Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie równo z wyłączeniem polsatów w cyfrze wyłączone zostały też w analogu. Zastąpione zostały: Polsat2->EskaTV; Polsat Sport->TVP Sport; Polsat Sport Extra-> nsportem. Czyli jak w ofercie cyfrowej.

 

PINOL: można mieć maila w ich domenie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maila ma sie w domenie danego miasta, ja jestem z Rzeszowa, mam domene @dami-rz.pl (gdzie Dami zostala przejete przez Vectre), na slasku to bedzie odpowiednio @stk.pl itd.

Domena @vectra.pl oraz @vectranet.pl jest niestety nie do zdobycia (chyba ze jest sie pracownikiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne iz w starym dekoderze SD była mozliwa cyfrowa STOP KLATKA a w tym nowym dekoderze HD nie mam takiej mozliwosc ale podlaczylem do mojej stacjonarnej nagrywarki i moge spokojnie nagrywac na twardziela a potem na płytke DVD to lepiej niz ten PVR tam mozna tylko obejrzec z twardego dysku . Ale wiem ze jak bedzie dostepny VOB to nic nie zrobie bez tego PVRa czyz nie prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek1975, nie w dekoderze HD nie ma takiej opcji.

arczi1280, oczywiście że może być przyczyną. W dekoderze HD jest podawany SNR, i max wartość jaką pokazuje to 40,9dB.

Zobacz czy jeśli masz niższą to BER wynosi 0 (tyle powinien) czy pojawiają się jakieś błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...arczi1280, oczywiście że może być przyczyną. W dekoderze HD jest podawany SNR, i max wartość jaką pokazuje to 40,9dB...

 

Wczoraj byl u mnie technik z vectry i powiedzial ze u niego w domu poziom decybeli ma na poziomie 46, jesli chodzi o moj dekoder to poziom decybeli na HBO HD jest od 37.2 do 39.4 max co do bledow czasem sie pokazuja ale zadko przewaznie BER wynosi 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byl u mnie technik z vectry i powiedzial ze u niego w domu poziom decybeli ma na poziomie 46

widocznie ma dekoder SD a nie HD albo inne przyrządy pomiarowe.

Jeśli przez większość czasu masz BER = 0 a mimo to przycina to:

a) wina leży po stronie Vectry i taki sygnał zostaje już przysłany (tzn z przycięciami)

B) może przycięcia występują na drodze dekoder-tv, wtedy przyczyną może być użyty kabel hdmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QAM-64 to rodzaj użytej modulacji. Jeśli to zmienisz to nie będziesz nic odbierał bo dekoder nic nie zdekoduje. 64 oznacza że w każdej ćwiartce układu współrzędnych jest 16 punktów, mniejsza o szczegóły....

SR MS/s - tego nie wiem

Status zamówień to pewnie aktualny pakiet, raz w miesiącu dekoder ściaga uprawnienia i na ich podstawie odkosowuje określone programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem kabel hdmi i nic tak mi przycina kanaly hd ze niewiem co sie dzieje nawet TVN HD mi tnie gdzie ten program odbieralem bez problemow.

Moze dekoder jest uszkodzony?Dzwonilem na infolinie mam sie udac do lokalnego bok i tam go podlaczyc jesli tam bedzie sie cielo podobno wymienia mi dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do arczi1280

 

Vectra ma globalny problem z zacinaniem sie kanałów HD, o czym wielokrotnie pisałem. Szczęsliwi są Ci , których problem nie dotyczy.

Ja osobiście zmieniłem pakiet z platynowego na złoty za 35 zł. Podobno w Wałbrzychu tą sytuacje zgłosiły tylko 3 osoby,ale przeciez na "słuzbowym" TV w BOKU w Wałbrzychu widać jak pięknie zacinają sie kanały HD.. :wink:

Wymiana dekodera nic nie da - sam to robiłem. Dotąd dopóki Klieci nie będą naciskać na Vectrę, nic się nie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wszystkie kanaly, ktore mam w HD przelaczylem sobie na liscie ulubionych kanalow na SD poniewaz nie mozna ich ogladac,canal+ hd film,HBO HD i TVN HD tak sie zacinaja ze tragedia co pare sekund brak odrazu w poniedzialek jade wypowiedziec umowe na kanaly HD.Zastanawiam sie tylko dlaczego tak malo osob naciska vectre w sprawie HD, chyba wiekszosci pasuje taka sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiecie przez stwierdzenie "nie mozna ich ogladac"?

U mnie C+ i Hbo też sie zacinają ale zdarza się to dwa może trzy razy podczas trwania filmu i to na ok sekundę. Nie jest to dramatyczna sytuacja i nie chce mi sie z tego powodu dzwonić na infolinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...