Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

dziwne. Odpalam dekoder i na mojej skrzynce 3 ciekawe informacje, które mnie rozbawiły i jednocześnie wprawiły w zakłopotanie :

1) dodano nowe programy > w domyśle FILMBOX'y

2) emisja kanałów FILMBOX'ów została wstrzymana :shock:

3) emisja kilkudziesięciu kanałów ( już nie pamiętam ilu :woot: ) została także wstrzymana :crazy:

 

Mogę się tylko domyśleć, co dzisiaj Vectra wyczyniała i wyczynia. Problemy techniczne to już u nich chleb powszedni...

 

U Was tez tak jest odnośnie punktu 3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach dodano Filmbox HD, Filmbox, Filmbox Family, Filmbox Extra.

 

Filmbox HD - po ok. 30 sekundach od włączenia kanału pojawia się komunikat o błędzie E11 lub E01 - w skrócie, pojawia się czarna plansza z komunikatem Kanał jest obecnie niedostępny. Proszę czekać na wznowienie emisji lub wybrać inny kanał. Co jakiś czas sygnał wraca z kompletnie rozjechanym sygnałem audio.

 

Podobne przerwy w emisji występują na pozostałych kanałach Filmbox (za wyjątkiem kanału 333 "Program filmowy", gdzie jeśli film jest już emitowany, to wszytsko działa bez zarzutu). Krótko mówiąc jest to kompletna antyreklama tych kanałów. Ich dystrybutor na pewno jest dumny z Vectry...

 

U mnie poza tym czarne plansze na wszytskich kanałach od 901 włącznie (np. Playboy TV w Platynie powinienem odbierać). EPG rozjechało się o jedną pozycję (na TVP1 czysto, TVP2 wyświetla to co leci na TVP1 itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj byly skoki narciarskie na eurosport hd ,jaka mieliscie jakosc obrazu

transmisja byla w native hd a u mnie jakosc jak na zwylkym sd,czy ktos moze ustosunkować sie

do tego.Filmbox extra potwierdzam jakosc obecnie trwającego filmu slaba pozostałe kanały filmbox

na razie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post - Witam :smile:

Filmboxy są już w Suwałkach od wczoraj :D

Ale co do jakości niektórych filmów można mieć zastrzeżenia :/ Na 333 czasami padnie jakiś tekst po arabsku i zielony ekran :shock:

 

kurcze, aż nie chce mi sie wierzyć, że już tylko przez jakieś 2 tygodnie Polsaty bedą. Tyle lat oglądałem a tu taka niespodzianka :cry:

Myślę że nie ma za czym płakać :D Polsat jakoś nie śpieszy się z wprowadzaniem Polsat Futbol do czegoś innego oprócz CF a na PS i PSE zostaje tylko siatkówka no i nie najlepszy boks ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś się zmieniło na 333 leci Filmbox ale chyba tylko pojedyncze filmy wybierają i puszczają a po filmach czarne tło :crazy:

Natomiast na 328 jest oryginalny Filmbox..

Zrób automatyczne przeszukiwanie kanałów i będziesz je miał.

Ja tak zrobiłem i mam od wczoraj.Mieszkam w Rudzie Śląskiej

Tylko że to podobno w niektórych miastach usuwa wszystkie Discovery :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odbiorem niektórych kanałów od dość dłuższego czasu i chciałem się dowiedzieć czy inni też tak mają.

Chodzi tutaj o następujące programy : Polsat, TV4, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TV Biznes, Superstacja, France 24 (wersja angielska), RTR Planeta. Co jakiś czas dostaję informacje o usunięciu tych programów, a jak wracają to są rozpikselowane i nie da się ich oglądać. Bardzo rzadko mam, aby odbierały one poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem na infolinie techniczna sami niewiedza co sie dzieje ze u nie wszystkich sa filmbox-y wykonalem cala procedure ktora zalecil mi konsultant niestety dalej brak kanalow powiedzial ze maja duzo zgloszen odnosnie braku nowej paczki filmbox-ow zapisal moje dane i powiedzial ze technik bedzie w poniedzialek,zapytalem w czym on moze mi pomoc ? moze cos na lini sie dzieje a moze cos w skrzynce na dole :lol2: naprawde smieszni sa wydaje mi sie ze poprostu trzeba czekac i nic sie nie poradzi to poprostu cos u nich jest i tyle

 

Aktualizacja mojego postu o 22:30 pojawila sie paczka filmbox tylko co jakis czas pojawia sie blad e11 niewiem co on oznacza ale wspolczucia dla technikow ktorzy beda odwiedzac domy i dodawac kanaly dobry prezent na swieta im zgotowal BOK :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy technicy/panie w BOK'u mają nas za naprawdę wielkich idiotów? ;) To żadne kable, żadne linie, to wina Vectry. Nie znam nikogo z Olsztyna kto miałby Filmboxy, w różnych miastach pojawiają się w różnym czasie. Myślę, że za pare dni Olsztyn też dostanie kanały, a technicy nic nie pomogą, bo co oni mogą zrobić?

Jacek, napisz czy coś się zmieni po wizycie technika ;)

 

EDIT: Przed chwilą na liście zameldowała sie paczka Filmboksów. Na razie wyskakuje błąd "kanał niedostępny" co pół minuty, mam nadzieje że to poprawią. Jakość kanału Extra chyba najgorsza, reszta słabo ale daje radę ;) Filmbox HD nieźle, ale to takie pierwsze spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...