Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzwoniłem w lipcu do Vectry i zamówiłem na 26 sierpnia wizytę przedstawiciela w celu podpisania nowej umowy. Pakiet Platynowy (SD) + Internet 8mb za 87,80zł miesięcznie. Umowa zostanie zawarta na okres 12 miesięcy i jest to oferta regionalna dla Kielc. Cena jest na tyle atrakcyjna, że zdecydowałem się na w/w paczkę chociaż zależy mi tylko na internecie bo telewizję oglądam głównie za pośrednictwem Cyfry+, a z Vectry mam obecnie pakiet stalowy w analogu (10zł). Jednak za sam internet w Vectrze (8mb na 12 miesięcy) musiałbym zapłacić 64,90zł. Tak więc moim zdaniem oferta jak najbardziej w porządku... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj podpisałem umowę na net 16Mb + platyna + pvr - abo 69,9 pierwszy rok / 109,9 drugi rok.

 

Od 16 sierpnia to co powyżej w Legnicy: 130 PLN + PVR 9,90 PLN miesięcznie. Umowa 24 miesiące! Oczywiście jest też aktywacja PVR 99 PLN. To tak apropos braku konkurencji u nas w mieście... :(

PS. Skąd jesteś dacyb? Gdzie są takie fajne promocje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie knorr ma racje, w Legnicy brak konkurencji i tak samo, mam przedłuzyć umowę teraz mam 8mb/platyna za 124,90, a chciałem wziąć dekoder hd zamiasta sd to musze jeszcze zapłacić 49,90 za aktywację i 5,90 m-c... a jak bym chciał płacić ok 100 zł to internet 2mb/tv pakiet złoty wtedy cena 99,00zł, ale tez płace 39 zł za zmianę pakietu na niższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@knorrr - jestem z warszawy. u mnie w bloku jest jeszcze aster. Kiedyś był spray którego przejęła vectra. Poprzednią umowę na tv miałem w aster i wtedy też była niestandardowa jak na warunki aster bo nazywała się "antyspray" i był to dwa i pół roku temu pakiet aster cyfrowy (jeszcze nie było hd) za 12 pln przez pierwszy rok a później coś około 40pln. Współczuję tym co nie mają u siebie konkurencji. Wcześniej jak nie było konkurencji bo aster i upc podzieliły się osiedlem to ceny tez były mało ciekawe. pojawił się spray więc aster się przestraszył i od tego momentu są dobre oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomża - w zasadzie brak konkurencji w miejscach dawno podłączonych, w nowych blokach dtv Vectry albo Multimedia w analogu :brawo:

Cena platyny: 77,90 zł

Właśnie podpisałem umowę na 8mb+telefon500+platyna w standardowej cenie 145,90 zł na dwa lata + c+ za 1 zł przez pół roku. Nikt mi nie wspominał o regionalnych ofertach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że Vectra daje oferty specjalne nie tyle na terenach, gdzie jest konkurencja, lecz tam, gdzie ta konkurencja jest agresywna i ma ciekawe promocje. Lub tam, gdzie Vectra ma dużo nowych zasobów i chce pozyskać dużo klientów. Niestety ja mieszkam na terenie "standardowych ofert" i nie mogę mieć takich okazji, jak musiolek. Gratuluję lokalizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra jest na tyle bezczelna, że daje oferty różne w blokach obok siebie. W moim bloku nie ma konkurencji i mam inne ceny za pakiety, niż sąsiedzi w bloku obok, gdzie jest oprócz Vectry także Multimedia. I tam propozycje wyglądają już dużo lepiej. Tak wygląda konkurencja na polskim rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że Vectra daje oferty specjalne nie tyle na terenach, gdzie jest konkurencja, lecz tam, gdzie ta konkurencja jest agresywna i ma ciekawe promocje. Lub tam, gdzie Vectra ma dużo nowych zasobów i chce pozyskać dużo klientów. Niestety ja mieszkam na terenie "standardowych ofert" i nie mogę mieć takich okazji, jak musiolek. Gratuluję lokalizacji :)

Masz absolutną rację. W Radomiu również zero konkurencji i zero jakichkolwiek promocji specjalnych. O ile nowi klienci po twardych negocjacjach może by coś wywalczyli, o tyle stali nie mają nic do gadania. Zapraszamy do siebie UPC - myślę, że większość zrezygnowałaby z usług Vectry i przeszła do nowego operatora. A mieszkańców trochę mamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację. Ja z kolei mam do wyboru u siebie Vectre i UPC. Konkurencja jest, a to znaczy, ze i Vectra jak chce to potrafi zachęcić ceną. Ja za platynę HD, tel 500 minut, Net 2 mb/s + HBO płacę ok 128,-/mies.

Nie ma co. Współczuję tym osobom, które sa tak jechane na cenie. :/ Oby konkurencja szybko do Was zapukała, a monopol odszedł w niepamięć...

 

EDIT:

 

Wrzesień tuz tuż, a Vectra pomału zaczyna informować i nęcić abonentów filmikami. Od września NGC HD w pakiecie złotym.

Podkreśla także, że MEZZO LIVE HD to niejedyna zapowiadana nowość w ich ofercie. Wrzesień ma być wg. nich gorący - ponoć mieli pracowite wakacje!

Spodziewacie się co za NGC HD do platyny wrzucą :?: Ja obstawiam NG WILD HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Vectra wdraża nowe szybkości "Flashnetu" bo widzę, że już 64Mbit'y dostępne. Beznadzieja z drugiej strony, bo ostatnio przy podwyższeniach prędkości (w niektórych lokalizacjach do dziś) były spore problemy z pingami i prędkościami. Pakiety też chyba ulegną zmianom. Na razie na stronie dotarłem do informacji, że pakiet Złoty + 24Mbity to 100zł przy umowie 36mies. Oczywiście pewnie tylko dla nowych klientów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejne przesłanki od Vectry dotyczące nowych, wrześniowych promocji. Dotyczyć one będą także m.in. pakietów premium, a konkretniej CANAL+. Przy zamówieniu c+ multiplex abonent dostanie za darmo na okres 4 miesięcy odbiór CANAL+FILM HD i CANAL+SPORT HD :) Ciekawe czy z HBO podobnie postąpią :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób posiadających HBO HD w Vectrze: bez problemu przestawiam sobie dany film z wersji polskiej na ścieżkę oryginalną, ale nie mogę w ogóle przestawić napisów. Czy u was też opcja wyboru języka napisów nie jest udostepniona? Czy to jest norma na HBO HD? Z drugiej strony na HBO 2 jest prawie każdorazowo dana możliwość wyboru zarówno ścieżki, jak i języka napisów. Z góry dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO HD nie oferuje napisów. Ja radzę sobie włączając je z poziomu teletekstu - strona 776. Niestety są źle synchronizowane, wyprzedzają akcję :)

 

Co do nowej oferty - http://www.vectra.pl/pdf/aktualnosci/No ... ectrze.pdf

A tu macie szczegóły oferty mobilnego internetu:

http://www.vectra.pl/pdf/internet-mobil ... rukcja.pdf

http://www.vectra.pl/pdf/internet-mobilny-regulamin.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wrzucić coś na stronę, bo teraz zupełnie nie idzie się zorientować co za ile i jak. Porobili bałaganu w zakładce "pakiety".

A sama informacja jak najbardziej pozytywna, szkoda tylko, że będą promować coraz dłuższe zobowiązania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że po cichu zwiększyli upload przy internecie kablowym 8Mb. Z 386kb do 512kb. Niezbyt to wiele, ale zawsze coś.

Ciekawe, czy zmienią też dotychczasowym klientom, bo póki co mam 386 :(

 

 

EDIT: Hehe, nic za darmo. Teraz w ramach "wysyłaj szybciej" dają przy tej opcji tylko 1Mb (było 2Mb) :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliscie te nowe promocje na pakiety PREMIUM. Zacząłem czytać regulamin tej nowej promocji Vectry "TELEWIZJA CYFROWA – PREMIUM za 1,00zł”

i nie jestem pewnie czy dobrze pojąłem. Oto fragment z regulaminu:

"1) Promocyjna opłata Abonamentowa za dostarczanie wybranego Pakietu Premium, wynosi 1 zł brutto miesięcznie,

przez okres 6 pełnych miesięcy od dnia podpisania Umowy.

2) Opłata Abonamentowa w okresie kolejnych 6 / 18 miesięcy wynosić będzie 19,90 zł brutto za każdy miesiąc.

3) Opłata Abonamentowa w okresie kolejnych 6 miesięcznych OKRESACH ZOBOWIĄZANIA wynosić będzie 19,90 zł

brutto za każdy miesiąc.

4) Abonentowi przysługuje prawo do rozwiązania umowy na wybrany Pakiet Premium w okresie do końca 5

pełnego miesiąca, z miesięcznym okresem wypowiedzenia, za pisemnym powiadomieniem Dostawcy Usług,

bez skutków finansowych opisanych w §5 punkt 5. "

Jak mam rozumieć ten 4 punkt :?:

Będzie można rozwiazać tą umowę po 5 pierwszych miesiącach płaconych po 1,- czy dopiero po 5 mies. płaconych już po 19,90 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...