Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma się co spinać myślę. W Vectrze będzie identycznie, jak w UPC. Poniżej wspomniany komunikat.

 

Panie i Panowie, Informujemy, że zmiany, które ogłosił nadawca kanałów CANAL+, nie mają wpływu na zawartość programową pakietu CANAL+ dostępnego w UPC – kanały, które były dotychczas w jego ofercie nadal będą dostępne. W rezultacie zmian, od kwietnia kanały CANAL+ dostępne w UPC będą wzbogacone o szereg nowych wydarzeń sportowych oraz filmów. Część kanałów będzie miała także nową nazwę i oprawę graficzną, a trzy z nich (CANAL+ WEEKEND, CANAL+ GOL i CANAL+ 3D) będą dostępne przez 24 godziny. O ewentualnych zmianach będziemy Was na bieżąco informować.

 

Na Vectrze będzie to samo, bo inaczej być nie może. Oferta nC+ dla kablówek będzie taka sama ;) musi taka być, by zachować sens oferty. Poza tym, do 5 kwietnia jeszcze trochę czasu. Wygląda na to, że Weekend, Gol i 3D zostaną zmienione na te trzy pozostałe kanały z paczki, o której pisałem wcześniej (Family, Film 2 i Sport 2/Family 2). Z Vectrą jest jeden jedyny problem - dwa z obecnych kanałów nie są w HD. Więc fajnie byłoby, gdyby jednak w HD się pojawiły. Tak naprawdę o to toczy się gra. Bez względu na wszystko, w momencie gdy dojdzie do rebrandingu kanałów, automatycznie na Vectrze ujrzymy te zmiany. Ważne tylko, by wszystko było w HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panie i Panowie, Informujemy, że zmiany, które ogłosił nadawca kanałów CANAL+, nie mają wpływu na zawartość programową pakietu CANAL+ dostępnego w UPC – kanały, które były dotychczas w jego ofercie nadal będą dostępne. W rezultacie zmian, od kwietnia kanały CANAL+ dostępne w UPC będą wzbogacone o szereg nowych wydarzeń sportowych oraz filmów. Część kanałów będzie miała także nową nazwę i oprawę graficzną, a trzy z nich (CANAL+ WEEKEND, CANAL+ GOL i CANAL+ 3D) będą dostępne przez 24 godziny. O ewentualnych zmianach będziemy Was na bieżąco informować.

 

 

No nie do końca bo Canal+ 3D prawdopodobnie będzie Canal+ Film 2 HD a wiec jest logiczne ze trzeba będzie dodać wersje SD. Wiec Vectra musi dodać 2 HD i 1 SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie pojawił się w złotym byłoby chyba skandalem to będzie kanał powtórkowy. Ale najpierw FOX SD I HD, AXN HD, AXN Spin, Universal Channel SD i HD, Scifi, Polsat Play, History SD I HD i MGM HD, Polsat Film HD, Tele 5 HD i Stars HD. No może powrót Planet HD i SD, i Kuchnia i Domo ale tylko w SD. Wywalić koniecznie 3xCBS, Pro7, RTR Planeta, LTV World, France 24 (ang). Jeśli dodadzą te kanały HD które wymieniłem i uzupełnia Canal+ to maja tyle HD co nowa paltforma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz TVP Seriale też jet powtórkowy a na początku był w pakiecie platynowym, chociaż też mi się wydaje że TVP Rozrywka znajdzie się w pakiecie złotym. Według mnie to powinni go nawet umieścić w pakiecie srebrnym z TVP Seriale. Jedynie z kanałów TVP to TVP Sport nadaje się na pakiet złoty, reszta kanałów Telewizji Polskiej od stalowego lub od srebrnego.

 

PS. Przypominam, że w cyfrówce są nowe pakiety stalowy i srebrny, wcześniej nie było niższego od złotego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już wszystko wiadomo.

 

5 kwietnia 2013r. kanały z pakietu nPremium HD zostaną wyłączone. W zamian abonenci „n na kartę”, „Telewizji na kartę HD” oraz pakietu programowego platformy N „Świat HD” otrzymają dostęp do stacji Canal+ Family HD oraz Canal+ Family 2 HD. Obie te stacje mają profil filmowo-sportowy. Abonenci pełnego pakietu nPremium otrzymają za to dostęp do pełnej oferty Canal+ (Canal+ HD, Canal+ Film HD, Canal+ Film 2 HD, Canal+ Family HD, Canal+ Family 2 HD oraz Canal+ Sport HD).

 

Czyli w Vectrze zamiast:

- C+ HD, C+ Film HD, C+ 3D, C+ Sport HD, C+ Gol i C+ Weekend.

będą...

- C+ HD, C+ Film HD, C+ Film 2 HD, C+ Sport HD, C+ Family i C+ Family 2. Oby te dwa ostatnie miały również swoje wersje w HD. Bo jak nie, to będzie bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ofertę nc+ wydaje mi się, że największymi zwycięzcami będą klienci kablówek. Zastanawiałem sie co zrobić jak powstanie nc+, ale po obejrzeniu cen ani mi sie śni płacić 119 zł za C+ sport. Mam to w Vectrze za 19,99 zł i tu na razie zostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadawaliście ostatnio wiele pytań o nc+. Możemy już oficjalnie Wam odpowiedzieć i zaprezentować zmiany. :-)

 

1. Zmienią się nazwy niektórych kanałów C+ i poprawi się ich zawartość:

- Canal+Weekend na Canal+Family - połączenie sportu i filmów, oferta poszerzona o mecze Ligi Mistrzów.

- Canal+3D na Canal+Film2 - filmy, również produkcje nadawane w 3D.

- Canal+Gol na Canal+Family2 - oprócz wydarzeń sportowych w ofercie pojawią się filmy.

 

2. W przypadku kanałów Canal+, Canal+Sport, Canal+Film - bez zmian.

 

3. Wszystkie kanały Premium będą nadawane w wersjach SD i HD.

 

4. Nowością są prawa do wszystkich meczów Ligi Mistrzów i największe hollywoodzkie produkcje, które nie były dotąd dostępne w ofercie.

 

Zmiany zaplanowano na 5 kwietnia.

 

Układ na EPG podamy w osobnym komunikacie.

 

Dla obecnych abonentów C+/VIP zmiana nastąpi automatycznie. Przyszłym abonentom C+/VIP zaprezentujemy nowa ofertę. :-)

 

:) no i super! Wszystkie kanały premium będą w HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalnie

 

Nowe pakiety C+ w Vectrze:

 

• Canal+ Silver: Canal+ Family, Canal+ Family 2 i to samo w HD 29,90

 

• Canal+ Gold: Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2 i to samo w HD 39,90

 

• Canal+ Platinum: Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+, Canal+ Sport i to samo w HD 49,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby się wasze info potwierdziło bo ja płacę 33 zł za pakiet C+HD i w stosunku do tego co ma być to megapromocja:)

Tu się nie ma co potwierdzać :) To potwierdziła Vectra na swoim fanpage'u ;) i to chyba najważniejsze info dnia. Ale szkoda mi userów Cyfry+ bo wypych niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie pojawił się w złotym byłoby chyba skandalem to będzie kanał powtórkowy. Ale najpierw FOX SD I HD, AXN HD, AXN Spin, Universal Channel SD i HD, Scifi, Polsat Play, History SD I HD i MGM HD, Polsat Film HD, Tele 5 HD i Stars HD. No może powrót Planet HD i SD, i Kuchnia i Domo ale tylko w SD. Wywalić koniecznie 3xCBS, Pro7, RTR Planeta, LTV World, France 24 (ang). Jeśli dodadzą te kanały HD które wymieniłem i uzupełnia Canal+ to maja tyle HD co nowa paltforma

 

Ech dziwne masz te propozycje. Po co w ogóle double kanałów sd? Dodać samego Foxa HD. Vectra powinna już iść w stronę usuwania kanałów SD gdy jest odpowiednik w HD.

Polsat film HD? Tele 5 HD? Nie idzmy w ilość a jakość.

A Stars mogą nawet w sd dodać, byle by dodali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra powinna już iść w stronę usuwania kanałów SD gdy jest odpowiednik w HD.

Zgadzam się. Niestety wciąż bardzo dużo osób ma stare telewizory nie obsługujące HD. Zmieni się to teraz, choćby częściowo w momencie DVB-T. Ja praktycznie nie oglądam kanałów SD u siebie na tv. Chyba jedyny to TVP Sport... A tak to wszystko idzie w HD. Do niedawna szedł TVN24 w SD, ale Vectra niedawno dodała HD. No i oczywiście C+ Gol i Weekend, ale na szczęście te czasy już niebawem się skończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Niestety wciąż bardzo dużo osób ma stare telewizory nie obsługujące HD.

Nie ma tv nie obsługujących HD, co najwyżej są dekodery SD. Ja sam mam multiroom HD i do niego podłączony stary kineskopowy tv Philpsa i kanały HD wyglądają całkiem dobrze. Problem bardziej polega na tym, że często ludzie mają super, extra wypasione odbiorniki tv fullhd i podłączają je eurozłączem do dekodera SD. Jak ktoś oglądał jakikolwiek mecz w HD lub program przyrodniczy to zazwyczaj nie ma ochoty na SD. Nieodżałowana N-ka oferowała abonentom bez opłat dekodery HD, ale to se ne vrati, niestety. Vectra ma swoje wady, ale można wynegocjować naprawdę ciekawą ofertę. Po dodaniu pełnego Canal+ HD brakuje tylko, oczywiście moim zdaniem, Fox HD i ja będę bardzo zadowolony z oferty:-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Niestety wciąż bardzo dużo osób ma stare telewizory nie obsługujące HD. Zmieni się to teraz, choćby częściowo w momencie DVB-T. Ja praktycznie nie oglądam kanałów SD u siebie na tv. Chyba jedyny to TVP Sport... A tak to wszystko idzie w HD. Do niedawna szedł TVN24 w SD, ale Vectra niedawno dodała HD. No i oczywiście C+ Gol i Weekend, ale na szczęście te czasy już niebawem się skończą.

 

To nie jest kwestia telewizorów. HD można oglądać na każdym telelwizorze.

Problem jest w dekoderach. Vectra musiałaby wycofać z użytkowania wszystkie dekodery SD. Niestety na to się nie zanosi, mało tego polityka Vectry skutecznie zniechęca do korzystania z dekoderów HD a dekodery SD cały czas są oferowane nowym abonentom. HD to jest cały czas "luksus" dodatkowo płatny.

Telewizor 46 cali podłączyny SCART'em z dekoderem SD Vectry to bardzo częsty widok :-).

Dlatego duble pozostaną w sieci jeszcze bardzo, bardzo, bardzo długo.... :(

 

Z drugiej strony nie ma się co dziwić. Wbrew pozorom HD nie cieszy się takim powodzeniem jak się wielu na tym forum wydaje więc operatorom nie spieszy się z przechodzeniem na wyższy poziom i utrzyują stan by zadowolić wszystkich po trochu. Jest garstka pasjonatów amatorów dobrego obrazu ale to zdecydowana mniejszość. Gdyby było inaczej dekodery SD nie byłyby oferowane i rozdawane abonentom w takich ilościach jak ma to miejsce obecnie. Ci co chcą mieć dobry obraz dawno są już w ence albo Cyfrze plus. Emocje HD opadają gdy trzeba zapłacić comiesięczne rachunki i wielu dochodzi do wniosku że nie warto dodatkowo płacić za takie coś.

 

Jeśli postawi się ogólne pytanie czy wolisz ilość czy jakość większość odpowiada ILOŚĆ. I na to mamy odpowiedz operatorów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z konsultantem Vectry. Dla abonentów, którzy mają obecnie wykupioną paczkę Canal + cena nie ulegnie zmianie. Dodatkowo skorzystają na tym dlatego, że dojdą do tego pakietu dodatkowo 2 kanały. Obecnie płacę za pakiet Canal+ 19,99 zatem za pakiet

Canal+

Canal+ Film

Canal+Film 2

Canal+ Family

Canal+ Family 2

Canal+ Sport

 

będę płacił w dalszym ciągu 19,99 :) Wyższe ceny za pakiet obejmą tych abonentów, którzy po 5 kwietnia zdecydują się wykupić paczkę Canal+

Wychodzi na to, że po wejściu na rynej nc+ najbardziej poszkodowani będą abonenci "enki" i Cyfry Plus bo za pakiet, w którym są wszystkie wymienione kanały trzeba zapłacić 119 zł a za tą cenę w Vectrze mam internet + pakiet złoty + paczkę Canal+.

Vectra jest jaka jest. Wiele jest powodów do narzekań, ale w tym przypadku pozytywnie zaskakuje. Zostaje w Vectrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...