Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Misiek1939 - Twoje uwagi na pewno zostaną wzięte pod uwagę i jesteśmy za nie wszyscy bardzo wdzięczni - zwłaszcza, że są one bardzo konkretne.

 

Aktualnie mogę odnieść się do części Twoich postulatów, ale jak będę wiedzieć coś więcej - dam znać. Bieżące informacje możesz także śledzić na stronie Facebook.

 

TVP HD oraz TVP Seriale będą dostępne od 1 października.

 

Planujemy wdrożenie VoD, ale nie mogę podać na razie żadnego terminu. Mam nadzieję, że będzie to niedaleka przyszłość.

 

Jak zauważył luk14144 - zdobycie Polsatu to kwestia problematyczna - pisaliśmy już o tym wcześniej. Jesteśmy świadomi dużego zapotrzebowania na te kanały, jednakże na dzień dzisiejszy - nie możemy podać jednoznacznych deklaracji.

 

Odnośnie usuwania kanałów - to co dla jednych jest chałą, dla innych jest interesujące. Z kolei obecność niektórych z nich w ofercie powiązana jest z minimalnym kosztem - innych znacznie większym.

 

To co mogę napisać od siebie - wszystkie uwagi, jakie przeczytamy w sieci są brane pod uwagę. Ciężko podawać jednoznaczne odpowiedzi od razu, dlatego też na rozstrzygnięcie pewnych kwestii trzeba poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Panie Vectra tylko ile mają ludzie czekać na Polsaty jeszcze? Kwestia problematyczna? Wielokrotnie pisałem że na wsi w kablówkach mają polsaty, a wy taka duża sieć nie potraficie się dogadać? O czym to świdadczy? Prosze o konkretną odpowiedz? Bo nie wierze, że polsat robi trudności im zależy na jak największej widowni, teraz zachodzi pytanie czy wam zależy na abonentach?

 

Odnośnie usuwania kanałów - to co dla jednych jest chałą, dla innych jest interesujące. Z kolei obecność niektórych z nich w ofercie powiązana jest z minimalnym kosztem - innych znacznie większym.

 

A czy nie lepiej mieć w ofercie mniej kanałów, ale bardziej atrakcyjnych i zwiększyć bitrate? Zapychaczy i tak nikt nie ogląda, tylko zajmują miejsce na liście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę ostatnio wrażenie, że jednak Vectra zaczyna pomalutku rozumieć swoich abonentów i wprowadza takie kanały, jakie chcemy. Może w grudniu dostaniemy np. FOX-a i Polsaty tematycznie wreszcie???

 

A jak dla mnie Da Vinci Learning - bomba! Fajny kanał dla mnie i pokazują ciekawe naukowe programy. Teraz będę dość częstym widzem tego kanału, a serie Było sobie... to tylko w szkole nam puszczą czasem. A teraz będę mógł sobie oglądnąć to w domowym zaciszu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważył luk14144 - zdobycie Polsatu to kwestia problematyczna - pisaliśmy już o tym wcześniej. Jesteśmy świadomi dużego zapotrzebowania na te kanały, jednakże na dzień dzisiejszy - nie możemy podać jednoznacznych deklaracji.

 

Ja nie chce żebyście zdobywali kanały Polsatu ja tylko chce abyście się dogadali i udostępnili je abonentów tak jak zrobicie to z kanałami Polsatu

A druga sprawa nie na wszystkie kanały Polsatu musicie podpisywać umowę może tylko teraz podpiaście umowę z Polsatem na kanały tematyczne bez kanałów sportowych grupy Polsat przynajmniej tak możecie uszczęśliwić swoich abonentów

Ale jak to można zrozumieć że Multimedia Polska też wyłączyła kanały Polsatu ale po roku umie się dogadać nie to co wy co stoi na przeszkodzie dlaczego inne kablówka mogą mieć te kanały a druga kablówka w Polsce może nie mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra doskonali swoje usługi podnosząc ich jakość, zwiększając różnorodność i stopień dopasowania do indywidualnych potrzeb każdego członka rodziny. Dzięki temu ma jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku telekomunikacyjnym ofert w każdym z proponowanych segmentów.

 

Bajkopisarzy macie rewelacyjnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jednak większość abonentów czeka na kanały sportowe Polsatu i Polsat HD- mnie osobiście nie interesują kanały typu Polsat Cafe, Polsat Play albo Polsat 2.

Mam pytanie do Vectra 1 odnośnie kanałów Nfilm Hd i Fox HD, a także Orange Sport- jaka jest szansa i czy w ogóle rozważacie dołączenie w/w programów? Jednocześnie dziękuje za programy Canal HD i Da Vinci Learning.

Pozdrawiam i liczę na udzielenie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport już nie ma, został zlikwidowany jest tylko Orange Sport Info. :oops:

 

Racja mój błąd i nie dopatrzenie, tak czy owak OS mało wspólnego będzie mieć z sportową ramówką, charakter lifestylowy, "życie gwiazd sportu mnie nie interesuje". :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...