Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Facebook Vectry też działa

 

EDIT:

A jak u Was jest jakością obrazu po tej aktualizacji? - wszystko w porządku? .bo u mnie jakość wyświetlanego obrazu trochę się pogorszyła.Dwa dni temu był u mnie technik z Vectry,ale nic nie 'wykrył' - (twierdzi że sygnał jest dobry i u nich jest wszystko w porządku).Dlatego się pytam czy macie jakość obrazu taką samą jak przed aktualizacją na NOVO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie.. czy za dekoder pvr jest jakaś dodatkowa opłata (poza aktywacyjną) ?

Podobno za ten nowy dekoder PVR 3830CDX opłata za dzierżawe to 20 zł. W paczkach to chyba jest 5,90 i 9,90 zależy od pakietu. Najlepiej dzwonić na infolinie :)

 

Od wczoraj brak programu Private spice

Nadawca kanału Private Spice ma problemy techniczne. To nie wina Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata miesięczna za dzierżawę dekodera PVR wynosi w pakiecie Złotym 9,90, Platyna 5,90 i w pakiecie VIP opłata jest wliczona w miesięczny abonament.

Opłata standardowa za aktywację dekodera w każdym z tych pakietów wynosi 175 złotych, natomiast w wybranych promocjach aktywacja PVR jest w cenie VIP 9,90, Platyna i złoty 99 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy w momencie zamawiania przez telefon usługi Canal+ 29,90 i do tego za 6zł dwa kanały Canal+HD jest jakiś okres na ewentualną rezygnację? przez telefon informowała mnie Pani, że mam cza na rezygnację do momentu otrzymania pisemnej umowy ale kiedyś słyszałem, że to nie zupełnie tak wygląda.

 

czy udało się komuś z Was wynegocjować u siebie w BOK albo na infolinii jakąś zniżkę na pakietach premium? ogólnie interesowałoby mnie jeszcze do tego HBO ale 66zł za paczke C+ HD i HBO HD jest dla mnie trochę za duża kwotą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek1939: Obecnie nie ma kanału Canal+HD w pakiecie Canal+ Vectry, ponieważ nadawca sprzedaje go na osobnych zasadach licencyjnych. Ale już 1-go września br. kanał ten Vectra uruchomi.

 

Co do obecnej listy kanałów, to trwają obecnie prace nad zmianą indeksu. W najbliższym czasie powinni Państwo widzieć wprowadzone zmiany.

 

 

Ciekawe czy to prawda że Canal+ HD będzie od 1 Września w Vectrze ma ktoś jeszcze jakieś info żeby potwierdzić to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczalnie będą je wymieniać na modele 3830 z ADB. Będą chcieli mieć zgodny soft we wszystkich dekoderach żeby wprowadzić usługi interaktywne i VOD. Swoją drogą uważam, że wszyscy powinni mieć dekodery HD (tak jak w n'ce) żeby mogli wyłączyć nadawanie programów SD mających odpowiednik w HD. Zwolni to trochę pasmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podanie dokładnego terminu wprowadzenia 3 nowych kanałów w ofercie Vectry.Na Faceboku trwa na ten temat zażarta dyskusja: abonenci różnie interpretują pismo Vectry,podają różne terminy,sprzeczają się między sobą,a Vectra nabrała wody w usta i milczy jak zaklęta.

Czy to już wszystkie "nowości" Vectry w tym roku? Kiedy zaktualizuje się "Listę TV" w dekoderach i stronę internetową,czy w ogóle ktoś z Vectry tym się interesuje?Dlaczego nowe kanały wprowadza się zawsze usuwając inne,czy nie można zwiększyć ich liczbę,tak jak to robią inne sieci? Po co w Pakiecie Platynowym dublują się niektóre kanały w wersji HD i SD nadające ten sam program,jak np.TVN i TVN HD,pousuwajcie te w wersji SD,bo każdy chyba woli oglądać to samo w wersji HD.Wywalcie wreszcie program "Vectramedia.tv",nic tam nie ma i lecą od miesięcy te same komunikaty.

Czy nie można w programie "Vectra info" podawać listy programów poukładanych tematycznie w tabele większą czcionką,obecna jest tak mała i na tak słabo widocznym tle,że tylko siedząc bezpośrednio przed telewizorem można to odczytać.

Proszę o konkretną odpowiedź na wszystkie poruszone przeze mnie kwestie i na temat.

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy w momencie zamawiania przez telefon usługi Canal+ 29,90 i do tego za 6zł dwa kanały Canal+HD jest jakiś okres na ewentualną rezygnację? przez telefon informowała mnie Pani, że mam cza na rezygnację do momentu otrzymania pisemnej umowy ale kiedyś słyszałem, że to nie zupełnie tak wygląda.

Po otrzymaniu umowy drogą pocztową masz dziesięć dni na rezygnację z zamówionego pakietu bez konsekwencji.

okej, ostatnie pytanie.. czy w podstawową cenę pakietu canal+ jest wliczony canal+ gol?

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie w BOK-u. Powołałem się na to pismo w zwiazku ze zmianą oferty programowej. Pracowniczka stwierdziła, że owszem mogę rozwiazać umowę, ale tylko na TV. infolinia z kolei mówi, ze mam prawo zerwania na wszystkie trzy usługi. Jak to ostatecznie jest? Kto ma racje? Można rozwiązać umowę z całej paczki?

 

Można rozwiązać umowę z całej paczki?Abonent, który ma podpisaną umowę lojalnościową z firmą Vectra przysługuje możliwość rozwiązania umowy bez żadnych konsekwencji. W przypadku zmian w treści umowy, klientom przysługuje możliwość jej rozwiązania z miesięcznym wypowiedzeniem.

 

Odnośnie dostępności kanałów sportowych Polsat: Vectra wyłączyła ze swojej oferty emisję programów Polsat z powodu braku porozumienia z nadawcą. Telewizja Polsat SA wypowiedziała nam umowę na reemisję tych programów i pomimo długotrwałych negocjacji nie doszliśmy do porozumienia. Nie mogliśmy przyjąć nowych warunków emisji oraz wysokości opłat licencyjnych, których żądał nadawca. Możliwe jednak, iż w przyszłości kanały te będą dostępne w ofercie Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...