Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Godz 19.00 nadal brak kanałów HD plus całej paczki HBO dzwoniąc na info pan powiedział (awaria będzie usunięta dziś do godzin wieczornych lub do jutra rana) na pytanie czy awaria ta ma związek ze złą jakościom kanałów HD czyli (pikseloza , zacinanie głosu, klatkowanie) nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi ale powiedział że teraz powinno być wszysko OK.

Niestety bardzo w to wątpie , moje stwierdzenie jest takie VECTRA to najgorsza kablówka jaką miałem do tej pory i nie wróże jej podboju Warszawy z taką jakością TV sd i hd plus niekompetencją personelu w BOK jak i na infol .

P.S

Były klient SPRAY z VECTRĄ podpisałem umowę we wrześniu a od listopada zgłaszam usterkę odnośnie kanałów HD po 1,5 miesiąca zjawił sie monter wymienił gniazdko , popatrzył , pogadaliśmy i poszedł pikseloza , klatkowanie , zanik głosu

jak było tak jest .

VECTRA przebija o głowę wspaniałe filmy pana BAREJI .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ELBLĄGU wszystko odkodowane bez EROTYKI :/ OKOŁO 16-18 było wszystko ok kanały HD nie zacinały się . TERAZ jest już prawie 21.00 TVN HD zacina się tak jak ostatnie nie idzie oglądać.

MYŚLĘ ŻE WSZYSTKO TO WINA TEJ SROGIEJ ZIMY - kable pozamarzały i sygnał zastyga :lol: Zobaczymy w marcu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skierniewice-Fullll pakiet śmiga aż miło.((prócz XXX)) pewnie renkompensata za ostatnią awarie.mogło by być do końca m-ca

 

Potwierdzam też mam prawie cały pakiet odkodowany od wczoraj prócz Viasat Explorer. kanałów erotycznych i dwóch kanałów HD. Mam dekoder sd pakiet złoty , wyjałem karte smart i działa bez karty . Albo mają awarie kodowaniem kanałów , inne pomysły na ten temat odkodowania całego pakietu mi na razie nie przychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...