Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Równierz podpinam się pod to pytanie. Z dniem wczorajszym niestety po ok. 1,5 miesiąca wyłączyli mi C+, HBO i inne premium kanały :(. [beep]a, człowiek się przyzwyczaił a tu zonk, tylko platyna została. Jak myślicie z doświadczenia, jak złożę wypowiedzenie, to będę w stanei coś ugrać w sensie dołożenia pakietu np. sport na ostro za jakąś rozsądną cenę np. 6,99 ? czy C+ za ok. 25-30 PLN ?. Nadmienię tylko, że obowiązuje mmnie promocja 1 PLN przez 3 msc za abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beniasty możesz też wysłać @ i dostaniesz potwierdzenie tego samego dnia. Swoją drogą to chyba zostanę w vectrze. UPC zmienia promocje co chwila. Najpierw mi 3x0 zl proponują po czym jak dzwonię dwa dni później to twierdzą, że już promocji nie ma choć mam regulamin, który obowiązuje do końca tego m-ca :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w zwiazku ze zmiana regulaminu udalo sie z internetu 16 mega (albo cos w tych granicach), platynowej TV i PVR, dekoder HD bez dysku za 93 zlote udalo sie zamienic na internet 20 mega, platynowa TV, dekoder HD z nagrywarka (500 gb), pakiet sport na ostro, erotyczny i filmbox za 95 zl plus oplata aktywacyjna 29 zl, umowa na 24 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beniasty możesz też wysłać @ i dostaniesz potwierdzenie tego samego dnia. Swoją drogą to chyba zostanę w vectrze. UPC zmienia promocje co chwila. Najpierw mi 3x0 zl proponują po czym jak dzwonię dwa dni później to twierdzą, że już promocji nie ma choć mam regulamin, który obowiązuje do końca tego m-ca :evil:

 

Rozumiem, że jak przesyłam @ to musi to być scan, gdzi eznajduje się mój odręczny podpis ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w zwiazku ze zmiana regulaminu udalo sie z internetu 16 mega (albo cos w tych granicach), platynowej TV i PVR, dekoder HD bez dysku za 93 zlote udalo sie zamienic na internet 20 mega, platynowa TV, dekoder HD z nagrywarka (500 gb), pakiet sport na ostro, erotyczny i filmbox za 95 zl plus oplata aktywacyjna 29 zl, umowa na 24 m-ce.

Na stałe masz taką kwotę? Jakie miasto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wypowiedzenie wysłane drogą mailową - w postaci skanu - jest skuteczne? Bo tak jakbym gdzies czytał, że szanowna Vectra co prawda komunikuje sie mailowo, ale ten konkretny papier to zyczy sobie coby im w zębach zanieść, tj. fizycznie. Czy cos mi się ubzdurało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noor jest skuteczne. Właśnie dzwonili z działu utrzymania klienta. Pani miła jednak nie chciała nic powiedzieć odnośnie oferty utrzymaniowej tylko umówiła wizytę przedstawiciela. Pierwszy raz się z tym spotykam no ale zobaczymy. Jedynie o co pytała to o powód rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzięki za info. Ja akurat żegnam się definitywnie, po 4 miesiącach zaledwie :jupi: ze względu na bardzo kiepski net i jak na mój gust zbyt częsty błąd E8 oraz "opakowanie" pakietu niechcianymi dodatkami. Tak to jest jak się kupuje usługę u znajomego - czujnośc uśpiona :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet vip z nagrywarką + net 16mb. Po podwyżce będzie ok 174zł. Może ktoś miał podobny pakiet i pochwali się co ugrał

W sumie to oglądam co najwyżej filmy na c+ czy hbo i zastanawiam się czy wogóle nie zostawić sobie tylko neta

 

ps w upc miałbym szybszy net ale tutaj mam własny router

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...Ja rezygnowałem z pakietu MOOD za pomocą formularza na ich stronie. Jest na to specjalny dział z gotową formułką, zresztą jest też zapis w regulaminie, który każe tak rezygnować z pakietu. Trochę mnie to zdziwiło, bo np z Bezpiecznego Internetu rezygnowałem mailem wysyłając pdfa. Po dwóch miesiącach okazuje się, że tego formularza nie zauważyli i znowu mi naliczyli kasę. Musiałem wytłumaczyć Pani, że mnie to nie interesuje skoro jest taki zapis w regulaminie. Wysłałem im pisemną rezygnację mailem, znowu, ale nie mam zamiaru płacić tych opłat (zanim mi to przyjmą pewnie naliczą mi jeszcze za wrzesień). Najwyżej będą wisieć i rosnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, nie ma miesięcznego okresu wypowiedzenia?

Nie ma. W tym wypadku wypowiadasz umowę z powodu braku akceptacji regulaminu, który wchodzi w życie 1 września, więc wypowiedzenie skutkuje z dniem rozpoczęcia obowiązywania nowego regulaminu, niezależnie od tego kiedy je złożysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie złożyłem dzisiaj wypowiedzenie i czekam na odzew ze strony Vectry. Mam pakiet złoty i neta 24Mb, płacę 100pln miesięcznie co wydaje mi się, że jest przepłacaniem za te dwie usługi. Czy jest szansa wynegocjować, jak ktoś zadzwoni, wymianę dekodera na ten z nagrywarką? Plus może jakiś pakiet premium (erotyczny, sport na ostro)???

Jak nie to od września UPC, pakiet extra select HD z nagrywarką i netem 60Mb za 95pln... Bez nagrywarki 75pln i praktycznie mam to samo co teraz w Vectrze a z lepszym netem...

Dzięki za wskazówki i pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto negocjować! Ja po złożeniu wypowiedzenia wypełniłem formularz kontaktowy na vectra.pl z prośbą o kontakt z biurem utrzymania klienta. Dodatkowym atutem w Twoim przypadku jest UPC. Sport na ostro za 1 zł, nagrywarka, platyna czy wifi w cenie do 100 złotych jest jak najbardziej realne. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Elblągu VOD już jest, po kilku latach obietnic. Filmy są w większości takie które leciały już w telewizji i nie w jakiejś premium a zwykłych TVN czy Polsat. Cenowo też wygląda to trochę śmiesznie, bo płacić za "Potwory i spółka" 6 PLN to raczej nie opłaca się. W czasach IPLI, TVN Player i podobnych taki VOD nie rzuca na kolana. Te kilka lat spóznienia Vectry może im się odbić czkawką. Psuli jakość telewizji aby zyskać miejsce pod usługę która na pierwszy rzut oka nie wygląda na godną zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...