Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wciąż czekam na kanał FOX - z tego co udało mi się dowiedzieć FOX International Channels Poland prowadzi negocjacje z Vectrą.

Witam serdecznie,

 

 

 

dziękujemy za zapytanie i cieszymy się, ze mamy tak wiernych fanów.

 

Nam również zależy na tym aby kanał FOX był dostępny w jak najszerszej dystrybucji, także w Vectrze.

 

Prowadzimy rozmowy z tym operatorem jednak ich ostateczny wynik zależy nie tylko od nas. Niemniej jednak mamy nadzieję, że kanał pojawi się w ofercie Vectry.

 

Proponuję również skontaktować się przedstawicielami tego operatora.

 

 

 

Z poważaniem

 

Zespół FOX International Channels Poland

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisz mi jaka usługa z Vectry jest pełnowartościowa ? Napewno nie jest nią telewizja cyfrowa.

Jakość którą oferuje cyfrowa Vectra to 1/3 (słownie jedna trzecia) tego co abonenci powinni otrzymać na ekranie. To jakie programy są oferowane to zupełnie inna historia :-). Z drugiej strony po co taki kanał jak C+ weekend HD skoro tam cały czas jest plansza która tak w SD jak i w HD wygląda tak samo :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie każdy ma swoje wymagania co do dtv w vectrze tak jest było i będzie mnie najbardziej drażni że vectra nie stara się przyciągać klientów a wręcz przeciwnie odpycha jest żenada

i powiem wam że dobrze ze są osoby krytyczne wobec tego operatora bo może będzie przez to więcej na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony po co taki kanał jak C+ weekend HD skoro tam cały czas jest plansza która tak w SD jak i w HD wygląda tak samo :-).

Po pierwsze po to, że płacę duże pieniądze za całą paczkę C+HD(więcej niż za cały pakiet złoty!), a po drugie w najbliższą niedzielę są na tym kanale dwa fajne mecze Osasuna- Barcelona i Montpellier- OM, które powinienem obejrzeć w dobrej jakości, a Vectra mi to uniemożliwia. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja dziś też dostałem informację o nowych kanałach, info o braku podwyżki moich abonamentów za usługi oraz info o zmianie regulaminu świadczenia usług. W związku z tym ostatnim, jeśli ktoś ma ochotę na zmiany, może wypowiedzieć umowę przed końcem września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) zawitałem na forum właśnie aby spytać o taką to sposobność rozwiązania umowy z Vectrą na skutek zmiany ichniego regulaminu od dnia 2012.10.01...

czy mógłby ktoś uprzejmy opisać procedurę / postępowanie ?

czy zmierzam do BOKU następnie wypełniam tak przygotowany wniosek o rozwiązanie wszystkich udostępnionych mediów (internet + tv w moim przypadku) wychodzę z potwierdzeniem i wówczas jestem wolny od vectry po 30 dniach i jednocześnie nie płacę kary za przedterminowe rozwiązanie umowy...?

 

czy możliwe jest rozwiązanie umowy przez jedną osobę (w sposób opisany powyżej) a zawiązanie przez inną dla tego samego lokalu ale już na nowych promocyjnych warunkach (podobnie jak przedmówca chciałem zmienić złoty TV na Platyne)

 

pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cichy3000

Ja dzisiaj złożyłem rezygnację w BOK-u, z terminem rozwiązania umowy na dzień 30.09.2012, ale powiedziano mi że pisma z wypowiedzeniem można składać tylko do 31.08.2012. Teraz czekam na tel. z biura utrzymania klienta, mam nadzieję na satysfakcjonującą mnie ofertę, zawsze mogę wycofać rezygnację:). W BOK-u zaproponowali mi paczkę z platyną, Canal+HD, netem 8MB za ponad 160 zł, kiedy teraz płacę 103- za samą platynę zażyczyli sobie 50 zł! Nie ma sensu z nimi rozmawiać, kobieta niemalże mnie przepraszała za tę ofertę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteście pewni że trzeba wypowiedać umowe? Nie możecie zmienić na platyne bez tych cyrków? Przecież chcecie płacić Vectrze więcej. Może wystarczy pójść do bok i zmienić warunki na inne (wyższe).

 

Oczywiście że nie.

Jeśli ktoś chce zmienić pakiet na wyższy nie musi wypowiadać obecnej umowy. Wypowiedzenia dokonuje się w przypadku chęci rozstania z Vectrą lub w przypadku chęci zmiany pakietu na niższy.

Chyba w BOK'u cena okaże się zaporowa co niestety często jest normą w lokalnych BOK'ach bo taka polityka Vectry. Wtedy zrywamy umowę i czekamy na normalną ofertę z biura utrzymania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie rzecz w tym że upłynął okres miesięcy promocyjnej ceny za abonament (69,90 - Złoty + internet 16/24) i teraz przyjdzie mi płacić 89,90 + od 2012.10.01 +5,40zł podwyżki...

plan jest taki aby pójść w poniedziałek i złożyć rezygnację... a następnie na innego lokatora mieszkania zawiązać umowę z okolicznym sprzedawcą Vectry na którego spam-ulotce widnieje oferta: Platyna + internet 24/64 za 80zł...

w poniedziałek wizyta w BOK'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również wczoraj otrzymałem pismo z Vectry, ale wyraźnie zaznaczone jest że nie będzie podwyżki moich abonamentów za usługi. A dodam, że mam platyne , Canal +, 8 Mb.

To nowy cennik obowiązuje tylko na nowo zawierane umowy ??

Blank, można wiedzieć ile płacisz, jaki masz dekoder i czy C+HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...