolejny kanał. Tym razem portugalski RTPi. Podobno umowę wypowiedział im nadawca - info z kanału planszowego Vectra Info...

Na kanale 100 Info jest informacja ze nadawca RTP zaprzestaje nadawania w Vectrze z dniem 21 kwietnia. Jest również drobnym drukiem info że przysługuje abonentom z tego tytułu możliwość rezygnacji z usług :)

 

Zajefajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...