Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie nie rozumiem polityki Vectry, ktoś zajmujący się tam tzw. PR powinien dawno odejść. Po dodaniu kanałów Polsatu, na co niewielu abonentów liczyło, mogli liczyć na dopływ nowych klientów i lepsze nastroje obecnych. Ale oczywiście Vectra musi wszystko spie... zepsuć. Czemu służy zabranie Planete, przesunięcie Ale Kino do platyny i prawdopodobnie zabranie go z analogu??? Niedawno Cyfromaniak twierdziłeś, że wszystko wskazuje na dodanie C+ gol i weekend w HD- dalej w to wierzysz? Sam na fali euforii zastanawiałem się nad zrezygnowaniem z N-ki i poszerzeniem oferty Vectry, teraz mam coraz większe wątpliwości. Kto mi zagwarantuje, że za chwile jakiś inteligentny inaczej z zarządu Vectry nie wpadnie na pomysł zabrania kolejnych kanałów!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy z Bielska -Białej ma cyfrową VECTRE dekoder SD,i zauważył,ze co jakiś czas zanika mu kanał na którym ogląda telewizje ,i wyskakuje program kodowany.Znajomy aby dalej oglądać wyłancza na pilocie dekorer na pare sekund,poponownym włączeniu dekodera wszystko wraca do normy.Chciałby wiedzieć czy to wina dekodera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra na Facebooku-"w związku z inflacją i wzrostem kosztów naszej działalności, zdecydowaliśmy się na zmianę cen. Chcąc dostosować obowiązujące ceny do realiów rynkowych zmieniliśmy opłaty w wybranych ofertach. Liczmy, ze łączna cena za nasze usługi jest nadal bardzo konkurencyjna."

 

Nie dość że usuwają kanały to i podnoszą ceny. S[beep]...two Vectry nie zna granic i ci oszuści reklamują się że dają więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziły się zatem wszystkie obawy, że wprowadzenie Polsatów spowoduje podwyższenie cen i wycofanie części kanałów. Ubolewam nad Planete+, który prezentował zupełnie inny punkt widzenia i unikalny dokument, a nie seriale o chopperach, bimbrownikach, przestępcach, pilotach czy inną sieczkę z Discovery + NGC, która będzie powtarzana w kółko. Teraz to samo leci już nawet na TV Puls. Sytuacja przypomina emisje Stawki większej niż życie czy Czterej pancernych, które to seriale ostatnio były dosłownie wszędzie... Baza kontentu robi się strasznie uboga i widać jak na dłoni, że programów po prostu jest za dużo, a nowej treści za mało.

Co do jakości obrazu to tu też nic się nie zmieniło - jest kaszana. Przed modernizacją często oglądałem TV z bliskiej odległości - teraz jest to niemożliwe. Widać pionowe budowle z pikseli, szczególnie na kolarstwie czy innym dynamicznym sporcie. Już TV Online lepiej wygląda czasami. Fakt, z głębi salonu obraz jest dobry, dlatego ludzie nie narzekają. Jednak przyjdzie zapłakać gdy pojawią się na święta TV 40" lub większe... Ogólnie nie jestem zadowolony, ale człowiek nie chce zamieniać siekierki na kijek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok...i z checia bym zrezygnowal...ale utknalem w promocji z X-boxem i pewnie bez konsekwencji z nim zwiazanych nie uda mi sie bezkarnie wyplatac.W dodatku w miedzyczasie on mi sie zrypal i nie uwzgledniono mi reklamacji,wiec ciut dolozylem i kupilem sama konsole,a bebechy przelozylem ze starego,reszte sprzedajac na czesci...Nie mam wiec mozliwosc zwrotu konsoli,wiec zapewne i nie moge rozwiazac umowy bez dodatkowych kosztow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok...i z checia bym zrezygnowal...ale utknalem w promocji z X-boxem (...),wiec zapewne i nie moge rozwiazac umowy bez dodatkowych kosztow...

Przeczytaj warunki umowy i pierwszą FV. Możliwe że np. za X-boxa zapłaciłeś np 1,00 PLN zobowiązując się do kontynuowania umowy przez 3 lata. Jeśli tak by było, to odstąpienie od umowy z winy operatora powinno być możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra na Facebooku-"w związku z inflacją i wzrostem kosztów naszej działalności, zdecydowaliśmy się na zmianę cen. Chcąc dostosować obowiązujące ceny do realiów rynkowych zmieniliśmy opłaty w wybranych ofertach. Liczmy, ze łączna cena za nasze usługi jest nadal bardzo konkurencyjna."

 

Nie dość że usuwają kanały to i podnoszą ceny. [beep]...two Vectry nie zna granic i ci oszuści reklamują się że dają więcej...

 

Bo dają więcej :D Nowości więcej niż wycofanych kanałów :D

 

Od kiedy to Ale Kino ma zostać przeniesione do platyny? Bo o wycofaniu Planet+, Domo+ i Kuchnia+ piszą tylko ze do końca roku

 

Czy przypadkiem wycofanie kanałów Canal+ Cyfrowego to nie jest zasługa UPC jakby nie było udziałowca Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem wycofanie kanałów Canal+ Cyfrowego to nie jest zasługa UPC jakby nie było udziałowca Cyfry+

 

Jeśli by to miało być takie zagranie to C+ zblokował by wszystkie kanały z oferty, a przynajmniej wszystkie z pakietu złotego i platynowego.

W najlepszym przypadku pozostałaby płatna paczka C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra na Facebooku-"w związku z inflacją i wzrostem kosztów naszej działalności, zdecydowaliśmy się na zmianę cen. Chcąc dostosować obowiązujące ceny do realiów rynkowych zmieniliśmy opłaty w wybranych ofertach. Liczmy, ze łączna cena za nasze usługi jest nadal bardzo konkurencyjna.

 

Ciekawe ile ta podwyżka wyniesie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długim czasie obserwacji Forum. Muszę jednak napisać coś, czym pewnie Ameryki nie odkryję. Chciałbym jednak zapytać użytkowników Technisata (SD) jaki mają bitrate na kanale TVP2. Po zauważeniu fatalnego obrazu z Eska Music Awards z ciekawości poobserwowałem ten parametr. Okazuje się, że wahania są bardzo niewielkie i nigdy nie są mniejsze niż 2,8Mbit/s ale 3 Mbitów też nie zdarzyło się przekroczyć. Możecie się domyślać, że jakość obrazu jest na fatalnym poziomie. Piksele nawet na statycznych scenach da się liczyć. Podczas dynamicznych jest tak źle, że trudno odróżnić twarze a gdy dochodzą do tego efekty świetlne no to mamy obraz podobny do nagrywanego z telefonu sprzed paru lat. Piszę z Radomia, a telewizor to poczciwy, kilkunastoletni i kineskopowy 25-calak (więc teoretycznie nie powinno być tego aż tak widać). Prawda jest taka, że po raz pierwszy chciało mi się poszukać drugiego pilota i przestawić tv na analog. Nie wdaje się w dyskusję, czy ten parametr jest aż tak ważny, czy nie i jakie są standardy polskich kablówek. Chciałbym poznać odpowiedź na pytanie czy w innych miastach bitrate też jest ustawiony aż w takim stopniu "na sztywno" na tym kanale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...