Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Shadowriver jezeli chodzi o ten dekoder AZ BOX HD to posiada on sieciówkę (Ferguson jej nie ma), dwa uniwersalne czytniki kart, dwie kieszenie na moduły, stream: MPEG-4/h-264, flash memory: 8Mbytes, ports: 1 x component Y/pb/pr, digital 5.1 CH, 1xHDMI, 1x ETHERNET, dodatkowy topic jest na sat kurierze poświęcony tego typu dekoderowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj mi linka do tego topicu i specyfikacje :P podejrzewam ze ten odbiornik jest tunerem DVB-S a nie DVB-C :>

 

btw.

 

Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD w Multimedia Polska

 

 

Sieć kablowa Multimedia Polska jako pierwsza dołączy do swojej oferty kanały Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD (Canal+ Cyfrowy). Na chwilę obecną operator prowadzi ich emisję testową, która nie jest dostępna dla klientów. Kanały mają wystartować z regularną emisją w ciągu najbliższych tygodni.

Do tej pory Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD można było oglądać jedynie będąc abonentem platformy satelitarnej Cyfra+. Powodem było to, że większość sieci kablowych nie była przygotowana technicznie do takiego kroku.

 

Do końca 2008 roku Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD mają pojawić się także w ofertach sieci kablowych UPC Polska i Vectra.

 

 

Zrodlo:SatKurier.pl

 

Więc C+ jest już pewne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest PVR, a potrzebny jest odbiornik bez drogiego dysku, tak by HD było bardziej dostępny :> i dodatkowo ten model jest tylko do SD...

 

Jedynym odbiornikiem Technistata z obsługą HD jest DigiCoder S2 HD i nie ma jeszcze odpowiednika dla DVB-C (DigiCoder K2 HD), ale to kwestia czasu kiedy się pojawi :P możliwe że to będzie nasz odbiornik PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli powoli karty zostają odkryte jeśli idzie o HD,filmowy kanał-C+HD,sportowy-C+SPORT-najważniejsze kanały HD(film,sport-,wiem że pewnie będzie jeszcze np. Discovery czy NG HD dodatkowo płatny ale to mnie nie interesuje za bardzo),pewnie już więcej nie będzie kanałów HD sportowych i filmowych,szkoda bo liczyłem po cichutku na N-sport bo wtedy oferta sportowa byłaby kompletna,

czyli: pakiet podstawowy(50 złotych)+39 złotych Canal Plus + 6 złotych C+HD razem 95 złotych,pytanie tylko ile kosztować będzie dekoder(niestety może być wynajem i kwota będzie ponad 100 zeta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt kanałów pod znaku n to marka kablówki :P Vectra i UPC raczej na pewno na to nie pójdą, jeżeli nikt się nie skusi na ich ofertę to może w końcu zmienią zdanie.

 

Coś mi mówi że C+ Film i C+ Sport to inna oferta nie związana z Vectra :>to C+ pcha te kanały do kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę przeszukałem i znalazłem tylko 2 odbiorniki DVB-C z HD bez dysku pasujące do Cyfrowej Vectry dodatkowo tej samej firmy ;p:

 

http://www.afterdawn.com/hardware/produ ... -c_5800_hd - Handan DVB-C 5800 HD (ma dużą wadę: brak trybu RGB w SCARTcie! ale nie ma znaczenia bo jest HDMI)

http://www.welho.fi/en/Homes/SetTopBoxe ... fault.aspx - Handan CV-5500 HD

 

Pasujące, czyli posiadający wbudowany moduł Conaxa. Zwracajcie na to uwagę w waszych poszukiwaniach :P

Musze przyznać że jest więcej odbiorników z obsługą HD z dyskiem niż bez dysku, dodatkowo sklepom nie opłaca się sprzedaż tunerów DVB-C bo głównie operator się tym zajmuje, co sprawia że trudno znaleść w internecie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Dlaczego w naszej ofercie cyfrowej nie ma otwartych okienek canal+ , które daje on co dzień rano i wieczorem ? Czyzby był problem z tym feralnym kluczem? Chyba jest jakiś sposób aby temu zaradzić. Wiem wiem analog mamy, no ale mimo wszystko chciałbym zobaczyć cyfrową wersję :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio widziałem to było jakieś 20 minutowe (20:40-21:00) na C+ i C+ Sport.
Co do pierwszego kanału, to mogę się zgodzić, ale C+ Sport z niekodowanymi okienkami? Wiem, że na satelicie nie dają, a już tym bardziej nie w kablówce... Niech mnie ktoś poprawi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast w Kielcach odkodowywują sam canal+ film :|

 

NEWS Z OSTATNIEJ CHWILI:

Dostałem e-maila od vectry w ktorym piszą, ze w najbliższym czasie nie planują wprowadzenia nowych ofert programowych zarówno analogowych jak i cyfrowych. :idea: No a HD o którym tak głośno? Widac BOK vectry pracuje wręcz do [beep] :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...