Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do tych, ktorzy wygrali konkurs "4 paczki na 100 dni". Jaki macie klucz w dostępie warunkowym Conax? , bo ja mam super paczkę i jest on taki: 010002c4 a mam wszystko oprócz paczki spice :wink:

 

Na początku miesiąca był kod 01000ec04. Po kilku dniach pojawił się drugi kod: 0100ec00

Są wiec tak jakby 2 uprawnienia na luty :roll:

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku miesiąca był kod 01000ec04. Po kilku dniach pojawił się drugi kod: 0100ec00

Są wiec tak jakby 2 uprawnienia na luty :roll:

:?:

 

U mnie tak samo, dodatkowo jak sie ten drugi klucz pojawił to przez cały dzień miałem zakodowany pakiet złoty (reszta działała), po kilku telefonach oddali sprawę do działu technicznego ;)

 

Edit: U mnie - 01000eec, 01000ec0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tan numer to prawdopodobnie seria flag która mówi do jakich pakietów daje dostęp dany klucz :>

Flaga to jeden bit oznaczające włączenie / wyłączenie :P true / false czyli dane bool'a

W jednym bajcie danych czyli dwóch cyfrach szesnastkowych naszego numerka można zapisać stan 8 flag w kodzi binarnym.

Czyli jak mamy 01000004 czyli tylko podstawowy złoty to wygląda tak:

0000 0001 0000 0000 0000 0000 0000 0011 :P dwa ostanie to prawdo podobnie dostęp do złotego i prawdopodobnie druga cyfra to dostęp do niewidocznych kanałów serwisowych oprogramowanie, lista transponderów itp.

a wasz 01000eef będzie

0000 0001 0000 0000 0000 1110 1110 1111

01000ec0

0000 0001 0000 0000 0000 1110 1100 0000

te ostatnie zera sprawiły że nie miałeś pakietu podstawowego :P

 

czyli pierwsze dwie flagi to podstawa :> mamy pakiety zloty, styl, dzieci, spice, sensacja, cinemax ,hbo, c+ możliwe że są pakiety są podzielone na bardziej drobniejsze pakiety co zwiększa liczbę flag na pakiet :P

ok jeszcze dodam wam tabelkę przejściową z szesnastkowego do dwójkowego systemu

0 - 0000

1 - 0001

2 - 0010

3 - 0011

4 - 0100

5 - 0101

6 - 0110

7 - 0111

8 - 1000

9 - 1001

a - 1010

b - 1011

c - 1100

d - 1101

e - 1110

f - 1111

 

mam nadzieje że kapujecie o co chodzi, nie będę wam tu przecież wypisywał całej podstawy technologi cyfrówej ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak nie miałem tak nie mam tych pakietów!!! :cry:

Dzwoniłem do nich i powiedzieli mi że wyślą zapytanie i 3 razy samo!!!

Poszedłem do boku a tam nawet nie wiedzieli że takie coś było i wysłali -uwaga- "zapytanie". no :censored:

Żadnych odpowiedzi od 4 dni to jest ŻAŁOSNE

jakieś porady???

 

 

 

PS.a byłem pierwszy na liście :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadowriver a da się wpisać klucz samemu na kartę? Pytam z ciekawości, bo np na cyfrę+ to juz dzisiaj chleb powszedni.

Jeśli tak to czy vectra moze wykryć dany szwindel, bo cyfra ma problemy bo nie ma kanalu zwrotnego czy coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos dekodera HD dla VECTRY. W kwietniu ma pojawic się dekoder AZ BOX HD. Będzie to ponoć najtanszy tuner HD na rynku. Moze nasz operator połakomi się własnie na niego.

Nie wolno gadać na forum o kluczach bo taka jest zasada, ale zasady są po to aby je łamać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra, drugi pod względem liczby abonentów operator kablowy w Polsce oraz dostawca usługi triple play, przekroczyła liczbę 100 tysięcy abonentów telewizji cyfrowej, umacniając się na pozycji krajowego lidera tej usługi. W 2008 roku Vectra planuje zainwestować ponad 100 mln złotych w rozwój infrastruktury cyfrowej.

Dzięki unikalnej na polskim rynku ofercie skierowanej do swoich dotychczasowych abonentów oraz do osób zainteresowanych telewizją cyfrową, Vectra notuje stały, dynamiczny przyrost klientów tej usługi. Obecnie ich liczba przekroczyła 100 tys. w 18 miastach całej Polski, gdzie usługa jest oferowana.

 

Abonenci mają do wyboru 100 kanałów telewizyjnych oraz 13 radiowych, dostępnych w różnorodnych pakietach programowych. Jeszcze w tej połowie roku Vectra udostępni kilka kanałów w wysokiej rozdzielczości (HD), natomiast w drugiej połowie roku usługę osobistej nagrywarki (PVR). Na początku 2009 roku Vectra planuje uruchomić usługę wideo na żądanie (VoD).

 

- Rozwój telewizji cyfrowej jest jednym z głównych elementów strategii Vectry. W tym roku przeznaczymy ponad 100 mln złotych głównie na rozwój tej usługi. – mówi Tomasz Żurański, prezes zarządu Vectry.

–Do końca roku planujemy rozszerzyć zasięg telewizji cyfrowej o kolejnych kilkanaście miast. Już wkrótce zostanie ona uruchomiona dla mieszkańców Elbląga. – zapowiada prezes Vectry.

 

Lista miejscowości, w których Vectra oferuje usługę telewizji cyfrowej:

 

Białystok, Ruda Śląska, Bytom, Rybnik, Gliwice, Słupsk, Kielce, Świętochłowice, Łomża, Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie, Ustka, Olsztyn, Wrocław, Radom, Zabrze, Radzionków, Żory.

 

Vectra jako operator telekomunikacyjny świadczy usługi dostępu do szerokopasmowego internetu oraz telefonii stacjonarnej. Ma 143 tys. abonentów internetu i 28 tys. abonentów telefonu.

 

Źródło:Sat Kurier.pl

Brawo Vectra!!!Mam nadzieję,że będziesz się rozwijała i dołączała nowe kanały oraz wprowadzała nowe technologie(HD,PVR,VOD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj sobie ten przyrost z całkowitą liczbą abonentów DTV w innych sieciach:

 

Aster – 50 tys. abonentów,

INEA – 16 tys. abonentów,

Multimedia Polska – 12 tys. abonentów,

Toya – 10 tys. abonentów,

Sat Film – 2 tys. abonentów

Promax – 1,5 tys. abonentów.

 

(żródło: media2.pl)

 

btw. Co jeszcze zrobią by wykorzystać liczbę STO ?? :) 100 programów, 100 tys abo, 100 dni pakietów dodatkowych w nagrodę...

Może abonament za 100 zł ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...