Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

mam do was pytanko, dzisiaj monter mi zainstalował modem z wi-fi thomsona(biały) na kompie smiga aż miło, tylko mam problem, chce się z komórki połączyc, wpisuje hasło jakie mi podał(napewno dobre) i tylko mam komunikat że - trwa uwierzytalnianie, uzyskiwanie adresu IP.... i koniec, nie łączy, co to może być? gdzie to sprawdzić?? z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanko, dzisiaj monter mi zainstalował modem z wi-fi thomsona(biały) na kompie smiga aż miło, tylko mam problem, chce się z komórki połączyc, wpisuje hasło jakie mi podał(napewno dobre) i tylko mam komunikat że - trwa uwierzytalnianie, uzyskiwanie adresu IP.... i koniec, nie łączy, co to może być? gdzie to sprawdzić?? z góry dzieki

A ile masz urządzeń jednocześnie podłączonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wycofywania Polsatu Futobl z UPC, mam zamiar przesiąść się na Vectrę... Czy ktoś się orientuje jaką najlepszą ofertę można wyrwać na:

*TV - cyfrowy pakiet PLATYNOWY + C+(HD) + HBO(HD) z Cinemaxem(HD) + (EuroSportHD + nSportHD) oczywiście z PVR-em HD (ewentualnie może być VIP)

*NET - 24 Mega + Wi-Fi

(*+ ewentualnie telefon, ale to opcja do zaakceptowania w przedziale za 5,- do 10,- PLN/m-cznie extra)

oferta z Xboxem za symboliczną złotóweńkę będzie dodatkowym atutem ;)

nie wiem czy lokalizacja ma znaczenie, profilaktycznie dodam że chodzi o Warszawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce wysiadam z UPC i w ramach przyglądania się operatorom, zastanawiając się do którego wsiąść teraz, wykonałem telefon do call center Vectry "na spytki", tak się złożyło, że zapytałem o VOD

odpowiedź konsultanta: "W chwili obecnej nie posiadam informacji na temat terminu uruchomienia tej usługi, ale wiem, że trwają prace nad tym, aby i z tej możliwości można było skorzystać..." coś tam, coś tam; czyli nic nie wiadomo, ale wiadomo za to, że konsultanci zawsze dowiadują się na końcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

mam do Was pytanie i proszę o poradę :)

 

mam umowę na 36 m.

 

Telewizja cyfrowa złota + internet 16/24 + dekoder hd = 69zł

 

Czy jeśli teraz wypowiem umowę to mogę coś lepszego wynegocjować ?? Interesuje mnie dekoder pvr za free.

I jak wypowiedzieć umowę, mailem czy listem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

mam do Was pytanie i proszę o poradę :)

 

mam umowę na 36 m.

 

Telewizja cyfrowa złota + internet 16/24 + dekoder hd = 69zł

 

Czy jeśli teraz wypowiem umowę to mogę coś lepszego wynegocjować ?? Interesuje mnie dekoder pvr za free.

I jak wypowiedzieć umowę, mailem czy listem ?

 

Jeśli w trakcie trwania umowy ją wypowiesz to zapłacisz karę.

Nie sądzę że wynegocjujesz coś lepszego. Dekoder PVR możesz sobie dołożyć za odpowiednią opłatą. Za te pieniądze za free nie dostaniesz.

Najlepiej idz do Twojego lokalnego BOK i spróboj coś ponegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu po 6 latach nie przedłużyłem umowy z Vectra ze względu na niekompetencje Kieleckiego BOK-u. Umowa kończy się pojutrze i zastanawiam się czy z okazji świąt będą mieli jakieś ciekawe oferty.

 

Mógłby ktoś zorientowany powiedzieć czy w takim przypadku jak mój, gdy pójdę podpisać umowę w poniedziałek, mając całą instalację pod TV/net w domu, mogą aktywować nowy pakiet w ciągu 1/2 dni ? Tak coby przed świętami zdążyć :D

 

Tak przy okazji, jak widać po 6 latach płacenia 100-120zł mieli mnie gdzieś, bo nie dostałem anwet jednej "aktrakcyjnej" oferty, chcesz Pan to rezygnuj, nam to powiewaj, wiec te negocjacje jak widać nie są wszędzie możliwe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz tylko tv analogową a chcesz podpisać umowę na cyfrową vectre to ci tego nie zrobią w 1-2 dni chyba że osoba montujące Bedzie na miejscu to może tak. ja miałem analog i neta a gdy podpisałem umowę na cyfrę to zamontowali mi dopiero po tygodniu bo nie było majstra który pociągnie nowe kable,

a co do wypowiedzenia to jak pójdziesz do nich i powiesz ze rezygnujesz chyba że ci coś zaproponują to normalne że ci nic nie dadzą tylko powiedzą wie pan może pan zrezygnować może ktoś sie odezwie a może nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy indywidualnie od konkretnej osoby w BOK na którą się trafi. W moim też jest taka osoba która ma podejście jak w filmach Bareji na zasadzie "nie chcesz to spadaj", "Promocji nie ma i nic sie nie da zrobić", "dekoder kosztuje 150 zł. chce czy nie ?" "Jak nie to co mi tu głowę zawraca... ?" "Nie podoba się to trudno tu wniosek o rezygnacje pisać, zapłacić zaległości i do widzenia". :-)

Jak wchodzę do BOK i widzę że ona jest to od razu obracam się na pięcie wychodzę bo szkoda czasu. Przychodzę za kilka dni lub dzwonię na komórkę bo tam odbiera ktoś inny :-).

Co do montażu cyfry to tez zależy. W moim mieście żadnych nowych kabli nie kładą. Jak cyfra jest w Twoim bloku a ty masz obecnie analog to nie ma problemu żebyś w 1-2 dni mógł oglądać. Praktycznie sygnał już jest u Ciebie. Musisz mieć tylko dekoder i kartę z BOK a to chyba każdy BOK jest w stanie w 1-2 dni zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...