Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Na Dolnym Śląsku podobnie - Discovery HD zostało dodane do listy ale nie działa. Zamiast programu pojawia się komunikat "Problem techniczny. Brak sygnału". Wygląda na jakąś ogólnokrajową usterkę - mam nadzieję, że szybko się z nią uporają bo ja też się napaliłem na to Discovery HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Radomiu również dodali do list Discovery HD i też nie działa,ale pojawiło się coś jeszcze a mianowicie na kanale 123 kanał planszowy Dami(chociaż na razie nic nie ma,tylko czarny obraz).Mnie zaintersował komunikat,który Vectra przesłała do mediów w związku z wprowadzeniem Discovery HD i Domo do oferty.W komunikacie Vectra kreuje się już na lidera rynku i podaje,że ma w ofercie 143 programy.No to policzmy...W układzie programów na stronie Vectry jest jak byk 137 progrmów,doliczmy do tego jeszcze Vectre Info(kanał 100),program lokalny(kanał 117) i kanał planszowy(123),to daje razem 140 programów.To gdzie oni mają jeszcze trzy? Faktycznie Vectra nie jest liderem ani pod względem ilości abonentów jak i ilości kanałów.UPC ma więcej abonentów,a TOYA więcej kanałów(samych HD 12).Więc komunikat dla mediów jest zarazem jedną wielką ściemą jak i propagandą sukcesu,którego notabene tak naprawde Vectra nie osiągneła,ale wszystko przed nimi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem dzisiaj na maila vectry wiadomosc czy tvp sport zostana wprowadzone a oni odpowiedzieli mi że nie podpisali umowy, które są trudne i przeciągają się w czasie.

Mnie też tak odpisywali..

 

No nic, poczekam do jutra i zobaczymy, czy będzie Discovery HD.. jak nie to dowiem się coś więcej drogą mailową..

Jak widać tylko w niektórych miastach mają ten kanał, to może jutro i reszta go dostanie. Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na http://www.program.vectra.pl pojawiły się ramówki: Al Jazeera, Adult Channel i Blue Hustler. Na pewno dołączą też do EPG. Ramówka Discovery HD też jest już od wczoraj, ale w EPG jeszcze jej nie ma :( U nas Discovery HD nadaje.

 

Czy też macie taką dużą różnicę poziomu dźwięku pomiędzy AC3 i zwykłym stereo? Nie wiem, czy to jest tak nadawane, czy to wina mojego sprzętu audio. Dźwięk AC3 na wszystkich kanałach jest znacznie cichszy od zwykłego. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na kanale 200 też macie planszę "Telewizja dami http://www.telewizja.radom.pl Cyfrowa Telegazeta Reklamowa"??

 

EPG na Discovery HD pojawiło się wczoraj wieczorem. Dzisiaj jest też na Al Jazeera i Adult Channel.

 

W dniach 17-18 lipca od 20:00 do 6:00 będą u nas prace modernizacyjne. Będą utrudnienia w odbiorze TV internetu i telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Dni wyspecjalizowanych kanałów Telewizji

Polskiej - TVP Polonia, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Biełsat, TVP HD, TVP Sport - są policzone. Wiele wskazuje na to, że mogą zniknąć do końca wakacji

.' http://media2.pl/media/53829-kanaly-tvp ... dacji.html,

a więc jeśli ten news się sprawdzi, zamiast przybywać programów trochę nam ich ubędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...