Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, ma ktoś już PVR'a i mógłby porobić zdjęcia menu, nowych funkcji i tak dalej.. ? Byłbym wdzięczny ;) Może jeszcze jakaś krótka opinia? Jestem ciekaw jaka jest szybkość dekodera w porównaniu z dekoderem HD i czy są widoczne jakieś bugi w sofcie.

 

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Facebok-u pojawiło się info dotyczące MULTIROOM-u

 

Oto szczegóły :

 

* Aktywacja drugiego dekodera SD kosztuje 99,90 zł, a HD 149,90 zł

* Abonament na drugi dekoder za pakiet Platynowy wynosi 5,90, a za pakiet Złoty 9,90 zł

* Za drugi dekoder HD abonent płaci miesięczną dzierżawę – 5,90 zł, gdy ma pakiet Platynowy, 9,90 zł gdy ma pakiet Złoty

* Na drugim dekoderze abonent nie może mieć pakietu większego niż na pierwszym

* Na drugim dekoderze nie można mieć pakietu VIP

 

Miejscowości, w których włączają możliwość sprzedaży nowej oferty to:

 

Olsztyn, Radom, Kielce, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Białystok, Suwałki, Łomża, Elbląg, Tczew, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Warszawa plus to co było już wcześniej : Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Rybnik, Żory, Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie, Bytom, Czeladź, Radzionków, Tychy, Gliwice.

 

* Zapowiedziano także kilka nowych pozycji tv do końca roku, ale szczegółów jak zwykle nie podali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu fotografować??? Wszystko wygląda jak w dekoderze HD, nawet pilot ten sam...

Akurat mi pilot nie przeszkadza, dla użytkowników dekoderów HD będzie wygodnie, bo nie trzeba będzie się przestawiać ;) Pilot do dekodera HD miał przyciski REC, VOD i do przewijania, więc widocznie Vectra patrzyła przyszłościowo "robiąc go".

 

ksx: jak chcesz sie dowiedziec, jak sprawuje sie pvr, wejdz na profil Vectry na Facebooku, szkoda powtarzac dwa razy to samo: http://www.facebook.com/pages/VECTRA/95 ... 61?ref=ts#

FB i również czytam, na razie opinie chyba niezbyt pozytywne. U jednych coś działa, u drugich nie.. Vectra zapowiadała, że soft będzie dopracowany i stąd takie długie zwlekanie z wprowadzeniem dekodera.. no ale cóż, miało być dobrze a wyszło jak zawsze. Nie wątpie, że za pare miesięcy soft będzie w porządku. Mają dużo do roboty.

 

A odnośnie multirooma, drogo.. znów dosyć spora opłata aktywacyjna, abonament miesięczny już tak nie boli.. Szkoda, że nie można mieć VIP'a na drugim telewizorze, ale nie znam szczegółów technicznych, więc powstrzymam się od komentarza. W każdym bądź razie pod tym względem C+ z ich nową ofertą jest lepsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym pisałem - niestety nie ma takiej możliwości. :/

 

EDIT: Włączam dekoder a tu okienko informacyjne o dodaniu nowych kanałów - paczka FILMBOX'ów! Na kanałach 990 i wzwyż. Niestety, nie widzę na żadnej liście tych kanałów.. Dziwne. Ale coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - sam się zdziwiłem. Jak dobrze pamiętam, chyba na liście nie było Filmbox HD. Zdziwiłem się strasznie, tym bardziej, że na numerach 990 i wzwyż nie było żadnego kanału..

 

Ale informacja była, stacje były.. chyba wiemy czego możemy oczekiwać, ot co. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dekoderze HD jest okienko informujące o zmianach na głównej liście, jedyne co mogę zrobić to wcisnąć OK lub Anuluj (a i tak jest ten sam efekt :P). One się po prostu same dodają. W tym przypadku kanałów na liście jednak nie widzę.

 

Być może to Filmboxy będą tymi zapowiadanymi nowościami. Pożyjemy zobaczymy. Szkoda, że nie udokumentowałem zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra Wprowadziła od dziś oficjalnie do sprzedaży ofertę na drugi dekoder. Uwaga - oferta dostępna tylko w wybranych miejscowościach.

 

 

Olsztyn, Radom, Kielce, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Białystok, Suwałki, Łomża, Elbląg, Tczew, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - sam się zdziwiłem. Jak dobrze pamiętam, chyba na liście nie było Filmbox HD. Zdziwiłem się strasznie, tym bardziej, że na numerach 990 i wzwyż nie było żadnego kanału..

 

Ale informacja była, stacje były.. chyba wiemy czego możemy oczekiwać, ot co. ;)

Odnośnie do kanałów FILMBOX to vectra przeprowadza program pilotażowy i w niektórychh miastach może się pojawiać ta paczka kanalów.Jeśli te kanały będą wlonczone do wectry to będzie to pakiet dodatkowo płatny wiadomość od pracownika vectry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra to jednak śmieszna firma. O multiroomie informują media a ich pracownicy, którzy powinni produkt promować i sprzedawać nie wiedzą nic.

Wystarczy, żeby pracownicy czytali portale, w których ukazują się informacje m.in. o Vectrze i będzie po problemie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FILMBOX to vectra przeprowadza program pilotażowy (...) Jeśli te kanały będą wlonczone do vectry to będzie to pakiet dodatkowo płatny wiadomość od pracownika vectry

 

Jakoś mnie to nie dziwi, ze Vectra chce zbić dodatkową kaskę za paczkę kanałów filmowych, które nie noszą miana premium, choć jak dobrze wiemy w Vectrze to i tak zapewne nazwią pakietem premium. :wink:

Jak dla mnie - stacje w/w powinny być umieszczone w pakiecie platynowym. Ostatecznie nazwa zobowiązuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...