Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Od najbliższego sezonu Bundeslige będzie można oglądać regularnie w trójwymiarze! Niestety abonent Vectry nie może oglądać jej nawet w HD. Jesteś kibicem to omijaj Vectre z daleka. W ofercie brak Eurosportu2 HD i co najgorsze Vectra jako jedyna telewizja kablowa w Polsce nie ma kanałów sportowych Polsatu!!! Mało tego, żeby jeszcze bardzie w[beep]...ić kibica usunięto nawet program SAT1 z oferty na którym można było oglądać Ligę Mistrzów i europejską. Chyba najwyższy czas aby Vectra przestała posługiwać się kłamliwym hasłem "dajemy więcej" który z tą firmą nie ma nic wspólnego. Nic nie dają tylko wymieniają jedno za drugie...Odnoszę wrażenie że Vectra zachowuje się jakby swoją siedzibę miała w Korei Pólnocnej a nie w Gdyni, bo mało co do nich tam dociera. Kibicowi pozostaje kląć Vectre ile wlezie za każdym razem jak musi oglądać mecz na ekranie komputera zamiast jak człowiek w tv. Miejmy nadzieje że nic się nie zmieni i jutro mecz będzie w otwartym Polsacie, bo inaczej znowu będą latały vectrowskie [beep]..y i inne epitety...Pewnie ktoś mi odpisze czemu sobie nie wezmę Cyfrowego Polsatu zamiast tracić zdrowie na tych (tu proszę sobie wstawić dowolny epitet) z Vectry. Po prostu płacę dużo, to i dużo wymagam, a kablówka to jednak wygoda bo programy ze wszystkich platform, no w wypadku Vectry to prawie wszystkich...Pozdro dla abonentów i mimo wszystko pracowników Vectry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do Vectry bo mam pakiet vip a chciałem wrócić do platyny,którą miałem tyle lat.{Niedawno zachciało mi się przejść z platyny do vipa,zadzwoniłem do Vectry z prośbą o wyższy pakiet i oczywiście proszę bardzo, niema sprawy my wszystko załatwimy, proszę nie martwić.Minęło pół roku i powiem szczerze,że to był jednak dla mnie chybiony pomysł.Mam więcej kanałów ale ich nie oglądam}.Pani z Vectry uprzejmie mnie poinformowała,że muszę w takim razie zapłacić karę bo chcę zerwać umowę,ok ale jak zerwałem umowę {platynę} na korzyść vipa,to oczywiście o żadnej karze nie było mowy. :oops: Nie chcę zerwać umowy z Vectrą,tylko po prostu chcę wrócić do poprzedniego stanu.Wniosek na koniec.Dopóki w Polsce nie będzie prawdziwej konkurencji to będziemy w du.ę bici i to nie dotyczy tylko Vectry. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że jest nSport hd skoro przeważnie zawsze transmitował te same spotkania co otwarty Polsat. Sat1 był bardzo dobrym uzupełnieniem. To tylko tam można było obejrzeć np:mecz(jeden z najlepszych w poprzedniej edycji LM) Inter-Schalke(2:5) podczas gdy nSport transmitował znowu mecz Barcy! Po za tym nie wiem dlaczego dla Vectry takim problemem jest usunięcie Eurosportu2 Sd i wrzucenie go w Hd. Przecież podmienianie kanałów opanowali do perfekcji jak żadna kablówka w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

 

1. Nie wiecie czy można i ewentualnie na ile, wynegocjować niższą cenę przy podpisywaniu umowy? Interesuje mnie internet min. 8 Mb i cyfrowy pakiet TV złoty lub platynowy.

Jestem z Jeleniej Góry i wiem, że np w grudniu masowo dawali wszystkim internet 8/16 Mb + cyfrowy pakiet TV za łączną kwotę 55 zł./ miesiąc pomimo, że oficjalna "promocyjna" cena wynosiła 89 zł.

2. Jaki tuner HD polecacie bo chyba jest jakiś wybór (PVR mnie w ogóle nie interesuje). Zależy mi przede wszystkim na najlepszej jakości obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie testuje novo w swoim dekoderze PVR jest już aktualizacja :brawo:

 

No ja niestety,jeszcze nie mam aktualizacji :evil:

 

Arczi,ale powiedz przynajmniej jakie wrażenia? jak wypadły testy? jesteś zadowolony? rzeczywiście można dwa programy jednocześnie nagrywać? i jak tam EPG - czy choć trochę szybciej działa?

Ktoś tu nawet,niedawno mówił że po zmianie na NOVO zauważył nieznaczną poprawę jakości obrazu?...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenie jak najbardziej na plus, ale wiadomo musi Vectra jeszcze wprowadzić poprawki do tego oprogramowania. Jeśli chodzi o nagrywanie dwóch programów jednocześnie, to potwierdzam, że w nowym oprogramowaniu jest to możliwe. W jakości obrazu nie widzę różnicy, a jeśli chodzi o szybkość, osobiście mam zastrzeżenia jak dla mnie dekoder jest wolny. Co do EPG jest duża różnica w jakości, wszystkie informacje wyświetlają się szybko i od razu, ale samo poruszanie się w EPG między kanałami też pozostawia dużo do życzenia chodzi mi oczywiście o szybkość. Ogólnie wszystko ładnie wygląda dużo kolorów i jakość menu jest dobra. Kilka mankamentów i błędów muszą poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest kasowana, trzeba stworzyć własną listę od nowa.

Do arczi 1280 też mnie wkurza konieczność wpisywania kodu pin przy kasowaniu nagrań. Na razie nowe oprogramowanie mnie nie przekonuje, może to kwestia przyzwyczajenia, ale porównując z oprogramowaniem w N-ce, to wypada blado.

Do KENZO w pełni się z tobą zgadzam jeśli chodzi o ofertę sportową Vectry to prezentuje się najgorzej ze wszystkich większych operatorów kablowych- jako jedyni jesteśmy pozbawieni kanałów sportowych Polsatu i Polsatu HD , do tego brak Eurosportu 2 HD i oczywiście Canal+ HD. Przy Vectrze trzyma mnie tylko dobry internet i w miarę dobre ceny, ale moja cierpliwość też ma swoje granice.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenie jak najbardziej na plus, ale wiadomo musi Vectra jeszcze wprowadzić poprawki do tego oprogramowania. Jeśli chodzi o nagrywanie dwóch programów jednocześnie, to potwierdzam, że w nowym oprogramowaniu jest to możliwe. W jakości obrazu nie widzę różnicy, a jeśli chodzi o szybkość, osobiście mam zastrzeżenia jak dla mnie dekoder jest wolny. Co do EPG jest duża różnica w jakości, wszystkie informacje wyświetlają się szybko i od razu, ale samo poruszanie się w EPG między kanałami też pozostawia dużo do życzenia chodzi mi oczywiście o szybkość. Ogólnie wszystko ładnie wygląda dużo kolorów i jakość menu jest dobra. Kilka mankamentów i błędów muszą poprawić.

 

No,to cieszę się że w miarę pozytywnie oceniasz,te nowe oprogramowanie,samo to że na tym NOVO można nagrywać dwa prog. jednocześnie jest ogromnym plusem i udogodnieniem,bo pamiętam ile razy chciałem coś nagrać i akurat to,kolidowało z innym nagraniem,zaplanowanym wcześniej i siłą rzeczy musiałem szukać powtórki.

A na moim PVR jeszcze nie ma aktualizacji i niestety trzeba czekać..Z resztą ten update zaczęli wprowadzać do PVR,dopiero od 27 lipca,więc pewnie to trochę potrwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...