Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Tzn do tej pory miałem cyfrową TV :P Przy podpisaniu nowej umowy, kablówkę i neta będę miał w ciągu kilku godzin.

 

W każdym bądź razie byłem w BOK'u i mam 14 dni na zwrot całeg sprzętu (nie wziąłem ze sobą wszystkiego i zawrócili mnie :D). Pójdę w poniedziałek z całym sprzętem i zobaczę jakie mają nowe oferty wielkanocne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziękuję chłopakom za odpowiedź. To nawet nieźle Vectra się postarała, skoro od razu potrafiła udostępnić EPG na prawie wszystkich dołączonych stacjach. Pamiętam jak jeszcze byłem abonentem V. to nie spieszyli się z aktualizacją EPG na nowościach. Swoją drogą ciekawe dlaczego na takich tvn'ach czy TTV bezproblemowo firma obsługująca program udostępniła, a na co poniektórych od lat np. sport klub+ czy n sport HD stwarzają takie problemy. Nie pojęte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra jak zwykle Bedzie tłumaczyć sie tym że to nie od nich zależy tylko każdy z nas wie że jest inaczej trzeba sie tylko trochę postarać .a ja np mam inny problem od czasu kiedy wprowadzili nowe kanały nie mam kanału TTV pisze do nich cały czas i zobaczymy co będzie narzazie mi poradzili przywrócić ustawienia fabryczne ale to nie pomogło teraz czekam na kolejna odpowiedz :Pi to nie jest tak że jest jakiś czrny ekran czy coś po prostu nie mam kanału 122:P ciekawe jak sie mie teraz pozbędą(aby tylko nie zawracać gitary)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziękuję chłopakom za odpowiedź. To nawet nieźle Vectra się postarała, skoro od razu potrafiła udostępnić EPG na prawie wszystkich dołączonych stacjach. Pamiętam jak jeszcze byłem abonentem V. to nie spieszyli się z aktualizacją EPG na nowościach. Swoją drogą ciekawe dlaczego na takich tvn'ach czy TTV bezproblemowo firma obsługująca program udostępniła, a na co poniektórych od lat np. sport klub+ czy n sport HD stwarzają takie problemy. Nie pojęte...

Na n sport HD epg jest i nie ma z nim problemów. Ostatnio brak było jednak na dużo ważniejszym kanale a mianowicie na canal + sport HD. Sportklub mimo, że czasem coś fajnego leci to nie oglądam bo naprawdę szkoda oczu ale fakt epg szwankuje..

Przy okazji wycofywania Polsatu Futobl z UPC, mam zamiar przesiąść się na Vectrę... Czy ktoś się orientuje jaką najlepszą ofertę można wyrwać na:

*TV - cyfrowy pakiet PLATYNOWY + C+(HD) + HBO(HD) z Cinemaxem(HD) + (EuroSportHD + nSportHD) oczywiście z PVR-em HD (ewentualnie może być VIP)

*NET - 24 Mega + Wi-Fi

(*+ ewentualnie telefon, ale to opcja do zaakceptowania w przedziale za 5,- do 10,- PLN/m-cznie extra)

oferta z Xboxem za symboliczną złotóweńkę będzie dodatkowym atutem ;)

nie wiem czy lokalizacja ma znaczenie, profilaktycznie dodam że chodzi o Warszawę.

Jaka dzielnica? Ja przeszedłem z upc i nie żałuję choć dwie awarie zaliczyłem :D Poza tym usługa działa bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ursynów... jaki masz wykupiony i jaki masz rzeczywisty transfer, bo na fanpejdżu "fejsbukowym" Vectry dużo pisano o tym, że z tym słabo

a i w UPC, gdzie mam 25 mega, przez ostatnie prawie 2 lata, raz [słownie: "raz"] zdarzyło się że dobiło do 20-tu, normalnie to mam transfer od 8 do 16 mega

nie ukrywam że mi zależy, na stałym i optymalnym transferze, bo na codzień, pracują na "łączu" 2 laptopy, SmarTV i PS3 czasem inne urządzenia (okazjonalnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć jak to jest ze zwrotem modemu i dekodera w vectrze ? Powiedziano mi, że mogę zwrócić cały zestaw do 14 dni od zakończenia umowy, natomiast w regulaminie jest zapis "kara umowna za nieterminowe zwrócenie modemu......... opóźnienie trwające od 7 do 14 dni" - 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 27 marca kiedy to wprowadzono do vectry nowe kanały minął juz tydzien a ja nie mam nadal TTV jest to ich wina poniewaz kontaktując się z nimi odpisali mi że zgłoszenie zostało przesłane serwisowi i proszą mie o cierpliwość a zostanie usterka naprawiona czy to oznacza że nie spełniaja oni warunków umowy i moge np. prosić o jakąś rekompensate w postaci np odblokowania kanałów z pakietu Vip na miesiąć(ja mam platyne)albo czy moge zerwać umowe bez żadnych kosztów karnych !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...